Skoči na vsebino

SLOVENIA SPEED DAY


Zoki461

Priporočene objave

Škoda k se ti je tok dam mudil, sm te iskov pa zaman. Je pa res, da sm bil čist pr tazadnih dol, k sm letu po šihtu...

Škoda k nisi mogu prej...je blo res ODLIČNO, pa še kpnga fajn fotografa nam je manjkal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na veliko zanimanje po fotografijah s piste posredujem obvestilo oz. sistem naročanja našega uradnega fotografa, naj omenim, da je naredil cca 4.000 fotk, tako, da je poslikan vsakdo tudi vozniki na turistični vožnji:

FOTOGRAFIJE IZ GROBNIK-a,

SLOVENIA SPEED DAY 16.09.2010

Posnetih je bilo več kot 4.000 fotografij, tako da se bo vsak voznik lahko našel na nekaj fotografijah.Le te se dajo naročiti, oziroma tudi dobiti najprej v pomanjšani izvedbi na email naslov (kot predogled). Potrebno bo sicer nekoliko potrpežljivosti, saj tako velika količina fotografij zahteva svoj čas za sortiranje in iskanje po posamičnih voznikih. Zaradi tega je potrebno tudi za lažje iskanje fotografij na mail naslov fotografa poslati kontakt z poizvedbo po fotografijah.

Poizvedba za fotografije mora vsebovati startno številko, skupino v katerih se je vozilo, nato pa še model motornega kolesa+opis, ter opis kombinezona in čelade. To so potrebni podatki za lažje iskanja fotografij.

(Primer opisa: startna 122-hitra skupina, dirka 1000 in Open, črni superduke t motul nalepkami, ter akrapovič izpuhi, črno beli Alpinestars kombinezon, bela X-Lite čelada)

FOTOGRAF: ZZ_FOTO / Željko

GSM: 041 604 620

Email: zz_foto@live.com

Popravljeno . Popravil crusty
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na veliko zanimanje po fotografijah s piste posredujem obvestilo oz. sistem naročanja našega uradnega fotografa, naj omenim, da je naredil cca 4.000 fotk, tako, da je poslikan vsakdo tudi vozniki na turistični vožnji:

FOTOGRAFIJE IZ GROBNIK-a,

SLOVENIA SPEED DAY 16.09.2010

Posnetih je bilo več kot 4.000 fotografij, tako da se bo vsak voznik lahko našel na nekaj fotografijah.Le te se dajo naročiti, oziroma tudi dobiti najprej v pomanjšani izvedbi na email naslov (kot predogled). Potrebno bo sicer nekoliko potrpežljivosti, saj tako velika količina fotografij zahteva svoj čas za sortiranje in iskanje po posamičnih voznikih. Zaradi tega je potrebno tudi za lažje iskanje fotografij na mail naslov fotografa poslati kontakt z poizvedbo po fotografijah.

Poizvedba za fotografije mora vsebovati startno številko, skupino v katerih se je vozilo, nato pa še model motornega kolesa+opis, ter opis kombinezona in čelade. To so potrebni podatki za lažje iskanja fotografij.

(Primer opisa: startna 122-hitra skupina, dirka 1000 in Open,  črni superduke t motul nalepkami, ter akrapovič izpuhi, črno beli Alpinestars kombinezon, bela X-Lite čelada)

FOTOGRAF: ZZ_FOTO / Željko

GSM: 041 604 620

Email: zz_foto@live.com

In cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In cena?

Ta fotograf je bil tudi na štajercih leta 2008. Takrat sem naročil in je prišel CD 25€. Če se ne motim me je v objektiv ujel 14x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem vsem, ki ste morali dodatnih 15 minut čakati na dirko zaradi mojega olja na pisti, z deklcem sem zapel po tleh pa ga je prebilo, je pa bil že od lanskega padca načet, tako da je imel že čisto tanko steno

post-9362-005714100 1284713357_thumb.jpg

Naredu si lepo gesto in takoj prišel povedat za zadevo :worship: ............prišparal veliko časa in sigurno kakšen neizbežen padec :( ...........hvala :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem se še jest enkrat spravla na ta "kamnodrom", Crusty & team najlepša hvala za odlično preživet dan. Organizacija super, vzdušje tudi, kej pretirano sesuval in gužval na progi se pa tudi nismo :yea1: . Zjutraj nas je malo presenetil dež, ampak sem vsaj imela čas v miru nauštudirat vrstni red ovinkov (Gamma, hvala k si se šel mamo raco par krogov :blush: ), in ugotovila, da tud moker asvalt ni čist bav bav, čeprav maš slick prednjo gumo (če odpišeš tisti gumijasti občutek na belanci), potem pa se je začelo sušiti (jeee, sem vsaj ugotovila, kje približno naj bi se bilo treba peljat, ker je blo tam suho), potem nas je končno prišel za kratek čas pogledat še sonček, za piko na i. Navozili smo se, kalamari so padli, gume je celo nekaj še ostalo (čeprav sm kr s težkim srcem gledala kose gume ki so se nausmiljeno trgali od zadnje gume), edino Bacek je pokasiral en kamen s takim šusom, da je prestrelil poliester na prvi maski ( še dobr da ga nisem jest dobila u bučo :ninja: ). Uglavnem, blo je fajn in upam da se vidimo na Slovenia speed day 2011 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V IMENU CELOTNE EKIPE SE ZAHVALJUJEM VSEM UDELEŽENCEM VČERAJŠNJEGA SLOVENIA SPEED DAY-a TER RAVNO TAKO OBISKOVALCEM ZA OGLED DOGODKA.

VREME NAM DOPOLDAN NI BILO NAKLONJENO, AMPAK SE JE ČEZ DAN LE UREDILO.

PODOBNI DOGODKI SO V SLOVENSKEM MOTO SVETU V VELIKEM POMANJKANJU IN RAVNO S TEGA RAZLOGA JE BIL VČERAJŠNJI TUDI ORGANIZIRAN. NEKAKO SMO MNENJA, DA "NAM JE RATALO" KAR PA BOSTE SEVEDA BOLJE POVEDALI VI VSI. NAPAKE SO VSEKAKOR BILE.... HAHA:))

USPEH ZA NAS SO BILI ŽE VSI NASMEJANI OBRAZI PO PRIREDITVI..............IN GLAVNA STVAR MINILO JE BREZ VEČJIH OZ. BOLJ TRAGIČNIH PADCEV.

Lp

Crusty

Crusty kapo dol super je bilo:worship: :worship: :worship:

P.S

veni vini vici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dol kot gledalc sicer,pa lahko tud samo pohvalm Crusty-a,pa ekipo za trud in lepo organizirano zadevo.Kar se dirk tiče sem pogrešal katerga od naših asov,ki se jih je mimogrede kar trlo po boksih in okolici,al pa so se ustrašl,da bi jih namazal neki mladenič iz Krškega,ki se je komaj lotil mal bolj resnega dirkanja-vsaka mu čast-David se pele ko sneta sekira in samo upamo lahko da ne bo prehitr obupal pa poniknu s scene kot mnogi.Se pa je ob tem pokazal še eno dejstvo;tako Božič,Pečnik,kot Bohte in Albreht so konc koncu bolj resne korake v svet dirkanja nardili na pokojnem Mobikrogu in vsi so med najhitrejšimi v državi-če ne štejem tistih nekaj racerjev z licencami!Tko da škoda res,da se ta objekt,kakršenkoli je že bil, ni mogel obdržat-bil pa je prava šola in še dolgo ne bomo imel podobnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dol kot gledalc sicer,pa lahko tud samo pohvalm Crusty-a,pa ekipo za trud in lepo organizirano zadevo.Kar se dirk tiče sem pogrešal katerga od naših asov,ki se jih je mimogrede kar trlo po boksih in okolici,al pa so se ustrašl,da bi jih namazal neki mladenič iz Krškega,ki se je komaj lotil mal bolj resnega dirkanja-vsaka mu čast-David se pele ko sneta sekira in samo upamo lahko da ne bo prehitr obupal pa poniknu s scene kot mnogi.Se pa je ob tem pokazal še eno dejstvo;tako Božič,Pečnik,kot Bohte in Albreht so konc koncu bolj resne korake v svet dirkanja nardili na pokojnem Mobikrogu in vsi so med najhitrejšimi v državi-če ne štejem tistih nekaj racerjev z licencami!Tko da škoda res,da se ta objekt,kakršenkoli je že bil, ni mogel obdržat-bil pa je prava šola in še dolgo ne bomo imel podobnega!

saj veš

no money no funny :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dol kot gledalc sicer,pa lahko tud samo pohvalm Crusty-a,pa ekipo za trud in lepo organizirano zadevo.Kar se dirk tiče sem pogrešal katerga od naših asov,ki se jih je mimogrede kar trlo po boksih in okolici,al pa so se ustrašl,da bi jih namazal neki mladenič iz Krškega,ki se je komaj lotil mal bolj resnega dirkanja-vsaka mu čast-David se pele ko sneta sekira in samo upamo lahko da ne bo prehitr obupal pa poniknu s scene kot mnogi.Se pa je ob tem pokazal še eno dejstvo;tako Božič,Pečnik,kot Bohte in Albreht so konc koncu bolj resne korake v svet dirkanja nardili na pokojnem Mobikrogu in vsi so med najhitrejšimi v državi-če ne štejem tistih nekaj racerjev z licencami!Tko da škoda res,da se ta objekt,kakršenkoli je že bil, ni mogel obdržat-bil pa je prava šola in še dolgo ne bomo imel podobnega!

Hvala vsem za pohvale, kljub začetnim nevšečnostim z vremenom smo se max. trudili, da bi dan uspel.

Maš prav kar veliko slovenske moto elite je bilo ta dan na Grobniku, zakaj niso vozili vedo le oni, mogoče nismo bili dovolj dobri organizatorji za njih, mogoče je razlog kje drugje........ vsekakor lepo, da so nas prišli tudi le pozdravit in smo kakšno rekli. Tekmovanja oz. dirke so vsekakor bile na dovolj visokem nivoju, časi katere so dosegali, Bohte, Božič, oba Simoniča v 1000 ter Kranjc, Hren, Glušič v 600 so zavidanja vredni in na amaterskih dirkah na Grobniku ne ravno vsakdanja praksa, tako, da smo veseli, da so bile tudi dirke kvalitetne........čeprav kar utrudljive (8 krogov)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil na Slovenia Speed Day-u eden od članov teama oranizatorja, bom pa še jaz nekaj pristavil.

Pohvalil bi vse, ki ste se eventa udeležili, bili strpni do nas, ki smo to počeli prvič in smo se v nekaterih svareh malo lovili.

Kot berem in slišim, ste bili zadovoljni, to pa je tisto kar šteje!

post-27863-056862600 1284794035_thumb.jpg

Hvala, Tomaž!

post-27863-048320300 1284793991_thumb.jpg

Zverine na varnem za mrežo :)

post-27863-093613500 1284794086_thumb.jpg

Zmeraj dobre volje :)

post-27863-024412400 1284794122_thumb.jpg

Ko so prišle ste bli pa takoj mal boljše volje, ane?

post-27863-064289300 1284794164_thumb.jpg

Tkole žalostno je blo zjutraj :(

post-27863-085662200 1284794208_thumb.jpg

Diretore di gara!!!

post-27863-099085300 1284794249_thumb.jpg

V štabu je blo pa resno...

post-27863-015273900 1284794292_thumb.jpg

Zadovoljni ob koncu dneva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVIJO

Res super dogodek SLOVENIJA SPEED DAY vse pohvale organizatorju in ekipi :worship::worship::worship: .Se vidimo tudi naslednjič :OK:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta fotograf je bil tudi na štajercih leta 2008. Takrat sem naročil in je prišel CD 25€. Če se ne motim me je v objektiv ujel 14x.

---------------------------------------------------------

Tako pokrivam skoraj v vsaki sezoni tudi štajerski pokal in letos sem že fotografiral prvi dve dirki štajeskega pokala.

Cena fotografij je 25,-Eur, plačilo po povzetju, dobijo se vse fotografije enega posameznega voznika-torej enega motorja, v polni kvaliteti, zapečeno na CD-ju.

ZZ_FOTO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In cena?

---------------------------

Cena 25,-Eur po mofi(vse fotke enega motorja na CD-ju).

Panoramska, če bo le par fotk od voznika, bo 18,-Eur

Plačilo po povzetju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen dan....:notworthy: vreme se je pa tud odlično držalo :evilgrin: Tole je treba drugo leto ponovit!

Tud si bil dol... pisuka, ka pa nis nc reku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem se še jest enkrat spravla na ta "kamnodrom", Crusty & team najlepša hvala za odlično preživet dan. Organizacija super, vzdušje tudi... Uglavnem, blo je fajn in upam da se vidimo na Slovenia speed day 2011 :worship:

Ja, se podpisem pod tole... Res ste se potrudli fantje, tudi 3x turisticna voznja je prima ideja! Se pridemo!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hvala, sem se našel na parih s turistične :notworthy:

Ni za kaj......a pol si ti tisti bmw-jaš za kterim sm grmela v zadnji rundi turizma :).

No morm še jaz pohvalt organizatorje, sploh tale turistična trilogija je bila super domislica :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu si lepo gesto in takoj prišel povedat za zadevo :worship: ............prišparal veliko časa in sigurno kakšen neizbežen padec :( ...........hvala :)

težko bi sedaj spal, če bi vedel, da se je nekdo razletel ali bognedaj poškodoval zaradi razlitega olja iz mojega motorja.....če bi mi dal 15 minut časa in 2 kanti absorberja, bi šel tudi sam posut tisti madež

Ostale slikce pa v albumu, zdj se nj pa vsak sam najde :grim

Slovenia Speed Day

a potem sta bila vidva z dančijem nasproti nas v kampu :D sem videl tvojega groma zjutraj štrajkati v kombiju, medtem ko je rumen gsxr že sušil pisto :lol:

drugače pa res, še od mene vse pohvale organizatorju, njegova ekipa se je maksimalno potrudila da je dan potekal tako kot je, nekih napak vsaj jaz nisem opazil, razen prosti trening za razvrstitev se je nekaj podaljšal, ampak to štejem v plus :D sicer sem zjutraj zaradi vremena preklel vse hrvaške meteorologe po vrsti ker so 14 dni obljubljali lepo vreme, ampak po prvi rundi na mokri pisti in v dežju sem ugotovil, da je pravzaprav še bolj zanimivo vozit kot v suhem :lol: ...tako da smo čez dan probali prav vse, od dežja in megle do sonca in vročine ter mušic, ki so se namalale na vizir...pod črto: SUPER, se vidimo naslednjič :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko bi sedaj spal, če bi vedel, da se je nekdo razletel ali bognedaj poškodoval zaradi razlitega olja iz mojega motorja.....če bi mi dal 15 minut časa in 2 kanti absorberja, bi šel tudi sam posut tisti madež

a potem sta bila vidva z dančijem nasproti nas v kampu :D sem videl tvojega groma zjutraj štrajkati v kombiju, medtem ko je rumen gsxr že sušil pisto :lol:

drugače pa res, še od mene vse pohvale organizatorju, njegova ekipa se je maksimalno potrudila da je dan potekal tako kot je, nekih napak vsaj jaz nisem opazil, razen prosti trening za razvrstitev se je nekaj podaljšal, ampak to štejem v plus :D sicer sem zjutraj zaradi vremena preklel vse hrvaške meteorologe po vrsti ker so 14 dni obljubljali lepo vreme, ampak po prvi rundi na mokri pisti in v dežju sem ugotovil, da je pravzaprav še bolj zanimivo vozit kot v suhem :lol: ...tako da smo čez dan probali prav vse, od dežja in megle do sonca in vročine ter mušic, ki so se namalale na vizir...pod črto: SUPER, se vidimo naslednjič :worship:

Aha, ti si kriv, da smo čakal na turistično pol, jz pa toooook živčna :kva2:, k je blo treba čakat .).....A si bil pr GVS-ovcih.....mislm mi pa smo eni dalejnci a, tm na kupu pa nben nbenmu nč ne reče :alien1: ......ja grmljavina je bla rajš na suhem v kombiju dokler se niso kranjcem vremena zjasnila in dokler s svojimi feni niste piste posušil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!