Skoči na vsebino

Skuter 50cc- strošek registracije in zavarovanja?


lostid

Priporočene objave

Torej trenutno imam piaggio ciao, pač vozen brez registracije ampak ravno par dni nazaj je kolega dobil kazen 200€ ker je z ciaotom vozil 50km/h in me zanima če se potem mogoče bolj "splača" kupiti kakšnega starega skuterčka in registrirati?

Koliko stane registracija in zavarovanje za 50cc skuter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak, da je dobil kazen. Vrjetno brez čelade, registriran itak ni pa vrjetno brez izpita. To tko ne gre, Caio je isto kot Tomos A35 49ccm, mora bit registriran, da se voziš legalno.

Tko, da če nočš imeti problemov, kupi en skuter ali moped, ga registriraj in se furaj v miru.

Glede registracije in zavarovanja skupi pa ti lahko rečem da ne bi smela biti čez 60€, ker sem za svojo 125 dal 100€.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kazni, dirkaški kolesarji ki 40km/h grejo pa ne dobijo kazni. Če greš pa z ciaotom pa kar kazen. Potem bom malo pedala vrtel pa bom reku jaz sem šel 20km/h motorček pa 20km/h pa naj se jebe

Sicer pa če je 60€ registracija+zavarovanje brez pomisleka kupim skuter. Kater skuter najmanj porabi, pa da bi šel ene 70-80km/h (pa da je vzdržljiv, saj bom kupil ene 5-10let starega). Gledal sem ditecha ali ima še kakšen drug skuter direkten vbrizg

Popravljeno . Popravil lostid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kazni, dirkaški kolesarji ki 40km/h grejo pa ne dobijo kazni. Če greš pa z ciaotom pa kar kazen. Potem bom malo pedala vrtel pa bom reku jaz sem šel 20km/h motorček pa 20km/h pa naj se jebe

Sicer pa če je 60€ registracija+zavarovanje brez pomisleka kupim skuter. Kater skuter najmanj porabi, pa da bi šel ene 70-80km/h (pa da je vzdržljiv, saj bom kupil ene 5-10let starega). Gledal sem ditecha ali ima še kakšen drug skuter direkten vbrizg

Če boš že kaj kupil, ne kupi na direkten vbrizg ker ti bo žal. Ker ga ne moreš sam zrihtat, niti ni veliko strokovnjakov da bi ti to zrihtal če se pokvari. Pa še zelo dragi deli so. Najbolje je če kupiš piaggio nrg ali pa kako gilero runner. Poceni so pa še dost hitro grejo proti ditechu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem ditecha ali ima še kakšen drug skuter direkten vbrizg

gilera runner purejet, js sm jo mel pa je delala brez problemov (je pa res da je ob prodaji prejšn četrtek mela sam 6200km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poraba teh skuterjev z fergazerji? Nočem skuterja ki bo 5litrov pil

Ali lahko kdo pove točen znesek registracije? sigurno ima kdo 50cc skuter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poraba teh skuterjev z fergazerji? Nočem skuterja ki bo 5litrov pil

Ali lahko kdo pove točen znesek registracije? sigurno ima kdo 50cc skuter?

Tukaj si lahko izračunaš: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poraba teh skuterjev z fergazerji? Nočem skuterja ki bo 5litrov pil

Ali lahko kdo pove točen znesek registracije? sigurno ima kdo 50cc skuter?

Če se ne motim sem lani dal cca 45e,skuter ki ti bo letel 70-80km/h ti bo redko kateri pil pod 5l razen če ga boš vozil umirjeno 40-50km/h :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile z direktnim vbrizgom kurijo po 2litra?? Zdi se mi brezveze da bo taka prduljca kurila 5 litrov- tok mi avto pije

To da vsi pijejo po 5 litrov če greš 70 ne verjamem, saj mi 30 let star piaggio ciao ki gre 65 kuri 2-2.5 litra (malo predelan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile z direktnim vbrizgom kurijo po 2litra?? Zdi se mi brezveze da bo taka prduljca kurila 5 litrov- tok mi avto pije

To da vsi pijejo po 5 litrov če greš 70 ne verjamem, saj mi 30 let star piaggio ciao ki gre 65 kuri 2-2.5 litra (malo predelan)

zakaj pa potem sprašuješ če ne verjameš...res je da kurijo okoli 5 litrov...meni je že org. pil 4 litre..sedaj ko gre cca.80 pa mogoče pol litra več(če ga ne tiram vedno polne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile z direktnim vbrizgom kurijo po 2litra?? Zdi se mi brezveze da bo taka prduljca kurila 5 litrov- tok mi avto pije

To da vsi pijejo po 5 litrov če greš 70 ne verjamem, saj mi 30 let star piaggio ciao ki gre 65 kuri 2-2.5 litra (malo predelan)

men je einšpric pil tam okol 2.7l pa sm ga večino cajta teru pa nikol ni šlo čez 3l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!