Skoči na vsebino

izgubljen ključ


Kosho

Priporočene objave

Zdravo, meni se je zgodilo da sem izgubil ključ od peugeota 206 z daljincem, cel dan sem ga iskal, najverjetneje je da sem ga ponesreci odlozil na streho drugega avtomobila ki se je malo po tem odpeljal, sem iskal ce bi bil kje na cesti, a ga tudi nisem nasel, pa to je tudi tako kot bi iskal iglo v kupu sena, zdaj me zanima kako je zdaj s tem, ker ce bi nekdo nasel ta kljuc bi mi lahko celo odpeljal moj avto (na kljucu je tudi peugeotov znak in obesek 206 gor, tu kjer jaz zivim pa so le 3 206-ke), zdaj ce grem na pooblascen servis, lahko dobim drug kljuc, to mogoce potem tudi prekodirajo kljuc, da ko dobim novega, stari vec ne funkcionira? koliko je to priblizno stroskov?

hvala za info in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 406ko je bil ključ 180 eur

toliko je kopija ključa... večinoma je treba zamenjati vse kar ima veze s kodo ki povezuje ključ in avtomobilski računalnik ... in ključavnice ... seveda pa le povprašaj na pooblaščen servis ali se pa res mogoče lahko vse skupaj prekodira ..

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, meni se je zgodilo da sem izgubil ključ od peugeota 206 z daljincem, cel dan sem ga iskal, najverjetneje je da sem ga ponesreci odlozil na streho drugega avtomobila ki se je malo po tem odpeljal, sem iskal ce bi bil kje na cesti, a ga tudi nisem nasel, pa to je tudi tako kot bi iskal iglo v kupu sena, zdaj me zanima kako je zdaj s tem, ker ce bi nekdo nasel ta kljuc bi mi lahko celo odpeljal moj avto (na kljucu je tudi peugeotov znak in obesek 206 gor, tu kjer jaz zivim pa so le 3 206-ke), zdaj ce grem na pooblascen servis, lahko dobim drug kljuc, to mogoce potem tudi prekodirajo kljuc, da ko dobim novega, stari vec ne funkcionira? koliko je to priblizno stroskov?

hvala za info in lp

Kaj pravijo na Peugeotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je če zavaruješ proti kraji. Al pa kupiš gps lokator, ki mislim, da je cca 100 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravijo na Peugeotu?

sem klical na servis in so rekli da pride kljuc (z daljincem)56€ potem ga je treba se vrezat in nato prekodirat, tako da je mozak rekel da bo vse skupaj stalo cca. 86€, samo vseeno, ce nekdo najde kljuc mi lahko odpelje avto, zato ga bom dal zavarovat proti kraji, bom pa tudi poklical na policijo, ker ce bi naprimer jaz nasel kljuc bi poklical na policijo in jim povedal da sem nasel kljuc in ga pustil pri njih ce bi se morebiti nasel lastnik kljucev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem klical na servis in so rekli da pride kljuc (z daljincem)56€ potem ga je treba se vrezat in nato prekodirat, tako da je mozak rekel da bo vse skupaj stalo cca. 86€, samo vseeno, ce nekdo najde kljuc mi lahko odpelje avto, zato ga bom dal zavarovat proti kraji, bom pa tudi poklical na policijo, ker ce bi naprimer jaz nasel kljuc bi poklical na policijo in jim povedal da sem nasel kljuc in ga pustil pri njih ce bi se morebiti nasel lastnik kljucev

greš do kšnga majstra k ma totalko užganga peđoja kup vse komplet klučavnice kluče, zamenaš in imaš mer te bo cenej pršlo kt pa zavarovanje proti kraji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.jst bi ti predlagu da kluc samo prekodiras to te stane tm 40eur cakas pa tm 20 min.je pa odvisn od servisnega svetovalca,ponavadi ti proda buco da mors kupt drugi plip,kluc brez sorouca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to mislis, na daljinca ne bo odklepal, ampak ce bo pa kljuc dal notri v kljucavnico pa obrnu bo pa avto odklenjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.jst bi ti predlagu da kluc samo prekodiras to te stane tm 40eur cakas pa tm 20 min.je pa odvisn od servisnega svetovalca,ponavadi ti proda buco da mors kupt drugi plip,kluc brez sorouca.

kako to mislis, na daljinca ne bo odklepal, ampak ce bo pa kljuc dal notri v kljucavnico pa obrnu bo pa avto odklenjen?

ali se meni samo zdi ali pa je koda zaradi blokade mašine.... in potem ga prekodiraš ter namesto tvojega vžiga sosedovega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prekodiras kluc(plip)ti nekdo ki je nasel kluc ne more odpeljati ker mu blokada uziga ne dovol da zazene avto.

nazalost je to samo za klucavnico uziga ostala bo pa lahko odklepu :xx: moj predlog je da stari nabavs nove vloske klucavnice in mirno spis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa danes oprali ključe v pralnem stroju - a še velja tisto, da baterijo ven pa ključ posušiti ali je zadeva uničena?

Poskusi, škoditi ne more. Za naslednjič: preglej vse žepe, preden daš cunje prat :evilgrin: :P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno... zadeva ne deluje več, avto pa piska ko zmešan, ko vstopiš vanj!

Torej so na vidiku novi stroški :headbang: :blink:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa danes oprali ključe v pralnem stroju - a še velja tisto, da baterijo ven pa ključ posušiti ali je zadeva uničena?

Kar js vem, se koda nebi smela zbrisati. Samo daljinc ne bo delal, ker je baterija fuč. Sicar si pa že do sedaj poiskusil, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!