Skoči na vsebino

Oljna pumpa


cole2109

Priporočene objave

Na Peugeotu Looxor (speedfight 1 mašina) mi je očitno šla oljna pumpa.

Začela je puščati olje. Sedaj me zanima, ker se ne spoznam dobro na zadevo ali je možno, da je samo kaj zamašeno ali kaj podobnega in bi se dalo zadevo porihtati ali je fuč in je treba novo kupit? Če je kaj možno, da preverim bi bil vesel nasveta, ker 90-100€ se mi ne daje za novo :wallbash:

Pušča pa pri pumpi tako da ni cev kje preluknjana ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal. Pred dnevi sem kupil skuter Peugeot Speedfight 2 zračno hlajen. Ima prevoženih cca 23k km. Opazil sem da mi iz motorja kaplja olje. Olje je čisto in ni črno. Ker se ne spoznam preveč na motorje bi prosil za malo pomoči, ker nebi rad da se kaj resnejšega pokvari. Opazil sem da je olje pod predelom kjer je nameščen avspuh. Nekaj ga je tudi na steni nad gumo, kot je razvidno iz slike.

 

Prejšni lastnik je rekel da pumpa ne dela in da so jo čisto odklopili (sveti lučka za olje na "armaturi"). Mešanico delam direktno v rezervoar kot mi je bilo rečeno. Ali ravnam napačno in bi moral popraviti pumpo. Motor je tudi dosti glasen...na sliki je vidna neka bela snov tam kjer je prišaraufan avspuh. Vsak komentar je dobrodošel. Motor bo šel mehaniku, samo nebi rad da menjajo sto nepotrebnih stvari.

 

Lp Sašo

post-41436-0-22042900-1366622706_thumb.jpg

post-41436-0-97563300-1366622713_thumb.jpg

post-41436-0-74916000-1366622723_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!