Skoči na vsebino

Digitalca: OLYMPUS C300 ali KODAK DX4330


Priporočene objave

če ženske zbirajo potem: TISTEGA KI LEPŠE ZGLEDA :lol:

... narobe ... TISTEGA KI JE LEPŠE BARVE ... :lol: :lol: :lol:

u glavnem tistga ki je bolj SEKSI :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... resno ... stvar financ, zahtev in tudi estetike ... vse pa je pogojeno z željami in zmožnostmi posameznika ... kar je meni všeč, morda tebi ni ... torej ... kakorkoli se boš odločila, ti želim, da bi bila odločitev pravilna ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se jaz odločal za svojega mi je bil eden glavnih kriterijev velikost in to predvsem zato, ker ga želim imeti skoraj vedno s seboj (magari v žepu) kadar sem na motorju. IXUS V se mi je zdel takrat prava izbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že sam ne moreš odločiti - Olympusi so hitri in kakovostni, ampak niso preveč načičkani z dodatnimi možnostmi v programski opremi.

Kodak je poln dodatnih funkcij, vendar se mi osebno zdi, da pri izdelavci malce šepa.

Poglej tudi na stran http://www.steves-digicams.com/hardware_reviews.html -- tu boš našel strokovne ocene večine modelov digitalcev. Tip, ki to dela, je zelo izkušen in mu vsaj jaz osebno zelo zaupam.

Poudarek je pa itak vedno na tem, kaj osebno ti pričakuješ od digitalke. In koliko si pripravljen za kaj plačati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!