Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Tvoj problem je, da verjameš samo sebi in nikomur drugemu.

to ni moj problem..to je moja rešitev pred tem , da bi verjel tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se osredotočil samo na ta stavek ... me pač zanima , kako bo policist , ki rabi vsaj 20 sekund , da se odpelje za njim , le tega tudi ujel... po kmečki logiki mora voziti hitreje ... in s tem tudi bolj ogroža ostale udeležence v prometu , ker se pelje z višjo hitrostjo od preganjanega....

pa pustimo tisto o usposobljenosti ... mogoče so na motorjih res usposobljeni kot se šika... kar pa za avtomobiliste ne bi rekel... preveč se jih je že skantalo , da bi verjel v pravljice...

Hm, a ni nek budalčkijev kolega na forumu napisal, da je šel policist iz rondoja za njim, torej ni stal policist ob cesti in ustavljal ampak se je že peljal. Budalčko ni reagiral na znak in je šel za njim....vsaj tako je nekdo napisal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično, vsaka čast nekaterim članom foruma, da ste vztrajni in še zmerom, že cca 5 dni ali več nabijate eno in isto v tej temi, pa še niste nobenega bistva povedali.

Tudi moderatorji imate dobre živce, da prenašate ta v krogu se vrteča nabijanja...

Ta tema me vse bolj spominja na naše politike v parlamentu in njihovo mlatenje prazne slame!

Kako malo je potrebno, da se ljudje iz dolgočasja in zaradi enega, ki je naredil nekaj kar ni po zakonu, začnejo med seboj grizti in žaliti vsepovprek.

Res, vsaka čast!

Sposobni ste iz drobtinice naredit celodnevno zalogo kruha v trgovini.

Srečno v natepavanju in tolčenju enega po drugem!

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično, vsaka čast nekaterim članom foruma, da ste vztrajni in še zmerom, že cca 5 dni ali več nabijate eno in isto v tej temi, pa še niste nobenega bistva povedali.

Tudi moderatorji imate dobre živce, da prenašate ta v krogu se vrteča nabijanja...

Ta tema me vse bolj spominja na naše politike v parlamentu in njihovo mlatenje prazne slame!

Kako malo je potrebno, da se ljudje iz dolgočasja in zaradi enega, ki je naredil nekaj kar ni po zakonu, začnejo med seboj grizti in žaliti vsepovprek.

Res, vsaka čast!

Sposobni ste iz drobtinice naredit celodnevno zalogo kruha v trgovini.

Srečno v natepavanju in tolčenju enega po drugem!

Mogoče se tebi zdi ta tema šala in prazno nabijanje in ja priznam včasih si dopovedujemo kot v parlamentu, vendar, če problem ne bi bil velik in reštve enostavne, bi se že zdavnaj zaključila. Tako pa, da ne boš trpel ob branju le te predlagam, da skočiš na kako lahkotnejšo temo kot je: Bajk bejba dneva, ali pa šale o motoristih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se tebi zdi ta tema šala in prazno nabijanje in ja priznam včasih si dopovedujemo kot v parlamentu, vendar, če problem ne bi bil velik in reštve enostavne, bi se že zdavnaj zaključila. Tako pa, da ne boš trpel ob branju le te predlagam, da skočiš na kako lahkotnejšo temo kot je: Bajk bejba dneva, ali pa šale o motoristih.

Vic je le v tem, da se tukaj brez veze nabijate in serjete eden po drugem...

Nič drugače nebo na cesti, tudi če se besedno pobijete med seboj!

Škoda vam je razlagat, da ste zdaj že na točki osebnega nabijanja in ste že zdavnaj mimo problema, ki je v naslovu teme in prvega članka...

Bom raje samo še bral in se smejal ošabnosti nabijalcev v tej temi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišek..zdej je pa primlo... :kva2:

Bolje zdaj, kot nikoli...drugače pa, fajn je nabijat tja v tri dni.....samo da podkrepiš svoje argumente...pa čeprav so za lase privlečeni.... 

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo majo pa zato raufnkirarji, ki so silno ogrožena vrsta.  :closedeyes:

To pa prvič slišim....živel v prepričanju, da benificirane dobe več ni....še mogoče kak uraden vir??

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje zdaj, kot nikoli...drugače pa, fajn je nabijat tja v tri dni.....samo da podkrepiš svoje argumente...pa čeprav so za lase privlečeni....

grim.gif

To pa prvič slišim....živel v prepričanju, da benificirane dobe več ni....še mogoče kak uraden vir??

trance_28_offtopic.gif

Se opravičujem za napako. Sedaj je namesto beneficirane dobe tisti famozni drugi steber, katerega sredstva so izginila in od katerega imajo korist le upravljalci trance_08_book.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje zdaj, kot nikoli...drugače pa, fajn je nabijat tja v tri dni.....samo da podkrepiš svoje argumente...pa čeprav so za lase privlečeni....

bolje je nabijat v tri dni kot zbežati policiji in se malo naprej skantati .... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega bral in tudi ne mislim. Policaj te lahko lovi in ima vsa pooblastila da te. Čene je brez veze da sploh policaje imamo. Sicer ne brez razloga, ampak mislim da je 180kmh po obvoznci zelo dobr razlog zato, da lepo lučke pa hop za njem. In govorim iz 100% zaneslivih virov, ki niso mediji. Sicer žensko se ni dotaknil baje, ampak zaradi zračnega upora, ker je bila tako blizu... jo je vrglo po tleh. Pol budački... ne sanjaj... star znanc policije si in ne govor okol da si svetnik, poleg norca na cest si še marsikaj, kar ne sodi tukaj. Dejstvo je da če maš čisto vest ustaviš brez pomisleka. Če pa ne pa pač... vsak se sam lahko odloča ane ;).&nbsp;<div><br></div><div>Aja pa nekdo je rekel, da plačaš policaju na roke pa je :D pobje ja par let nazaj... zj pa treba na tak način državno blagajno filat s tem da se šopa čim več kazni in čim višje. Čene drugo te bo pa zato k nimaš (avto) vse rezervne žarnice v kompletu.</div>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če bi jaz bil policaj, nikoli nebi preganjal motorista. Da preganjaš nekoga do smrti in imaš na vesti življenje ali več življenj = ne hvala.

...

Samo občutek ko nekoga loviš in si pri tem domišljaš da si Džejms Bond, ki lovi hudega kriminalca, je pa nepopisen !

Jaz bi ga lovu. In če bo v gospodastvu še naprej takole klavarno, kazni pa tako juhuhu, se sigurno prijavim za policista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega bral in tudi ne mislim. Policaj te lahko lovi in ima vsa pooblastila da te. Čene je brez veze da sploh policaje imamo.

Pa streljali bi tudi lahko za bežečimi. Če ne je brez veze da policaji sploh imajo pištole .:headbang: Fant ti si pa res prava možganska kapaciteta. Boš moral med policaje ali pa med politike....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, nimaš kaj bežati pred policajem. Če te ustavlja, pač ustaviš in pokažeš dokumente. Ker si vozil po predpisih, se nimaš kaj bati. Rade volje opraviš alkotest, ki vedno pokaže 0,00.. Zakaj torej bežati? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, nimaš kaj bežati pred policajem. Če te ustavlja, pač ustaviš in pokažeš dokumente. Ker si vozil po predpisih, se nimaš kaj bati. Rade volje opraviš alkotest, ki vedno pokaže 0,00.. Zakaj torej bežati? :?

Frik, vsekakor imaš prav, ni treba bežati pred policijo. Ampak očitno ljudje pred policijo bežijo. To je že drugi primer ko je mlad in nepremišljen človek bežal pred telebani v modri uniformi ki so ga preganjali. In ta je hvala bogu odnesel celo kožo. Spomni se pa dve leti nazaj tam nekje pri Sežani ko sta idiota otroka umorila ker sta ga preganjala. Je pam smrtna kazen vseeno malo preveč zato ker se voziš okoli brez izpita, pa četudi divjaš, kaj praviš? In to bi lahko oni telebani v modrih uniformah imeli pred očmi preden se lotijo podobnih podvigov v stilu dirty harry. Cestne divjake se da izslediti tudi kako drugače ne s preganjanjem. Na primer z ovaduhi, mislim da jih ima policija več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ti pa si nekaj novega povedal :notworthy: ....samo si kak teden prepozen... :boobies:

Grunf, vse kaj se tiče policije je treba doooosti krat ponoviti da jim potem mogoče kaj malega ostane pod šapko...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frik, vsekakor imaš prav, ni treba bežati pred policijo. Ampak očitno ljudje pred policijo bežijo. To je že drugi primer ko je mlad in nepremišljen človek bežal pred telebani v modri uniformi ki so ga preganjali. In ta je hvala bogu odnesel celo kožo. Spomni se pa dve leti nazaj tam nekje pri Sežani ko sta idiota otroka umorila ker sta ga preganjala. Je pam smrtna kazen vseeno malo preveč zato ker se voziš okoli brez izpita, pa četudi divjaš, kaj praviš? In to bi lahko oni telebani v modrih uniformah imeli pred očmi preden se lotijo podobnih podvigov v stilu dirty harry. Cestne divjake se da izslediti tudi kako drugače ne s preganjanjem. Na primer z ovaduhi, mislim da jih ima policija več kot dovolj.

Tudi letos so bile smrtne žrtve med bežečimi. Kolikor vem nekje na koperskem. Je bila celo uradna preiskava. No na koncu so ugotovili, da policija ni bila nič kriva.(kljub pregonu) Baje je bil fant že mrtev, ko so oni prišli šele na kraj dogodka. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf, vse kaj se tiče policije je treba doooosti krat ponoviti da jim potem mogoče kaj malega ostane pod šapko...:rolleyes:

Aja? No, razsvetli me...pa ne z nebulazami, ki se jih da zvedet na Motoskretu.....upam, da jim tako pomgumno gledaš pod šapko, tudi ko te zaustavijo  :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos so bile smrtne žrtve med bežečimi. Kolikor vem nekje na koperskem. Je bila celo uradna preiskava. No na koncu so ugotovili, da policija ni bila nič kriva.(kljub pregonu) Baje je bil fant že mrtev, ko so oni prišli šele na kraj dogodka. :naughty:

Kaj pa bi naj ugotovili? Da so krivi, ker opravljajo svoje delo in izvajajo pooblastila? Da so krivi, ker se nekdo poda v beg in pri tem ogroža sebe in druge?

Dajte že enkrat nehat s tem nabijanjem. Policistu se na njegov znak ustavi. Tisti, ki tega ni zmožen razumeti ali noče razumeti, nima kaj iskati na cesti. Starši, ki niso sposobni vzgojiti in naučiti otroka nekih osnov so odgovorni za njegove neumnosti in nevarna početja ne pa policisti, ki na cestah opravljajo svoje delo skladno z zakonom. Še enkrat za tiste, ki počasneje razmišljajo..na policistov znak za ustavljanje - USTAVIŠ. EoS cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi naj ugotovili? Da so krivi, ker opravljajo svoje delo in izvajajo pooblastila? Da so krivi, ker se nekdo poda v beg in pri tem ogroža sebe in druge?

Dajte že enkrat nehat s tem nabijanjem. Policistu se na njegov znak ustavi. Tisti, ki tega ni zmožen razumeti ali noče razumeti, nima kaj iskati na cesti. Starši, ki niso sposobni vzgojiti in naučiti otroka nekih osnov so odgovorni za njegove neumnosti in nevarna početja ne pa policisti, ki na cestah opravljajo svoje delo skladno z zakonom. Še enkrat za tiste, ki počasneje razmišljajo..na policistov znak za ustavljanje - USTAVIŠ. EoS cool.gif

Bla, bla, bla. Ne filozofiraj.

Dejstvo1.-smrtna žrtev je bila.

dejstvo 2. -policija je izvajala pregon

dejstvo 3. -uvedena je bila notranja preiskava (verjetno ne zaradi lepšega)

dejstvo 4. -ugotovitve so bile, da policija zaradi pregona ni kriva smrti mladostnika (vsaj uradna verzija je takšna)

Al bomo sedaj ponovno premlevali temo ali ne, mi je pa čisto vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? No, razsvetli me...pa ne z nebulazami, ki se jih da zvedet na Motoskretu.....upam, da jim tako pomgumno gledaš pod šapko, tudi ko te zaustavijo :naughty:

Grunf tebe ne razsvetliš pa če JE Krško priklopim nate....:naughty:. Ti živiš še zmirom nekje globoko v srednjem veku ko so pravico delili predniki policajev biriči....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!