Skoči na vsebino

Zeltweg


PERO58

Priporočene objave

..morš met to ktm-a a lahko tud kakšen drug moped.......sej po moje pista ustreza le enmu ktm-u ostali se bojo pa bl vlekl po pisti kakor pa dirkal??

ne dobrodošli so vsi , tak da ne se bat

bo pa enduro treningi

testi

supermoto itn.....

treningi na pisti in seveda dirke

organizator je 2rad Hauthaler event

ostale podrobnosti sledijo v kratkem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ušes mi je danes pršlo, da ni več B)

se opravičujem za :topic:

sicer skopirano iz foruma naših sosedov motori.hr ampak podatki pa so...

Evo rezultata novog top testa njemačkog Motorrada,napisao sam i podatke usporedbe radi od lani kad su imali na toptestu BMW-a.

Kawa BMW

Snaga : 197 KS 202 KS

Ubrzanje :

0-100 km/h: 3.3 s 3.0 s

0-140 km/h: 4.6 s 4.4 s

0-200 km/h 7.2 s 6.9 s

Elastičnost

u 6.-oj brzini :

60-100 km/h : 3.7 s 3.4 s

100-140km/h : 3.3 s 3.3 s

140-180km/h : 3.4 s 3.3 s

EDIT: Sicer je bmw-jev test od lani kot zdele šele vidim, tko, da bo treba počakat na vzporedni test, če ne drugega sm pršu po kakšen minusek za maherje, mi jih mal manjka...

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš letos vozu endurance cup?

Smo še v postopku dogovarjanja, vse je pa na koncu odvisno od €€€ če mi bo uspelo zbrati nekaj "malega"...tko, da...če poznaš koga, ki bi dal kakšnega jurja lahko tudi manj me kar priporoči....rade volje :)

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ušes mi je danes pršlo, da ni več B)

se opravičujem za :topic:

men je nek pršlo na mejl :Dče je na internetu, je že res :krneki:

u zeltwegu sm bil sam enkat, 100 let nazaj, k so vozili še Daryl Beaty, Mick Doohan pa Biaggi je biu u 250. Prvič u lajfu u boksih na motogp. čelust po tleh in oči izbuljene. kot še nikoli. . . . jep, prve ne pozabiš nikoli :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glede na to da se pregovarjate....vem da mi boste dali minus....ampak vi govorite med bmw in kawa.....kaj pa aprilija rsv4 .....kolikor sem zasledil je to edini cestni motocikel v proizvodnji ki ima toliko nastavitev kot v sbk torej naklon vilic in itd itd itd...pa baje hudo hud motor....govorim sam baje....men je bmw se zmer top :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Pomoje da jih je dež odplaknu.

[/quote

na otvoritvi je deževalo! Šlo je pa vse po programu. Sem upal, da bojo prestavli:) pa niso, tak da sem (smo) ŽAL bili prikrajšani za en fantastičen, nor moto spektakel!! Udeležen folk pravi, da škoda da je bil dež in mrzlo, nabralo se je pa kljubtemu veeeeliko obiskovalcev. (vir: facebook)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je otvoritev-je šel kdo?Se kaj ve za cene?

Tudi mene zanima, če kdo ve kakšne so okvirne cene :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenik za njihove evente je TUKAJ. Sicer so bolj cene za trening programe, če prav razumem, ne pa za proste treninge. Cena je kar zasoljena...za en dan uporabe proge z lastnim motorjem je cena 336 evrov.

So pa smešno nizke cene za uporabo enduro in trial poligona. Za oboje je cena 24 evrov na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sem še recimo cene za Honda Speed Weekend, ki bo na Redbull ringu 18. in 19. junija. Za hondine stranke je cena na dan 110, za ostale pa 140 evrov. To pa se mi ne zdi niti pretirano. Še ceneje pa je, če se plača za dva dni skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem bil na redbull ringu na Yamaha dnevu.

Tam je bil tudi Igor Jerman .

Pista je super, le omejitve glede glasnosti so pretirane.

če je bil še kdo in ima kakšne fotografije naj jih prosim prilepi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ,meni se zdi ta pista za motorje totalno nezanimiva in bedna,tistih pet ovinkov in to je vse!

ocitno si manjkal v osnovi soli ko ste se ucili sestevat pa te zadeve...

ker stevilke ti ne gredo najbolj od rok :grrr

http://en.wikipedia....i/Red_Bull_Ring

pa pojdi zadevo pogledat pa pol nabijaj....

lahko pa gres na grobnisko lepotico :slap:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na redbull ringu na Yamaha dnevu.

Tam je bil tudi Igor Jerman .

Pista je super, le omejitve glede glasnosti so pretirane.

če je bil še kdo in ima kakšne fotografije naj jih prosim prilepi

verjetno komplicirajo zaradi glasnosti, ker je steza v neposredni bližini naselja?

In kakšne so bile te komplikacije?

Opiši malo, kakšna je steza za moped.....me malo mika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema o tem dirkališču ze obstaja:

drugače pa kr pokomentirajte, kaka je pista, vsaka info prav pride, da vidim, ce mi boste tolk lustov naredil, da se bom potrudila nasparat, da bi jo sla letos pogledat. Vse kar zaenkrat vem, je, da noben ovinek ni na ravnini :). Kar se pa tiče omejitve glasnosti, pa to pozdravljam, saj se eni motorji res zverinsko derejo in si jih po enem vikendu sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hilton

kot prvo nisem mislu dobesedno PET, kot drugo je grobnik vse prej kot lepotica,verjetno veš, kot tretje je to steza za F1 verjetno dobra(sama širina in možnosti za prehitevanje),kar pa po mojem mnenju ni za motorje!! Meni je bedarija tišat gas do podna,pa potem bremzat kot osu do 50km na uro,pol pa spet gas do podna cel kilometer ,pa spet bremzat kot osu in nato po samem dolgčasu le pride pet ovinkov,ki so v nekem ritmu(HVALA BOGU),akaj ko si že spet na ciljni in jovo na novo!!

Poglej to je moje mnenje,imajo pisto,ki jo mi nimamo in je ne bomo imeli,rekel sem samo,da pista nima ritma,ki ti daje užitek,če je tebi OK ,potem hvala bogu,jz bom še zmeraj rekel,da mi ni všeč,kar ne pomeni da ne bom šel probat!!!!

Pa uživaj,kjer koli se boš že vozil in srečno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa kr pokomentirajte, kaka je pista, vsaka info prav pride, da vidim, ce mi boste tolk lustov naredil, da se bom potrudila nasparat, da bi jo sla letos pogledat.

Ce imas denar za v kamnolom bi ga morala za zeltweg se prej imet!?Saj gum ne unicis v dnevu,pista pa je le nekaj eu drazja.Do nje pa je nekje enako kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista je zelo razgibana, asfalt zelo dober.

Vozili smo v 3 grupah cca 40 motorjev po grupi.

Glede časov težko kaj rečem ,ker so vključno z nekaj dirkači iz različnih prvenstev, ki so bili tam, skoraj vsi merili čase z lastnimi laptimerji tako da pravih podatkov ni.

Drugače vse super , se splača probat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas denar za v kamnolom bi ga morala za zeltweg se prej imet!?Saj gum ne unicis v dnevu,pista pa je le nekaj eu drazja.Do nje pa je nekje enako kilometrov...

Em, nimam denarja za kamnodrom, tam sem bila vsega skupaj 2x, enkrat letos in enkrat lani, letos me bl ožemajo Misano, Brno, Slovakia in Pannonija. Če je le varianta, grem kam drugam vozit kot na G. Neki v tem smislu, da če že kje ruknem, mam rada vsaj neke osnovne šanse, da bodo lahko potem mene in motor še kdaj sestavli skupi.

Za prve šuške, ki bodo viška, je vrstni red: Zeltweg, Hungaro, Mugello in Most.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!