Skoči na vsebino

3. SREČANJE HRVAŠKIH IN SLOVENSKIH MAKSI SKUTERISTOV


pelikan

Priporočene objave

Tudi iz moje strani vsem udeležencem želim prijetno pot tja in nazaj, lepo druženje in čim lepše vreme, da se boste lepo imeli.

Žal meni termin ne odgovarja zaradi drugih oveznosti, tako da sem malo žalosten da ostanem doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še na nekaj bi rad spomnil vse, ki se odpravljate na pot... t.j., dajte si uredit tudi zavarovanje za čas, ko boste izven Slovenije... Pa tudi "asistenco" (vsak pri svoji zavarovalnici) za primere tehničnih težav na poti (preluknjana guma, težave z motorjem,itd) To ni neki strošek, ... je pa fajn, če imate to urejeno... ker se nikoli ne ve, kaj nas doleti na poti...

za problem predrtih gum je rešitev tole: http://www.kamenaric.si/gume%20za%20motor%20scooter%20moped/set%20za%20krpanje%20gum.htm

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da vprašam,kaj gre kdo čez mejo v Središču ob Dravi? Mišljeno za prekmurce in prleke,ali kaj misliš Dore? Greva midva do Varaždina po tej poti? :unsure:

Slušao sam vjesti po radiju i kažu da se sprema vol za nekakav žar u osjeku...jeli istina kolegi? :boobies::whistle:

Popravljeno . Popravil hales
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da vprašam,kaj gre kdo čez mejo v Središču ob Dravi? Mišljeno za prekmurce in prleke,ali kaj misliš Dore? Greva midva do Varaždina po tej poti? :unsure:

Slušao sam vjesti po radiju i kažu da se sprema vol za nekakav žar u osjeku...jeli istina kolegi? :boobies::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toko servis narjen gume nove montirane tank pov n tošel tud še 25 ur pa štart :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toko servis narjen gume nove montirane tank pov n tošel tud še 25 ur pa štart :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da vprašam,kaj gre kdo čez mejo v Središču ob Dravi? Mišljeno za prekmurce in prleke,ali kaj misliš Dore? Greva midva do Varaždina po tej poti? :unsure:

Slušao sam vjesti po radiju i kažu da se sprema vol za nekakav žar u osjeku...jeli istina kolegi? :boobies::whistle:

Meni je vseeno kje bova šla čez mejo samo, da se gre... sicer se pa še slišiva!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas malo starije koji smo bili nekad u vojski.....00NOĆ

Jaz sem danes na dopustu, počitek in priprave za jutri. :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas malo starije koji smo bili nekad u vojski.....00NOĆ

:010 :010 :010:OK: :OK: :OK:

..e pa sad možeš skinut onu kišu sa plakata.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebamo kišobran ? :whistle:

http://www.accuweather.com/en-us/hr/osjecko-baranjska/osijek/forecast.aspx

6_int.jpgFriday 5/20/2011Sun and areas of high clouds in the morning; considerable cloudiness in the afternoonHigh Temperature: 82°FRealFeel: 84°FDetails Hour-By-Hour16_int.jpgSaturday 5/21/2011Some sun, then turning cloudy with a couple of showers and a thunderstormHigh Temperature: 78°FRealFeel: 85°FDetails Hour-By-Hour15_int.jpgSunday 5/22/2011Cloudy with a couple of showers and a thunderstormHigh Temperature: 74°FRealFeel: 79°F

post-23051-0-56435900-1305811792_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav svim maxi-ima želim vam svima sretan put i ne brinite za kišu naravno da će je biti ali tek toliko da se dogodi :rolleyes: na raspolaganju smo vam do cca 10 sati sutra jer krećmo pred vas u Đurđevac. Vozite polako jer garantiramo dobar provod i kiše u tragovima :boobies: :boobies:

Ako ima bilo kakvih pitanja pitajte jer sutra je kasno :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš,.... kakorkoli... vsaj jaz ne bom dežne obleke vzel zraven... ker obeti so takorekoč idealni... B)

Lep maxi pozdrav

molio bih sve sudionike da ne zazivaju kišu jer bitće je kako god okrenuli :kva1: :kva1:

Pa ljudi to je tradicija...... :fight1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelim vam predvsem varno pot , in lepo vreme !!

:beer1: pa na zdravje ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelim vam predvsem varno pot , in lepo vreme !!

:beer1: pa na zdravje ........

Bomo tudi na tvoje zdravje spili :beer1: oziroma več kot eno :beer2: ... upam, da ne zameriš.

Osijek prihajamoooooo :boobies::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še nekaj ne pozabite POTNI LISTA ALI OSEBNO IZKAZNICO.

Denar je itak obvezen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamen nč bat sem že kae star motorist ,ne bom reku, da že vse vem mi je pa vulkanizer reku za tele savske , da je kritično prvih sto potam pa postopoma do konca.Kar pa meni ne uspeva ,sem pr mojih letih ratov ziheraš. Pa hvala za nasvet dobro je vedeti, da so prijatli, ki ti želijo najbolše.:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo tudi na tvoje zdravje spili :beer1: oziroma več kot eno :beer2: ... upam, da ne zameriš.

Osijek prihajamoooooo :boobies::yea1:

Lepo se imejte in pojejte ter popijte vse slavonske dobrote, ki vam jih bodo ponudili. Da ne bodo zastonj pripravljali. Pa na zdravje! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejte in pojejte ter popijte vse slavonske dobrote, ki vam jih bodo ponudili. Da ne bodo zastonj pripravljali. Pa na zdravje! :beer1:

Tako će i biti :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!