Skoči na vsebino

III. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

:photo:

ponavad se iz gozda ;)

Ponavadi se res drva ven iz hoste vlačijo. Samo česa takega pri slončkarjih ne moreš pričakovati :grrr . To je ena čudna pasma ljudi, ki dela vse kontra, da se jim potem zdi prav :grim . Jaka je čisti primer take pasme :P:OK: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se res drva ven iz hoste vlačijo. Samo česa takega pri slončkarjih ne moreš pričakovati :grrr . To je ena čudna pasma ljudi, ki dela vse kontra, da se jim potem zdi prav :grim . Jaka je čisti primer take pasme :P:OK: .

LP Robert

a je to kkšna avtohtona vrsta? tak k kraški ovčar al bolj kot človeška ribica? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti, se mi zdi da bi ti to počas že lohka vse zvleku :evilgrin:

Patience, o sporty one...

Casa je se veliko, drwa pa nam bojo na plac pripeljali. Dela mam pri tem ogromno, placat bom moral. Mwahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to kkšna avtohtona vrsta? tak k kraški ovčar al bolj kot človeška ribica? :?

Lohk glasujem za eno KRAŠKO (svinjsko) RIBICO??

Pa ce bi kdo slucajn prinesu kak suh kos kralja zivali gor, da se malo nareze in razdeli, tut nebi nic zameril, okej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk glasujem za eno KRAŠKO (svinjsko) RIBICO??

nasoljeno in posušeno na burji ...jami ...:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sem razmišljal...a ne bi blo fino zrihtat kak jakuzzi z vročo vodo? Pomojem bi tko sredi šume sredi snega kr pasal?!? trance_25_naughty.giflaugh.gif Pa namesto ringaraje bi lahko pol nastalo Slončkovo čofotanje! grrr.gif ...sam vprašam... trance_32_shutup.gif ok, ne bom več evilgrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sem razmišljal...a ne bi blo fino zrihtat kak jakuzzi z vročo vodo? Pomojem bi tko sredi šume sredi snega kr pasal?!? trance_25_naughty.giflaugh.gif Pa namesto ringaraje bi lahko pol nastalo Slončkovo čofotanje! grrr.gif ...sam vprašam... trance_32_shutup.gif ok, ne bom več evilgrin.gif

Ce jakuzzi pripeljes na motorju, potem VSEKAKOR!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jakuzzi pripeljes na motorju, potem VSEKAKOR!!! :evilgrin:

Napihljiv bazen je potreben, vode je dovolj tam, rabi se samo še veliko fižola :evilgrin: :naughty: :ninja: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha... mogoče vas pridem pogledat glede na to kok zelo prijazni ste vsi bili lani ;)

pa da vsaj pajkico pa riderrgirl pozdravim :) pa vse ostale seveda tud ;)

drugače pa kot zgleda boš moral v logotipu zamenjat snežinkice pri slončku za zvončke in trobentice, če bo še naprej tolk toplo :D

:notworthy: of kors...se ga vidimo..:winkiss::) komaj čakam..:yea1:

c c c, menda se boš že spomnil.... sej nisi blond :P

Ni blond.....je pa kosmat kar je še hujše...:D

Popravljeno . Popravil riderrgirl
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: of kors...se ga vidimo..:winkiss::) komaj čakam..:yea1:

obljubi, da prideš! ker na msz sem jaz zatajila, glejta da tokrat ne bosta vi2 s pajkico ;)

pa da jaka ve, koliko krofov mora prinest za mene :evilgrin:

Ni blond.....je pa kosmat kar je še hujše...:D

:eek: a to pol pomen da ni slonček, ampak je mamut?? :?

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubi, da prideš! ker na msz sem jaz zatajila, glejta da tokrat ne bosta vi2 s pajkico ;)

pa da jaka ve, koliko krofov mora prinest za mene :evilgrin:

zakaj bi pa mogu jaka krofe nosit? sej ni on zataju :kva2:

:evilgrin: če se ne motim, greš mim .... ruzak boš pa že prnesla.... p.s. Une škornje dej u ruzak.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa mogu jaka krofe nosit? sej ni on zataju :kva2:

:evilgrin: če se ne motim, greš mim .... ruzak boš pa že prnesla.... p.s. Une škornje dej u ruzak.... :blush:

Evo, sej sm vedu!!! :wallbash::headbang: Rabimo sam par babnc, da nam poslihtajo podstresje (kune izvzete :rolleyes: )... :fight1:

Ja, Domina, zakaj pa TI ne prineses krofov Strojan, ce jih ze tko nujno moras gor videt? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sej sm vedu!!! :wallbash::headbang: Rabimo sam par babnc, da nam poslihtajo podstresje (kune izvzete :rolleyes: )... :fight1:

Ja, Domina, zakaj pa TI ne prineses krofov Strojan, ce jih ze tko nujno moras gor videt? :whistle:

ja, zato ker si mi jih TI obljubu... ne jaz tebi :whistle:

naj te malo spomnim :evilgrin:

Ma, PROV POSEBEJ ZATE PRINESEM EN PLADENJ KROFOV, sam da prides gor, velja?

:rolleyes:

tipično... pri tipih se očitno marsikaj rado pozabi :whistle:

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa mogu jaka krofe nosit? sej ni on zataju :kva2:

:evilgrin: če se ne motim, greš mim .... ruzak boš pa že prnesla.... p.s. Une škornje dej u ruzak.... :blush:

smotka :P

ktere škornje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zato ker si mi jih TI obljubu... ne jaz tebi :whistle:

naj te malo spomnim :evilgrin:

:rolleyes:

tipično... pri tipih se očitno marsikaj rado pozabi :whistle:

Tipicno za babe, da nam tezite za reci, ki smo jih izrekli nekoc v preteklosti... a ne znas it naprej z zivljenjem :D ? Ej, jst se komaj spomnim, kaj sm vceraj za kosilo jedel... u sej res, kaj pa smo imeli, hmmm?? Kaj se bom pol spominjal reci, ki naj bi jih izrekel par mesecev nazaj, huh? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napihljiv bazen je potreben, vode je dovolj tam, rabi se samo še veliko fižola :evilgrin: :naughty: :ninja: .

LP Robert

Ni slaba ideja, sam pa se mi dozdeva, da tej napihljivi nekak niso "fire proof", za vodo segret...."after pasulj gas proof" bi še morda bli...tk da je treba razmislit kak vodo segret evilgrin.gif Morda bi pa lahko futko predelali, namesto hladilnika priklopimo cevi iz bazencka! laugh.gif Sam šalo na stran (a je to v tej družbi sploh možno?!?) , jst resno mislim o jakuzziju na snegu trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slaba ideja, sam pa se mi dozdeva, da tej napihljivi nekak niso "fire proof", za vodo segret...."after pasulj gas proof" bi še morda bli...tk da je treba razmislit kak vodo segret evilgrin.gif Morda bi pa lahko futko predelali, namesto hladilnika priklopimo cevi iz bazencka! laugh.gif Sam šalo na stran (a je to v tej družbi sploh možno?!?) , jst resno mislim o jakuzziju na snegu trance_41_w00t2.gif

Pripelji, prinesi, ni panike!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se renta jacuzz,i ni panke, samo kdo bo financ minister.:hmm:

Jst sem msilu kako odštekano pogruntavščino, če ima kdo kako idejo... rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: , v osnovni šoli smo naredili kozarčke iz papirja in vanje natočili vodo. Nato smo dali vodo kuhat na odprt plamen. Ugani, kaj se je zgodilo?

Voda je zavrela, ne, da bi lonček zgorel :yea2: . Za bazen je pa treba poskusiti, kako reagira plastika na ogenj :hmm: . Bom šel na dvorišče in zakuril bencinski kuhalnik z jogurtovim lončkom gor.

Imam pa še eno idejo. Če bo kdo hotel kuhano vino, izpraznimo hladilni sistem Jakove Future in nalijemo noter vino, ter dodamo zraven še ostale potrebne sestavine :lol1: , zaskurblamo mašino in počakamo, da zakuha :P .

LP Robert

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: , v osnovni šoli smo naredili kozarčke iz papirja in vanje natočili vodo. Nato smo dali vodo kuhat na odprt plamen. Ugani, kaj se je zgodilo?

Voda je zavrela, ne, da bi lonček zgorel :yea2: . Za bazen je pa treba poskusiti, kako reagira plastika na ogenj :hmm: . Bom šel na dvorišče in zakuril bencinski kuhalnik z jogurtovim lončkom gor.

Imam pa še eno idejo. Če bo kdo hotel kuhano vino, izpraznimo hladilni sistem Jakove Future in nalijemo noter vino, ter dodamo zraven še ostale potrebne sestavine :lol1: , zaskurblamo mašino in počakamo, da zakuha :P .

LP Robert

LP Robert

Ampak samo belega. Rdece vino pusti madeze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!