Skoči na vsebino

Pretečena registracija


Markko

Priporočene objave

Zdravo!

Nekaj bi vprašal glede pretečene registracije. Vem, da zavarovanje velja še mesec po datumu veljavnosti.(vsaj pri triglavu je tako)

Sedaj me pa zanima, če je tako tudi s samo registracijo. Je problem, če te ustavi policija?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je problem in to velik. voziš namreč z neregistriranim vozilom:headbang:. kazen za ta prekršek je pa cca 500€ če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Nekaj bi vprašal glede pretečene registracije. Vem, da zavarovanje velja še mesec po datumu veljavnosti.(vsaj pri triglavu je tako)

Sedaj me pa zanima, če je tako tudi s samo registracijo. Je problem, če te ustavi policija?

kašno bedno vprašanje... in za to greš odpirat novo temo :slap: če te keps ustavi je kazen.. tud če je samo en dan čez tisti datum kateri je v prometni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Nekaj bi vprašal glede pretečene registracije. Vem, da zavarovanje velja še mesec po datumu veljavnosti.(vsaj pri triglavu je tako)

Sedaj me pa zanima, če je tako tudi s samo registracijo. Je problem, če te ustavi policija?

Če te dobijo bo ornk kazen, profitiral pa neboš nič,ker po vsej vejetnosti boš moral registracijo(zavarovanje in cestnino) plačat za nazaj! :headbang: :headbang:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Nekaj bi vprašal glede pretečene registracije. Vem, da zavarovanje velja še mesec po datumu veljavnosti.(vsaj pri triglavu je tako)

Sedaj me pa zanima, če je tako tudi s samo registracijo. Je problem, če te ustavi policija?

zavarovanje NE velja - le če je že poteklo, lahko v primeru nevšečnosti, v roku meseca po poteku, takoj skleneš zavarovanje ponovno in se pretvarjajo, kakor da vmes ni bilo "luknje" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja, velja -zavarovanje še mesec dni po datumu. Ampak v prekršku pa si , zaradi ''neregistriranega'' vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se mi je zdelo ampak sem se hotel dokončno prepričat.

prepričaj se pri zavarovalnici, kjer imaš vozilo zavarovano. najbolje pa bo, da podaljšaš zavarovanje ob pravem času, to je pred iztekom zavarovanja - datumom, ki ga imaš napisanega na polici, kjer piše veljavnost do: xx.xx.2010. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja, velja -zavarovanje še mesec dni po datumu. Ampak v prekršku pa si , zaradi ''neregistriranega'' vozila.

Ja, če v tem času nimaš nobenega zahtevka do zavarovalnice. Kaj pa če v tem mesecu eno pošteno ušpičiš?

Nisem ravno prepričan, da bi takrat zavarovalnica še poskrbela za tvojo rit.

Imaš kakšen primer, ko je tako šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če v tem času nimaš nobenega zahtevka do zavarovalnice. Kaj pa če v tem mesecu eno pošteno ušpičiš?

Nisem ravno prepričan, da bi takrat zavarovalnica še poskrbela za tvojo rit.

Imaš kakšen primer, ko je tako šlo?

Mislim, da piše to tudi na zav. polici, tako da so obvezani ti "pomagat".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja, velja -zavarovanje še mesec dni po datumu. Ampak v prekršku pa si , zaradi ''neregistriranega'' vozila.

Ampak če ni vozilo registrirano, potem tudi zavarovanje ne velja - sicer bi se vozili vsi brez tablic in samo z zavarovalnim papirjem v žepu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru nesreče ti krijejo škodo pod pogojem, da si vsaj še eno leto pri njih.

Torej je tako, kot sem jaz rekel, kajneda? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respiro rok na zavarovalni polici je 30 dni. To pomeni, da zavarovalnica mora krizi škodo, ki bi jo povzočil v teh dneh,

ti pa moraš obnoviti zavarovanje za eno leto. Je tudi ceneje kot pa sam nosiš nastalo škodo. Sploh pri telesnih poškodbah

Če vozilo ni registrirano do 30 dni je kazen 150 EUR, nad 30 dni pa 500 EUR, pa še tablice ti poberejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!