Skoči na vsebino

III. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

no glede na povsem nova dejstva, ki so se pojavila na zadnjem kofetkanju z ursso...

...izrekam iskreno opravičilo rdečemu vregecu, ker se je dejansko trudil s krofi za mene in se menda z njimi že v trdi temi vozil s trojan. :)

v zameno obljubim da ob prvi priložnosti jaz zrihatam krofe za vaju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede na povsem nova dejstva, ki so se pojavila na zadnjem kofetkanju z ursso...

...izrekam iskreno opravičilo rdečemu vregecu, ker se je dejansko trudil s krofi za mene in se menda z njimi že v trdi temi vozil s trojan. :)

v zameno obljubim da ob prvi priložnosti jaz zrihatam krofe za vaju ;)

ja nas ki nas je skrbelo zanj kje hodi 2 uri iz ljubljane u kamniško pa mandi gleda ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:worship:

spomini na SLONČKE v KAMNIŠKI BISTRCI SO NEPOZABNI...Mal pozno,a organizatorju se zahvaljujem za res čudovit večer...

Ma jest sm vsekakor uživala,kolegica iz LJ pa tud.......čeprav je prišla u škornjah s petko... :lol1:

DRUGO LETO BOM PA ZIHR PRESPALA pod šotorom.... :yes:

p.s.:nejcgs jest mam še boljše fotke z jezikom in eno roko na napačni strani... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomini na SLONČKE v KAMNIŠKI BISTRCI SO NEPOZABNI...Mal pozno,a organizatorju se zahvaljujem za res čudovit večer...

Ma jest sm vsekakor uživala,kolegica iz LJ pa tud.......čeprav je prišla u škornjah s petko... :lol1:

DRUGO LETO BOM PA ZIHR PRESPALA pod šotorom.... :yes:

p.s.:nejcgs jest mam še boljše fotke z jezikom in eno roko na napačni strani... :lol1:

a men za majco pa nč hvala?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umetnca51 tko te lepo videt med temi babci :whistle:

ANČI!!!

Dons prvič vidla tele fotke in dobr da sm slikana samo na en fotki pa še to u na pol temi in megli...:))) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a men za majco pa nč hvala?????????

:worship: SAMOSAMO TUDI VAM osebno z vsem spoštovanjem HVALA ZA MAJČKO..... :worship:

Sam dons ne vem kje je...oz pri komu je tale slončkova majica :lol1:

p.s:krive so borovničke pr ta umazanmu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moja majca kje je ostala :cry::hmm:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja majca kje je ostala :cry::hmm:

sm našla majco v omari .... še kar se sveti slonček in me spominja na kamniško bistrco,kres,dobro družbo..... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PR MEN TE ČAKA !!!!!!! ITAK !!! Boš mogu kdaj v Kamnik na kofe pridet !!!

moja majca kje je ostala :cry::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PR MEN TE ČAKA !!!!!!! ITAK !!! Boš mogu kdaj v Kamnik na kofe pridet !!!

sej ti bi tud lohk na kofe pršu...u kamnk ..dons po moto gp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam že ?????

sej ti bi tud lohk na kofe pršu...u kamnk ..dons po moto gp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta ringaraja je bl za osamlene moške pa da so ful ampak res ful prjatlčki :naughty:

pol se spi po šotorih po dva ženske pa na stražo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam že ?????

mal si zamudu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta ringaraja je bl za osamlene moške pa da so ful ampak res ful prjatlčki :naughty:

pol se spi po šotorih po dva ženske pa na stražo

kere ženske ? ti bom mojo posodu za dva dni- boš potem pameten bil...ko boš postal brezseksualec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta ringaraja je bl za osamlene moške pa da so ful ampak res ful prjatlčki :naughty:

pol se spi po šotorih po dva ženske pa na stražo

In to zine en, s totalno pederskim avatarjem? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta ringaraja je bl za osamlene moške pa da so ful ampak res ful prjatlčki :naughty:

pol se spi po šotorih po dva ženske pa na stražo

ej mat kur..... nikol navš zvedu!!! je pa lepo živet v nevednosti vsaj ne boli !! sam neki mi ne potegne kako si lohk pr tolk folka k je gor ponavad osamljen???

umetnica a si bla kej osamljena???

pomoje je bil na ta vikend še najbol osamljen racer 123 s kšnmu starmu playbojem v rok !!! no vsaj dobro družbo je mel pa članki so tud dobri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere ženske ? ti bom mojo posodu za dva dni- boš potem pameten bil...ko boš postal brezseksualec...

a tvoja mojo pozna??? a sta mogoče dvojčici???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tvoja mojo pozna??? a sta mogoče dvojčici???

pozna mogoče ..v žlaht pa dvomim --- pa nehi svojo tolk hvalt ke pol te še tolk ne bo spustila ven kt zdej ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to zine en, s totalno pederskim avatarjem? :naughty:

hej tole pa boli k hudič. sm pč mal podoben temu na slikci, sam večji pa bl suh, pa nimam ogrinjala. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej tole pa boli k hudič. sm pč mal podoben temu na slikci, sam večji pa bl suh, pa nimam ogrinjala. :winkiss:

Chancho! ... when you are a man some times you wear stretchy pants ... in your room ... is for fun.

ne sekiri se tapravih descev se zmeri manka !!!!

a prideš na slončke drug let??? ti lohk šotorčk prej pogrejem, no tko če bi kakšnga prjatelčka rabu !! just for fun...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prideš na slončke drug let??? ti lohk šotorčk prej pogrejem, no tko če bi kakšnga prjatelčka rabu !! just for fun...

pacek, men nis nkol reku da mi boš šotor prej pogrel :blush: ... sem mogla zmer dumu spat.... beeeeeeeeee

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pacek, men nis nkol reku da mi boš šotor prej pogrel :blush: ... sem mogla zmer dumu spat.... beeeeeeeeee

če pa pravš de s kuram spat hodiš..........!!! pa pajkic nis mela nikol gor ....... men pa tko stretchy pants všeč......!!!

Popravljeno . Popravil samosamo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!