Skoči na vsebino

Nastavitev ventilov in magneta pri 4t mašini.


Timi123

Priporočene objave

Imam mašino 4t, 110 ccm ... sestavlam mašino..in nevem kko se jo pravilno nastavi da deluje brezhibno...ali obstaja kaka spletna stran ki so navodila (slike, video) kere oznake je treba gledati na magnetu in cahe na mašini...

HELP ME! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam mašino 4t, 110 ccm ... sestavlam mašino..in nevem kko se jo pravilno nastavi da deluje brezhibno...ali obstaja kaka spletna stran ki so navodila (slike, video) kere oznake je treba gledati na magnetu in cahe na mašini...

HELP ME! :)

Ti mas vrjetnoo "Kitajčeka"...vem stran kjer mas po slikah prikazano kk nastavit...za Crf 450 če se ne motim (Honda)!

Stran je naslednja..www.mxslo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam mašino 4t, 110 ccm ... sestavlam mašino..in nevem kko se jo pravilno nastavi da deluje brezhibno...ali obstaja kaka spletna stran ki so navodila (slike, video) kere oznake je treba gledati na magnetu in cahe na mašini...

HELP ME! :)

Če nenajdeš navodil daj odmično gred na prevago (sepravi da izpušni ventil ravno zapre in vsisni začne odpirat)takrat naj bi tudi označba na magnetu bila izenačena z označbo na mašini in to naj bi bila točno ZGMT (zgornja mrtva točka) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam mašino 4t, 110 ccm ... sestavlam mašino..in nevem kko se jo pravilno nastavi da deluje brezhibno...ali obstaja kaka spletna stran ki so navodila (slike, video) kere oznake je treba gledati na magnetu in cahe na mašini...

HELP ME! :)

Ti bom po šolsko razložil: glej,če imaš oznako na mašini in magnetu je to vedno ZGMT (zgornja mrtva točka)na odmični gredi pa je ponavadi tudi oznaka.Vendar gl.gred pri 4-t.mašini se vedno zavrti dvakrat, odmična gred samo enkrat.Zato moraš nastavit najprej označbi na odmični gredi in nato šele na glavni gredi.Če slučajno nimaš oznake na odmični gredi se nastavi tako da daš gred v položaj, ko se izpušni ventil ravno zapre in vsisni začne odpirat saj v tem položaju gred sama stoji, glavna gred(označba na magnetu)pa mora biti takrat na označbi ZGMT. Nato gred obrneš za en obrat in je gred spet na ZGMT takrat se nastavi vsisni-a in izpušni-a ventila-e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Yamaha BT 1100 "V" motor, enak kot pri Dragstar-ju.

Nastavit je potrebno ventile.

Je mogoče kakšen koristen napotek, razen tisti pelji na servis.

Bi probal sam (pa pol peljal na servis ???).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!