Skoči na vsebino

SLOVENIA SPEED DAY


Zoki461

Priporočene objave

Baky rab XS k ga je recesija mal načela :grim

Če ti tko pravš pol že drži :naughty: :whistle:

kaj se norca en z druzga delata. oba vesta de so kile u minus ta najbol poceni konji. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se norca en z druzga delata. oba vesta de so kile u minus ta najbol poceni konji. . . .

Se opravičujem za norčevanje :blush:

Kile v minus so najbolj pocen konji ja :notworthy: A zato teb Cartman VTR tok leti k gre skor sama :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za norčevanje :blush:

Kile v minus so najbolj pocen konji ja :notworthy: A zato teb Cartman VTR tok leti k gre skor sama :P

oooo leti leti, predvsem ko je sama! sam presica pol na levem boku prstane. zmer isto. :surrender: telemarka jo nism navadu ne jaz, ne MojaMoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......bo tudi za nas dedce poskrbljeno...... :)

si mislu rečt za babnce, k tole je že bolš pogledat kt uno slikco prej :grim

.....govorimo o dirkačih...........ne o Sumo borcih... :P:D

ja ti so bl mjhne pa grintave sorte, drgač konji ne vlečejo (a ne crusty, bo kmal treba jurja al kako :evilgrin:) :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti so bl mjhne pa grintave sorte, drgač konji ne vlečejo (a ne crusty, bo kmal treba jurja al kako :evilgrin:) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil crusty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dirkah bomo najboljšim razdelili kar 19 pokalov! V vseh treh dirkah od prvega do petega mesta, najhitrejšemu na kvalifikacijah za vsako dirko in tudi pokal za najhitrejšo dirkačico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta naš dan bomo probali tudi maksimalno obeležiti, med drugim po bo celotno dogajanje posnela priznana slovenska medijska hiša, mi pa bi radi imeli posnetke udeležencev od posameznih treh dirk z motociklov.

Eventuelni kandidati (600, 1000, OPEN) naj se javijo z zasebnim sporočilom, da se dogovorimo ter na dan prireditve pripravimo nosilce za kamero, katera je v HD tehniki. :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dirkah bomo najboljšim razdelili kar 19 pokalov! V vseh treh dirkah od prvega do petega mesta, najhitrejšemu na kvalifikacijah za vsako dirko in tudi pokal za najhitrejšo dirkačico!

Ajde Neva Gas po pokal!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so slikale tiste dve bejbe iz grosuplja al kje že. Lej še mene so ujeli poleg.

lp

Že po sliki se vid, da ful letiš k si morš mušice dol pucat z kombinezona k se jih je tok nabral :P:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vreme glen navtipkaj na Googlu aerodrom Grobnik in boš našel pod meteo. po mojem je najbolj točen.

Ko sem jaz delal dan, sem pregledal vse živo od italjanskih, do nemških in hervaških, pa je ta še nabolj držel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme more bit čene pa naredimo da bo vreme :D se vidimo.

Popravljeno . Popravil MiriGSX600
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor motoristi in motoristke!

Vsi tisti, ki bi radi okusili čar dirkališča na najbolj varen način in imate namen se udeležiti vodene turistične vožnje v četrtek 16.09.2010 na SLOVENIA SPEED DAY-u lahko sporočite svoj ime in priimek, s tem si boste zagotovili prost prehod preko grobniške rampe na vhodu in vam ne bo potrebno plačevati vstopnine! :yes:

Svoje podatke lahko sporočite meni na PM ali na mail zoki461@gmail.com .

Naj spovnim na posebno ponudbo vodene turistične vožnje, plačali boste samo enkrat, peljali pa se boste lahko kar tri krat! :kva1:

Prisrčno vabljeni!

Lep pozdrav S2-INVEST RACING TEAM

post-13467-003304900 1284023111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!