Skoči na vsebino

SLOVENIA SPEED DAY


Zoki461

Priporočene objave

Ker se mi res gre dol mal zapeljat, čeprav sm turistično, in vreme kaže bl k ne ušivo (če že ne zrd druzga mi s to napol slick gumo ni plazt ob 7ih zjutri čez Delnice) me zanima, če ma kdo slučajn kj placa v kombiju al pa na prkolci za moj motorčič (PM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz pa mislim da bo vreme super :yea1: ...oblačnost prihaja s SZ tak da edino nas gorence zna pri povratku malo ohladit, da bomo v petek lažje delal :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za turistično lahko samo pridemo dol in se tam prijavimo ali je treba že prej kaj?

Kaya, za turistično se prijaviš dol na licu mesta v pisarni, lahko mi pa sporočiš ime in priimek da te ali vas dam na seznam za prost prehod preko rampe na grobniku in se s tem izogneš plačevanju vstopnine.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaya, za turistično se prijaviš dol na licu mesta v pisarni, lahko mi pa sporočiš ime in priimek da te ali vas dam na seznam za prost prehod preko rampe na grobniku in se s tem izogneš plačevanju vstopnine.. lp

Em, kako je s to vstopnino? Zakaj enkrat je in drugič ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ker še nisem bil na Grobniku in bi si rad dogodek samo ogledal, me zanima kako je s samim ogledom. Pač prideš tja, verjetno neka vstopnina itd., ali kdaj kaj komplicirajo ali kaj podobnega. Mogoče kdo ve koliko stane sam ogled?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ker še nisem bil na Grobniku in bi si rad dogodek samo ogledal, me zanima kako je s samim ogledom. Pač prideš tja, verjetno neka vstopnina itd., ali kdaj kaj komplicirajo ali kaj podobnega. Mogoče kdo ve koliko stane sam ogled?

l.p.

Na žalost je za gledalce vstop na dirkališče potrebno plačati in sicer 2€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejte se že prijavit. Kaj samo gobce vrtite?? Človek se je vrgel v stroške in organizacijo, da nam lahko zagotovi malo zabave na dirkališču. Slišal sem tudi, da bo kar neki bejb, safey car, pa orng pokali pa še flike za povrh. Tudi neki okrog TV Slovenija in reportaže sem slišal. Mislim da si zasluži vse pohvale. Sandi samo tako dalje. Naredi mi malo prostora poleg tebe. Pridem ob cca 8.30h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejte se že prijavit. Kaj samo gobce vrtite?? Človek se je vrgel v stroške in organizacijo, da nam lahko zagotovi malo zabave na dirkališču. Slišal sem tudi, da bo kar neki bejb, safey car, pa orng pokali pa še flike za povrh. Tudi neki okrog TV Slovenija in reportaže sem slišal. Mislim da si zasluži vse pohvale. Sandi samo tako dalje. Naredi mi malo prostora poleg tebe. Pridem ob cca 8.30h.

greba tako se govori,ko slišiš okoli debate vsi govorijo zakaj pri nas nimamo piste.Na vso žalost je v SLOVENIJI še ni.Ko pa se nekdo potrudi zrihtati na Grobniku take super dogotke,kar vsi izginejo... :hmm:

Saj je enostavno ispolneš prijavnico plačaš prideš dol in uživaš... :OK:

L.P.

Se vidimo dolej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved

Sreda, 15. september 2010, ob 13. uri

http://www.arso.gov.si

Jutri bo spremenljivo do pretežno oblačno. Ob morju in v jugovzhodni Sloveniji bo večinoma suho, drugod se bodo občasno pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, najvišje dnevne od 17 do 24 stopinj C.

Jutri se bo oblačnost povsod povečala, predvsem v južni Avstriji in v Furlaniji Julijski krajini bo pričelo deževati.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vas pridem malo pogledat..za kaj več trenutno fali nekaj €€€..

Se vidimo..

Aja..gre še kdo iz ljubljanske smeri čez Postojno? Bi lahko skupi šli..z motorjem seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, rezultati treningov in dirk na Slovenia speed day-u.

Kej dost dežja ni mogl bit, ker so časi ki so jih vozil kar konkretni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!