Skoči na vsebino

Rabim inštruktorja matematike


Priporočene objave

Lepo prosim, če mi lahko kdo priporoči (ali me kontaktira na PM) kakšnega inštruktorja za matematiko ali pa jo morda celo sam inštruira. Gre za snov 3. letnika gimnazije: kotne funkcije nasprotnih, suplementarnih in komplementarnih kotov, graf funkcije sinus, graf funkcije cosinus.

Hvala vnaprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil nekoč inštruktor in mi ne diši, ker se ne morem spustit na prenizek nivo abstrakcije in pojasnjevat stvari, ki so meni kar same od sebe jasne ... lahko sem pa inštruktor za nadarjene :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

javim se za inštruktorja osnovnošolske matematike ali fizike :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil kar nekaj let inštruktor za OŠ in SŠ.

Predlagam sledeče:

a) vzemi si čas in probaj prit do tega da boš vedela česa ne štekaš (to je ključno!)

B) poišči inštrukturja da ti razloži tisto ki ti ni jasno ALI malenkosti vprašaj tu

obstaja pa možnost

c) dobiš inštruktorja da gresta skupaj skozi in on vidi kaj znaš in česa ne (in te potem uči), kar pa je seveda dražje.

Vsekakor priporočam malo zicledra, da boš vedela kaj ne veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw post je bil objavljen 6 let nazaj, tak da zaj je deklica al že na faksu diplomirala, al pa je čistilka vecejev pri NK brunšvik :D...al pa nič od tega in ma bogatega moža :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw post je bil objavljen 6 let nazaj, tak da zaj je deklica al že na faksu diplomirala, al pa je čistilka vecejev pri NK brunšvik :D...al pa nič od tega in ma bogatega moža :D

Hja, če ima velke joške, potem bo tretja možnost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bi jo pa lahko inštruirali višjo matematiko, astronomijo in še kakšen predmet po izbiri. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K vidm da ste temo neki oživl... ja lih to morm jst še letos popravt ne me še tle spominjat na to...sem se že namatral letos s popravljanjem teh matematičnih "kolov"... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fajn tema. Jes bi rabu enga, da bi mi naredu seminarsko za matematiko (univerzitetni nivo). Seveda plačam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

pozdravljeni. sem dolgoletni in izkušeni inštruktor matematike tako za osnovne šole, srednje šole kot tudi za študente. sem iz Grada na goričkem v Prekmurju. če kdo rabi odličnega inštruktorja ki uči tako da tudi res nauči,in da se ocena v šoli zares tudi popravi potem me pokličite na: 041 537 639. moje ime je Tadej. lahko pa obiščete tudi mojo domačo stran na internetu kjer dobite več informacij: www.instrukcijezamatematiko.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo. če ima vaša hčerka ali sin težave pri matematiki, bodisi v osnovni šoli ali srednji, ali če mogoče študira in ne more narediti izpita iz matematike, lahko pride k meni na inštrukcije. sem iz Prekmurja in sem zelo izkušen in uspešen inštruktor za matematiko in z inštruiranjem imam že več kot 15 let izkušenj. lahko me pokličete na moj mobi: 041 537 639 ali obiščete mojo domačo stran: www.instrukcijezamatematiko.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!