Skoči na vsebino

III. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

premetu 4m3 dru , naštimal krajevno skupnost k. bistrica de so cesto pomedl, tolk de ni panike v ovinkih zalagat, skale z ceste premaknil za rob vse veje k so na cesto štrlele požagal, tko de je skor naštiman !!!!!

a ti lahko danes popoldan dam za kavo u kamniku ? cca 13 - 14h

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram se Vam oglasiti tukaj in Vam čestitat za pogum, res ste pravi motoristi, ki jih tudi mraz ne ustavi. Če bi bil 50 let mlajši al pa vsaj 20 bi se Vam pridružil. Tako me pa EMŠO daje in mi ne dopušča takšnih podvigov.

Lepo Vas pozdravljam in Vam želim veliko zabave na Vašem srečanju. taborni%20ogenj.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram se Vam oglasiti tukaj in Vam čestitat za pogum, res ste pravi motoristi, ki jih tudi mraz ne ustavi. Če bi bil 50 let mlajši al pa vsaj 20 bi se Vam pridružil. Tako me pa EMŠO daje in mi ne dopušča takšnih podvigov.

Lepo Vas pozdravljam in Vam želim veliko zabave na Vašem srečanju. taborni%20ogenj.jpg

dobr prespal ne boš... prideš pa pogledat , ane!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe-Kramp... Številke v poročilu o zanositvah ne bodo visoke, ker bo to bolj ''sosiđ-party'' Želim vam uspešen žur-jaz pa raje ne bom prišel, ker me bo(glede na trebuh) kdo potem po krivem obdolžil, da sem ''truden''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe-Kramp... Številke v poročilu o zanositvah ne bodo visoke, ker bo to bolj ''sosiđ-party'' Želim vam uspešen žur-jaz pa raje ne bom prišel, ker me bo(glede na trebuh) kdo potem po krivem obdolžil, da sem ''truden''.

ti kar pridi .. te bomo že utrdili..ah - utrudili s pijačo ...:alko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od gostilne orel prvi desni ovinek , od gamsa naprej dva ovinka - pesek na sredi voznega pasu ...cca 400-500m naprej od gamsa nekaj kamenja na cesti ...lepo pa po pamet jutri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobili smo tudi uradne majice Slončkove ringaraje!!

Naprodaj bodo samo in izkljucno na Slončkovi ringaraji, cena je 10€. Zadeva je zelo kvalitetno narejena, črna majica in chrome tisk!

Posebej za nas nam jih donira firma Sitotisk Beguš. :notworthy: :notworthy: Carji!! Posebej pa hvala SFju! Kapo dol!!

post-1357-0-95646200-1297369594_thumb.jpg

post-1357-0-37157500-1297369660_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom popravil mickeno napako v navajanju, ...

majice niso bile zastonj, Beguševi pa so nam jih zastonj natiskali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom popravil mickeno napako v navajanju, ...

majice niso bile zastonj, Beguševi pa so nam jih zastonj natiskali.

pa si ti to na lastne oči videl??? :eek:de ni to sam kak fotošop... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda, kaj a niste table videli?

20110212182906_7s5cau6gin8lqp.jpg

takole je del ekipe "lovil" ribe

20110212182906_hla5wxo86euqd3.jpg

aja, lakota je bila zjutraj tako huda, da se je nastavila celo past za pse, zajce,... nekdo fejst lačen je rekel da bi tudi kakega gorskega tekača snedu, če bi se zahaklov...

20110212182906_ipeosmc6xav27b.jpg

uživajte tam gori še naprej...

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Koncno smo vstali in pristavili kavo. če ima kdo namen uletet, naj povem, da je na voljo še nekaj golaža in precej kave. Ceste so suhe in normalno prevozne, temperatura morja je svežih 19 sstopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Koncno smo vstali in pristavili kavo. če ima kdo namen uletet, naj povem, da je na voljo še nekaj golaža in precej kave. Ceste so suhe in normalno prevozne, temperatura morja je svežih 19 sstopinj.

zdej ne vem a te je mraz tresu al abstinenca ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenca ja... Matr ste šparal na pijači... Ko sm prišel gor se nobenni več kot pol ure spomnil, da bi mi pijačo dal v roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!