Skoči na vsebino

Piknik prostor v najem ?


Priporočene objave

Prosim za pomoč !

In sicer, iščem prostor za piknik za cca 30 ljudi, se pravi, da ima klopce in streho kamor bi se umaknili v primeru dežja. Prostor je lahko v okolici Krškega, Brestanice, Sevnice, najraje pa tam nekje okoli Zdol.

Seveda smo pripravljeni plačat prostor, piknik bomo organizirali v drugi polovici avgusta.

Če ima kdo kakšno idejo, kar na plano z njo in naj se mi javi, :beer1: :kava:.

Hvala že vnaprej in lep pozdrav !

Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za pomoč !

In sicer, iščem prostor za piknik za cca 30 ljudi, se pravi, da ima klopce in streho kamor bi se umaknili v primeru dežja. Prostor je lahko v okolici Krškega, Brestanice, Sevnice, najraje pa tam nekje okoli Zdol.

Seveda smo pripravljeni plačat prostor, piknik bomo organizirali v drugi polovici avgusta.

Če ima kdo kakšno idejo, kar na plano z njo in naj se mi javi, :beer1: :kava:.

Hvala že vnaprej in lep pozdrav !

Dadi

Vse kar se ta trenutek spomnem, je grič-krška vas, klunove toplice-okolica crkelj, v Malencah je še en plac vendar ne vem kako se mu reče. Sam to je žal malo izven tvojega obnmočja iskanja. Drugače je še en plac malo izven brežic, pri gostišču hervol. Super plac, veliko prostora, ob gozdu, streha za v primeru dežja, igrišče za košarko in nogomet, žar, ... je pa 100eur

To je vse kar se ta trenutek spomnem. Če mi bo na misel prišlo še kaj drugega zate bolj ugodnega bom še dopisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!