Skoči na vsebino

GPRS


Priporočene objave

Ko se sem po skoraj enem mesecu in pol že obupal da mi bo nadrejeni v službi omogočil MAksi Gprs sem ravnokar dobil SMS z naslednjo vsebino.

Storitev Maksi GPRS je vključena! :D :P Sedaj bom malo lažje pripenjal tudi kakšne smeškote pa kakšne slikce gledal saj ne bom gledal ravno na vsak kb ki ga bom pobral s spleta oziroma poslal.

Pa tudi kakšen post več bom tudi lahko nasmetil na tem forumu.

Skratka se tipkamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bom malo lažje pripenjal tudi kakšne smeškote pa

...ČOKOLADE, ja Hanzi ćokolade :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bom malo lažje pripenjal tudi kakšne smeškote pa

...ČOKOLADE, ja Hanzi ćokolade :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

lp DTW

Pridi ponjo: nekaj 10dag jo imam vedno na zalogi za tebe!

:twisted: :evil:

Lojzi! Je pa na žalost se pojavil problem nekje drugje glede GPRS ki pa upam da ga bomo tudi nekako rešili. :cry: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešili! :D Skratka HVALAŠe zalaufamo pa boste spoznali hudička! :shock: :x :twisted: :evil: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zadeva delala Bp, danes pa nekaj šteka. Mislim da je nekaj s GSM narobe ali pa na mobitelu. Preko navadne linije in drugega GSM dela bolje kot preko GPRS. Sem kar malo užaljen. :cry:

Pa saj bomo tud to uštimal ali pa se bo celo samo. mogoče rabi GSm samo malo počtka od včerajšnjega dne. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa je narobe? A meče ven, ali se sploh noče povezati? Mogoče je pa omrežje okoli travme preobremenjeno, pa ne gre skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zadeva delala Bp, danes pa nekaj šteka. Mislim da je nekaj s GSM narobe ali pa na mobitelu. Preko navadne linije in drugega GSM dela bolje kot preko GPRS. Sem kar malo užaljen. :cry:

Pa saj bomo tud to uštimal ali pa se bo celo samo. mogoče rabi GSm samo malo počtka od včerajšnjega dne. :wink:

Preveč ga teraš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!