Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo v košarki 2010


Schumy

Priporočene objave

pa kaj tukaj noben ne gleda košarke?madona svetovno prvenstvo je in včeraj smo premagal brazilijo....

gledala malo teh par tekem z osredotočanje na tekmece v skupini in v prvem nadaljevanju.

Slovenija presenetljivo dobra in kompaktna.Proti ZDA, če bi imeli malo boljši met bi te negledljive glupe križance orangutanov in kobilic spravili v precejšnjo zagato.

ZDA je pa tolk podensko moštvo, da mi gre kr na jok.

Normalno,da več ne gledam NBA košarko.

Michael Jordan,Denis Rodman in trije klinci iz fužin bi namahali te tipsone ki imajo met,slabši kot ga vidiš na haklanju po lokalnih mestnih košarkaških igriših.Razen Duranta,ki je dober,je vse ostalo sam skakajoča masa,ki zmaguje na mišice.

Toda tile Američani ej, tehničnega znanja, izdelanega šuta, totalna nula..

Ko se samo spomnim včasih ameriških bekov ala Stockton, Dennis Johnson, pa Larrya Birda, Magic Johnsona, Michael Jordana ajejajejjjjj

res je da jim manjka cela 12orica najboljših NBA igralcev toda tudi tile imajo zavidanja vredne statistike.

Če bi včeraj namest Slovenije stala kaka brezobrazna kompletna ekipa Špancev, grkov ali Srbov, bi Američani s tako igro izpušili kot žuti.

Hrvati tudi slabi za popizdit.

Se vidi da imajo zanič trenerja.Memi je za Vrankovića profesor košarke.

medtem ko je Memi vse igralce rotiral,da bi ostali spočiti za pomembne tekme.Se je hrvaško govedo,proti Iranu matralo z vsemi najboljšimi.Še dobro da pri Iranu zna igrat basket samo eden.

Srbi so po podaljšku zgubili z Nemci,ki imajo tko kot v fuzbalu pravzaprav presenetljivo mlado in dobro ekipo čeprav so ostali brez Nowitzkega,ki jim je pomenil polovico košev in skokov na tekmo.

Francozi, so odlični pravzaprav po moje že nekaj časa med najboljšimi na svetu,njihova smola je v tem,da vedno naletijo na najkvalitetnejše moštvo ko gre zares.Tako bodo verjetno takoj ko bo mogoče naleteli na ZDA. :)

Španci brez Calderona in Gasola še zmeraj izjemno močni..

tekme Slovenija Hrvaška nisem gledala, toda iz priloženega se je videlo, da nas Hrvati ne bodo premagal, dokler ne bo totalne smene generacije, torej vsaj do olimpijade v Londonu ne.

Imajo strahopetne igralce in katastrofalno igro, brez glave in repa..

Velik problem imajo v tem, da nimajo enega dobrega trenerja,še tisti, ki so kao dobri so totalno zanič.(Pavličević, A.Petrović, Repeša)

Namesto, da bi letos čisto pomladili ekipo,so še zmeraj pustili not to svojo zgubljeno generacijo,ne rečem da tile niso dobri,sam nimajo zmagovite mentalitete,

Zdaj pa Brazilija in Slovenija.Sama sem se bala,da bomo danes doživeli poraz vendar ni bilo tako sam zadnja četrtina je bila pa infarktna....

Ma kaj je blo treba tistega padca. Čisto malo še, pa bi Brazilci takrat popustili. Kakorkoli, so pa le naši izvlekli na koncu, Jaka noro zadel.

V glavnem, zdaj še Iran, potem malo počitka in osmina finala. Kar je pomembno je to, da imajo naši zdaj dovolj samozavesti, da vejo, da lahko igrajo tudi proti najboljšim, hkrati so se v igri pokazale nekatere pomanjkljivosti. Me jezi, kako Bečirovič še vedno izgublja žoge, ko je pomembno,.pa tudi Jale. Nisem tako dobro opazoval, ker sem bil mal živčen,..ampak kaj se je zgodilo z igro v globino!? Ok, saj so igrali brazilci cono,..vendar naši so potem kar naenkrat igrali prepočasi in bojazljivo v napadu.

Zaenkrat se je nasploh Memi zelo izkazal, vendar glavno šele pride.

Slovenija pa igra zelo dobro košarko in čeprav sem bila med prvimi ki je skurcala Bečiroviča seniorja zaradi Udriha,moram priznati, da je kot selektor še boljši kot Zdovc.

Mi je pa všeč pogum od Zupana, prvega gluhonemega igralca v zgodovini ki je kdajkoli igral na svetovnem prvenstvu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem se zatipkala.Mal se poprauljam.

Zdaj pa Brazilija in Slovenija.Sama sem se bala,da bomo danes doživeli poraz vendar ni bilo tako sam zadnja četrtina je bila pa infarktna....

Ma kaj je blo treba tistega padca. Čisto malo še, pa bi Brazilci takrat popustili. Kakorkoli, so pa le naši izvlekli na koncu, Jaka noro zadel.

V glavnem, zdaj še Iran, potem malo počitka in osmina finala. Kar je pomembno je to, da imajo naši zdaj dovolj samozavesti, da vejo, da lahko igrajo tudi proti najboljšim, hkrati so se v igri pokazale nekatere pomanjkljivosti. Me jezi, kako Bečirovič še vedno izgublja žoge, ko je pomembno,.pa tudi Jale. Nisem tako dobro opazovala, ker sem bila mal živčna,..ampak kaj se je zgodilo z igro v globino!? Ok, saj so igrali brazilci cono,..vendar naši so potem kar naenkrat igrali prepočasi in bojazljivo v napadu.

Danes pa proti Iranu ob 18.00!!Praktično v osmini smo že....

Sam,da ne trofino na srbe.Ne daj bože....

Popravljeno . Popravil Schumy
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Srbov nikakor ne moremo dobit v osmin finalu.

Slovenci smo v vsakem primeru 2. v skupini, tko da dobimo tretjega iz skupine A. To sta pa ali Avstralija ali Angola. Odgovor zvemo danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa Brazilija in Slovenija.Sama sem se bala,da bomo danes doživeli poraz vendar ni bilo tako sam zadnja četrtina je bila pa infarktna....

ops mislila sem reč včeraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstralija padla nepričakovano gladko, brez pravega odpora.Avstralci so pravzaprav igrali slabo,odličen je bil le Mills,sicer pa so jih naši odrezali.Torej, cilj je dosežen,četrtfinale je velik uspeh.Bravo!!! icon1_thumbup.gificon1_thumbup.gif

Četrtfinale proti Turkom?Hm, kot sem že napisala,so Turki resni kandidati tudi za naslov,če naši želijo medaljo,je pač treba premagat tudi takšno ekipo.Bo pa to verjetno bolj fizična tekma kot proti Avstralcem,ampak naši to zmorejo,..so pokazali že proti Brazilcem.Komaj čakam tekmo,..bo treba organizirat kak skupen ogled s prjatli. :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo ... vsa čest za prikazano vrhunsko igro in zmago nad Avstralijo ... le tako naprej :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!