Skoči na vsebino

Avto/ kombi za prevoz motorja


Prevtzer

Priporočene objave

Pozdravljeni,

ker nameravam kupiti motor s katerim bi se vozil le po pistah me zanima tudi nakup avtomobila/ kombija s katerim bi ta motor prevažal.

Ena varjanta je da bi kupil nek avto in potem prikolico za motor, ampak mi to ne odgovarja preveč ker raje dam tisti dodaten denar za nek avto/ kombi v katerega lahko stlačim motor.

Nebi rad kupil nekega velikega kombija ampak raje nekaj majhnega zato mi prosim povejte v kateri kombi/ avto bi se še dalo stlačit motor. Kakšen Citroen Berlingo?

Motor je visok nekje 1300mm, širok nekaj žez 800mm in dolg okoli 2000mm.

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker nameravam kupiti motor s katerim bi se vozil le po pistah me zanima tudi nakup avtomobila/ kombija s katerim bi ta motor prevažal.

Ena varjanta je da bi kupil nek avto in potem prikolico za motor, ampak mi to ne odgovarja preveč ker raje dam tisti dodaten denar za nek avto/ kombi v katerega lahko stlačim motor.

Nebi rad kupil nekega velikega kombija ampak raje nekaj majhnega zato mi prosim povejte v kateri kombi/ avto bi se še dalo stlačit motor. Kakšen Citroen Berlingo?

Motor je visok nekje 1300mm, širok nekaj žez 800mm in dolg okoli 2000mm.

Hvala za odgovore!

v berlingota sicer gre ampak zelo zelo na tesno..ne priporočam

najmanjša varianta je kak jumpy scudo

potem je hyundai h1

pol maš vivaro traffic

pa transporter

pa master, ducato itd

z vsakim je manj udobja za voznika..pa zato več placa za motor..a tudi večja poraba itd..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ker nameravam kupiti motor s katerim bi se vozil le po pistah me zanima tudi nakup avtomobila/ kombija s katerim bi ta motor prevažal.

Ena varjanta je da bi kupil nek avto in potem prikolico za motor, ampak mi to ne odgovarja preveč ker raje dam tisti dodaten denar za nek avto/ kombi v katerega lahko stlačim motor.

Nebi rad kupil nekega velikega kombija ampak raje nekaj majhnega zato mi prosim povejte v kateri kombi/ avto bi se še dalo stlačit motor. Kakšen Citroen Berlingo?

Motor je visok nekje 1300mm, širok nekaj žez 800mm in dolg okoli 2000mm.

Hvala za odgovore!

V Opel Combo - podaljšan gre skuter Piaggo NRG ki mu moraš poprej sneti vzvratna ogledalai n kufer če ga ima.Višina mopeda brez ogledal je cca 115 cm, višina avta pa 110 na vratih, znotjaj pa malo več (115). Notri ga zapelješ z lahkotom ker je rampa (deska) nagnjena. Dolžina je premosorazmerna z prednjim sedežem, vendar mislim da "dirkalc" mora it. Pa še fino ima nosilce za zategnit gurtne

PS : Malo pleha malo žic - evo Opelicwhistle.gif . whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V berlingota gre SS 600 samo če ven vržeš sprednji sovoznikov sedež. Sprobano.

Pri kombinaciji avto + prikolica morš gledat tudi na to, da se lahko voziš največ 80 km/h. Je pa res da maš pol tut avto. Kombi ni neki uporaben po centru LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V berlingota gre SS 600 samo če ven vržeš sprednji sovoznikov sedež. Sprobano.

Pri kombinaciji avto + prikolica morš gledat tudi na to, da se lahko voziš največ 80 km/h. Je pa res da maš pol tut avto. Kombi ni neki uporaben po centru LJ.

zakaj samo 80? prvič slišim to..

al pa mercedes rešilca bivšega :-)

post-19673-127825139057_thumb.jpg

pa sploh ni slaba ideja..in še registriranega maš lahko kot oldija in je registracija ene 70 evrov letno ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolgo kar si delal izpit za avto kajne :D ja res je, omejitev za avto z lahkim priklopnikom je 80km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolgo kar si delal izpit za avto kajne :D ja res je, omejitev za avto z lahkim priklopnikom je 80km/h

:topic:..to pa do marofa voziš pol ene 2 dni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja omejitev hitrosti vožnje je 80kmh po AC s prikolico.

Mah s me prehitel... lahko izbriše kdo če želi.

Drugače pa nasvet za rejserja, bol se ti splača kupit posebej prikolico, ker vseeno boš avto uporabljal za vsakodnevna opravila in dalši je... Bol je okoren :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je fora glede na to, da se 30 tonski šlepar lahko 90 pelje???

Mislim, da je pogojeno z zavorami. Če se spomniš, so razni DEUTZI, TAMI, FAP-i in RABE še dvajset let nazaj imele zadaj nalepko za 70.

Je pa zastarel predpis še kako aktualen, ker je vsaka druga prikolica pri nas proizvod sosedove garaže.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiat Scudo je dober kombi za vozt motor...gre Honda XX not brez problema...edino Triumph trophy(mislm da sm zadeu ime) je biu problem k se ni moglo do konca zapret...tko da športiva gre pomoje not brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u skudota greta tud dva SS motorja, še posebej če mata auspuh pod stolom. en motor lahko daš v kio carneval, Chrysler grand voyager in sm skor 100% de ga spajsaš tudi v Espaca. Strpaš ga lahko tudi v kangoo furgon če je podalšan (grd za bruhat). V navadnega furgona se z določeno mero nasilja da. mal škripa in poka :) (not sm mel že gpz900r VTR100F YZF 750 in še kej bi se našlo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sploh ni slaba ideja..in še registriranega maš lahko kot oldija in je registracija ene 70 evrov letno ;)

Ko sme tisto pisal, sem bil prepričan, da bo vsaj tebi ideja všeč. :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js imam doma VW LT 35 visok podalšan, predelan v kamper za 4 osebe, s kuhinco, tendo ipd, z boxom zadi za prevoz motorjev. Če te zanima piši PM ali pa me pokliči na 031 249 278.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

kolko brutalnosti je potrebno za stlačit motor v kangoo (ta star ne podaljšan) po specivikacijah je tovorni prostoe 167cm in najmanjša šrina (torej med zanjimi blantiki) 110cm, torej je idalna djagonala 2m, oziroma če se da sprednj zic še mal pomaknit naprej al kako seo merjene diste dimenzije :

kangoo_dim_standard_1.jpg

6a0b9d685a9d0b52b8c83fef588a2d6a.jpg

Gd, je mislim da grand volum, torej ta podalšana verzija (za to ni opcije)  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!