Skoči na vsebino

odvzem vozniškega v sloveniji vs vožnja v sosednjih državah


Miheljo

Priporočene objave

hehe, ma sj veš kk je s pravniki... nanje se ne morš nikol zanest :P lahk bi pa kkšno pravnico vprašala :whistle:

drugač ja pa men je bolj kot ne tale tema zgledala kot da imaš že vse razčiščeno...

...tak da sem se ful novega naučila ob prebiranju tvojih objav :grim

ps: reci tajnici naj ti en termin za kavo z mano rezervira v rokovniku ;)

:blush: tajnica ma dopust..tko da lohka grem kadar čem :OK:

p.s. :kava: .....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej ? lahko voziš v tujini ali ne? O:-)

kolikor je meni poznano, velja prepoved samo za določeno državo. Tako kot lahko recimo v nemčiji narediš prekršek in nabereš pike, in ti tudi lahko prepovejo vožnjo v Nemčiji, kar ne pomeni da se po sloveniji ne moreš vozit :surrender:

ce ti v sloveniiji prepovedo voznjo z motornimi vozili se tudi v tujini ne smes spokati za volan/krmilo/stango/whatever.

ce ti v tujini prepovedo voznjo z motornim vozilom se v doticni drzavi ne smes spokati za .......... . izven doticne drzave ta prepoved ne velja. kako prides iz drzave, ce si sam v/na vozilu ................. druga storija. ki obenega ne zanima. se najmanj pa serife.

praksa I, A, in D serifov s prekrskarji na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti v sloveniiji prepovedo voznjo z motornimi vozili se tudi v tujini ne smes spokati za volan/krmilo/stango/whatever.

ce ti v tujini prepovedo voznjo z motornim vozilom se v doticni drzavi ne smes spokati za .......... . izven doticne drzave ta prepoved ne velja. kako prides iz drzave, ce si sam v/na vozilu ................. druga storija. ki obenega ne zanima. se najmanj pa serife.

praksa I, A, in D serifov s prekrskarji na cesti.

kje pa to piše? :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Komplicirate "jaz imam dva vozniška,če mi enga vzamejo pa z drugim vozim ! Pa še fajn je ker tuji (CH) je za vedno in ga tudi podaljševat ni potrebno !

Stara YU šola:snađi se,malo laži,malo kradi in pošteno živi !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa to piše? :surrender:

najbrz kje v zvcp in definitvno v aut. stvo: "katerega/o zasacijo brez veljavnega vd se kaznuje z .......... ".

ali mislis, da temu ni tako?

in napisal sem "ne smes" ne "ne mores".

"Komplicirate "jaz imam dva vozniška,če mi enga vzamejo pa z drugim vozim ! Pa še fajn je ker tuji (CH) je za vedno in ga tudi podaljševat ni potrebno !

Stara YU šola:snađi se,malo laži,malo kradi in pošteno živi !!! :hmm:

vse lepo in fajn. ko te "dobijo" se pa zacnejo komplikacije. ce jih se nisi dozivel bodi srecen in tiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz kje v zvcp in definitvno v aut. stvo: "katerega/o zasacijo brez veljavnega vd se kaznuje z .......... ".

ali mislis, da temu ni tako?

in napisal sem "ne smes" ne "ne mores".

vse lepo in fajn. ko te "dobijo" se pa zacnejo komplikacije. ce jih se nisi dozivel bodi srecen in tiho.

Saj sem srečen! tiho pa nerabim bit vse uradno!!! Tudi za motor A kat. nisem NIKOLI delal pa jo vseno imam.Na to me je celo na upravni enoti pri podaljšanju opozorila,da nisem delal A kategorijo nakar sem ji odgovoril imam jo pa.Potem izvleče neke stare papirje iz leta 1958 in našla, da sem delal izpit za bickl nakar so mi spremenili v izpit za moped in nato še v A kategorijo !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz kje v zvcp in definitvno v aut. stvo: "katerega/o zasacijo brez veljavnega vd se kaznuje z .......... ".

ali mislis, da temu ni tako?

in napisal sem "ne smes" ne "ne mores".

no ja...si morm po nova očala...spet .... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!