Skoči na vsebino

3. SREČANJE HRVAŠKIH IN SLOVENSKIH MAKSI SKUTERISTOV


pelikan

Priporočene objave

PRIJAVA NA IZLET V OSIJEK

1. @Skuterist 3 dni (najmanj )

2. @Maxiscooter 3 dni ( brez poti nazaj )

3. @Pelikan - 3 dni (najmanj )

4. @Flukturr - 3 dni (vračam se v nedeljo)

5. @sat500 + sopotnica - 3 dni (vračam se v nedeljo)

6. @dore61 + sopotnica 3 dni (najmanj )

7. @Ssabic + sopotnica - 3 dni (vračam se v nedeljo)

8. @Maxislavc - 3 dni (vračam se v nedeljo)

9. @hales-3dni (tudi se vrnem nedeljo)

10. @burgman650e - 3 dni ( vrčanje odvisno od raspoloženja in ... )

11. @605 + sopotnica?? (vračam se v nedeljo ?? )

12. @1965-3 dni

13. @gusar-najman 3dni

14. @ Bok@ - 3 dni ( v ponedeljek nadaljujem pot v Bosno)

15. @mojca (od petka do nedelje - če bo znesl

16. @piaggiox9 + sopotnica - 3 dni ( vračava se tudi po daljši poti če je kdo za )

17.@ Dorjan + sopotnica - 3 dni ( vračamo se po dogovoru )

18. Zvone500 + sopotnica - 3 dni (če nama bo zneslo)

19. Aleš+sopotnica - 3 dni

SPISEK ZA MAJICE

1. @pelikan 1 xl

2. @maxiscooter 1 xxl

3. @burgman650E 2 xxl

4. @605 2 L

5. @Maxislavc 1 xl

6. @Flukturr 1 L, 1 M

7. SSabic 1 M, 1 L

8. @dore61 1 XXL in 1 L

9. @piaggiox9 1 XXL in 1 S

10.@hales 1×L

11. @ Bok@ 1x XXXL

12. @mojca 1x L ??

13. Zvone500 1x L, 1x S

14.gusar1x XXL

Mislim, da je to zadnji spisek, res sem prijavil prijatelja s sopotnico že malo po roku pa se bomo nekako dogovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kot berem nas je kar nekaj kandidatov za vrnitev domov preko Bosne in dalje ob morju s predvidenimi nočitvami trance_34_sleepy.gif ???

Če ima kdo kake izkušnje za predvideno traso (mogoče kolegi iz Hrvaške), bi bilo dobrodošlo, da pripravi načrt poti, postankov trance_06_beer2.gif in v katerih krajih bi prespali . Seveda pa ima vsak svojo različico in jo uskladi z ostalimi yes.gif

Da pa ne bi po nepotrebnem polnili foruma, se lahko o vsem dogovorimo na licu mesta - Osijek trance_05_banana.gif!

Kaj mislite ostali trance_11_confused.gif .

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja

Popravljeno . Popravil dore61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, mislim,da bo najbolše, da se dogovorimo v Osjeku .Bo tudi jasno glede vremena :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVA NA IZLET V OSIJEK

1. @Skuterist 3 dni (najmanj )

2. @Maxiscooter 3 dni ( brez poti nazaj )

3. @Pelikan - 3 dni (najmanj )

4. @Flukturr - 3 dni (vračam se v nedeljo)

6. @dore61 + sopotnica 3 dni (najmanj )

7. @Ssabic + sopotnica - 3 dni (vračam se v nedeljo)

8. @Maxislavc - 3 dni (vračam se v nedeljo)

9. @hales-3dni (tudi se vrnem nedeljo)

10. @burgman650e - 3 dni ( vrčanje odvisno od raspoloženja in ... )

11. @605 + sopotnica?? (vračam se v nedeljo ?? )

12. @1965-3 dni

13. @gusar-najman 3dni

14. @ Bok@ - 3 dni ( v ponedeljek nadaljujem pot v Bosno)

15. @mojca (od petka do nedelje - če bo znesl

16. @piaggiox9 + sopotnica - 3 dni ( vračava se tudi po daljši poti če je kdo za )

17.@ Dorjan + sopotnica - 3 dni ( vračamo se po dogovoru )

18. Zvone500 + sopotnica - 3 dni (če nama bo zneslo)

19. Aleš+sopotnica - 3 dni

SPISEK ZA MAJICE

1. @pelikan 1 xl

2. @maxiscooter 1 xxl

3. @burgman650E 2 xxl

4. @605 2 L

5. @Maxislavc 1 xl

6. @Flukturr 1 L, 1 M

7. SSabic 1 M, 1 L

8. @dore61 1 XXL in 1 L

9. @piaggiox9 1 XXL in 1 S

10.@hales 1×L

11. @ Bok@ 1x XXXL

12. @mojca 1x L ??

13. Zvone500 1x L, 1x S

14.gusar1x XXL

Mislim, da je to zadnji spisek, res sem prijavil prijatelja s sopotnico že malo po roku pa se bomo nekako dogovorili.

Ne, ni pravi spisek. Sem se moral pod zaporedno številko 5 žal odjaviti za Osijek že pred časom, ker se mi ne znese.

Lepo se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVA NA IZLET V OSIJEK

1. @Skuterist 3 dni (najmanj )

2. @Maxiscooter 3 dni ( brez poti nazaj )

3. @Pelikan - 3 dni (najmanj )

4. @Flukturr - 3 dni (vračam se v nedeljo)

5. @dore61 + sopotnica 3 dni (najmanj )

6. @Ssabic + sopotnica - 3 dni (vračam se v nedeljo)

7. @Maxislavc - 3 dni (vračam se v nedeljo)

8. @hales-3dni (tudi se vrnem nedeljo)

9. @burgman650e - 3 dni ( vrčanje odvisno od raspoloženja in ... )

10.@605 + sopotnica?? (vračam se v nedeljo ?? )

11.@1965-3 dni

12.@gusar-najman 3dni

13.@ Bok@ - 3 dni ( v ponedeljek nadaljujem pot v Bosno)

14.@mojca (od petka do nedelje - če bo znesl

15.@piaggiox9 + sopotnica - 3 dni ( vračava se tudi po daljši poti če je kdo za )

16.@ Dorjan + sopotnica - 3 dni ( vračamo se po dogovoru )

17. Zvone500 + sopotnica - 3 dni (če nama bo zneslo)

18. Aleš+sopotnica - 3 dni

SPISEK ZA MAJICE

1. @pelikan 1 xl

2. @maxiscooter 1 xxl

3. @burgman650E 2 xxl

4. @605 2 L

5. @Maxislavc 1 xl

6. @Flukturr 1 L, 1 M

7. SSabic 1 M, 1 L

8. @dore61 1 XXL in 1 L

9. @piaggiox9 1 XXL in 1 S

10.@hales 1×L

11. @ Bok@ 1x XXXL

12. @mojca 1x L ??

13. Zvone500 1x L, 1x S

14.gusar1x XXL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na znanje , do sada nisam to mogao objaviti a sada imam službenu potvrdu da je u Nedjelju 22. 05 ručak i piće besplatno za sve učesnike meet-a... :alko::alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na znanje , do sada nisam to mogao objaviti a sada imam službenu potvrdu da je u Nedjelju 22. 05 ručak i piće besplatno za sve učesnike meet-a... :alko::alko:

:worship::010

Tisti, ki bi izlet podaljšali se mi prosim javite na PM (ali tel.) @Dore61, @Gorazdu lahko pa tudi meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na znanje , do sada nisam to mogao objaviti a sada imam službenu potvrdu da je u Nedjelju 22. 05 ručak i piće besplatno za sve učesnike meet-a... :alko::alko:

Bravo Tomislave.......:OK::notworthy:

žao mi je da se prebrzo vračam :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::010

Tisti, ki bi izlet podaljšali se mi prosim javite na PM (ali tel.) @Dore61, @Gorazdu lahko pa tudi meni.

I meni naravno.....da nešto napravim po tom pitanju............ :whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovim putem , molim @bestmedia da napravi pravac kretanja za učesnika @ante46 nekako su mu putevi čudni....pa da ga imamo u vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

Dobro si shvatio. Satnica je rađena za put po staroj cesti od Rijeke do Zagreba. Ne postoji nikakav poseban razlog za putovanje po staroj cesti. Pridržavao sam se vaših većinskih želja sa prijašnjih skupova da se izbjegava auto put. Dakle ukratko ne postoji nikakav razlog da se ne ide auto putem od Rijeke do Zagreba. Dalje se ionako mora ići van autoputa da bi došli do Đurđevca i sastali se s ostalim sudionicima.

Dakle, ako bi se išlo auto-putem, promjenjene bi bile točke sastajanja i odmora, kao i vremena polazaka. Karlovac kao mijesto sastajanja tada odpada jer ne vjerujem da se nekome da silaziti s auto puta u centar pa opet nazad na auto put. Probat ću sastaviti satnicu kao opciju puta auto putem.

Zdravo

Jesi li možda pogledao mogučnost, kako bi bilo , ako bi od Rijeke pa do Zagreba pičili autoputem .. zanima me i kakvo je mišljenje ostalih učesnika, koji kreću prema Zagrebu iz pravca Rijeke

ljepi pozdrav

Dean

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovim putem , molim @bestmedia da napravi pravac kretanja za učesnika @ante46 nekako su mu putevi čudni....pa da ga imamo u vidu....

Koliko vidim @ante46 nije na spisku za susret, predo se :surrender:, pa mu pravac kretanja ni ne treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Jesi li možda pogledao mogučnost, kako bi bilo , ako bi od Rijeke pa do Zagreba pičili autoputem .. zanima me i kakvo je mišljenje ostalih učesnika, koji kreću prema Zagrebu iz pravca Rijeke

ljepi pozdrav

Dean

Lepi pozdrav Deane.

Evo ovako, iz Rijeke polazomo samo nas tri, ja i moja dva gosta, četvrti je koma1 koji kreće s Raba. Kako sada stoji, naš dogovor je da se ide starom cestom, napominjem za sada. Tako da bi se sastali s ostalima na OMV benzinskoj na zaobilaznici kod Sesveta u Zagrebu oko 14 sati.

Zato ni nisam radio nikakvu dodatnu satnicu ili mjesta sastajanja. VAŽNO JE DA SVI BUDEMO U ZAGREBU U 14:00 SATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vidim @ante46 nije na spisku za susret, predo se :surrender:, pa mu pravac kretanja ni ne treba

Ante pravi da je bliže do Berlina kot do Osjeka in da je to na koncu sveta tako da je še mene strah kje je to. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi pozdrav Deane.

Evo ovako, iz Rijeke polazomo samo nas tri, ja i moja dva gosta, četvrti je koma1 koji kreće s Raba. Kako sada stoji, naš dogovor je da se ide starom cestom, napominjem za sada. Tako da bi se sastali s ostalima na OMV benzinskoj na zaobilaznici kod Sesveta u Zagrebu oko 14 sati.

Zato ni nisam radio nikakvu dodatnu satnicu ili mjesta sastajanja. VAŽNO JE DA SVI BUDEMO U ZAGREBU U 14:00 SATI.

Mi iz Ljubljane bi mogli štartati ob 12-ti uri in po avtocesti do Zagreba. Najboljše bi bilo da se dobimo na končni postaji mestnega avtobusa št.3 na Dolenjski cest.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ante pravi da je bliže do Berlina kot do Osjeka in da je to na koncu sveta tako da je še mene strah kje je to. :naughty:

Ante zna samo do Učke doć....sve preko toga je enigma..... :010:010:010:010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, kako je pa z odhodom v petek, kje in kdaj se dobimo tisti iz SV Slovenije?

Leptrance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hojla, kako je pa z odhodom v petek, kje in kdaj se dobimo tisti iz SV Slovenije?

Leptrance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja

Dogovorjeno je bilo, da se vsi dobimo med 14. in 15. uro v Đurđevcu (HR)... kamor nas vse pride iskat maxi ekipa iz Osijeka... :OK:

Zato bi se mi iz SV Slovenije (Štajerske) lahko dobili na Ptuju ob cca. 12.uri in jo skupaj mahnili do ...npr. Varaždina (kjer bi bili okoli 13.ure) in kjer bi se nam lahko vi iz Prekmurja tudi pridružili... Od Varaždina do Đurđevca je malenkost več kot 1 uro... in bi do 14:30h lahko bili na dogovorjenem mestu... v Đurđevcu... :hmm:

Kako in kje se nam boste pridružili vsi iz celjskega in ljubljansko/gorenjskega konca... pa predlagajte... :?

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno je bilo, da se vsi dobimo med 14. in 15. uro v Đurđevcu (HR)... kamor nas vse pride iskat maxi ekipa iz Osijeka... :OK:

.............................

Kako in kje se nam boste pridružili vsi iz celjskega in ljubljansko/gorenjskega konca... pa predlagajte... :?

Lep maxi pozdrav

Pridemo pa mi tudi do Ptuja O:-) ,samo povejte kam na Ptuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pridemo pa mi tudi do Ptuja O:-) ,samo povejte kam na Ptuj.

Najbolje, da se dobimo na Petrolovi pumpi:

BS PTUJ (I) , ORMOŠKA CESTA 26B, 2250 PTUJ

Koordinate:

širina: 46° 25' 0''

dolžina: 15° 52' 49

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla gdaj in kje boste štartali iz Celja,ker se ne bi rad vozil po ac do zagreba. Bi se pridružil k vam :surrender:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno je bilo, da se vsi dobimo med 14. in 15. uro v Đurđevcu (HR)... kamor nas vse pride iskat maxi ekipa iz Osijeka... :OK:

Zato bi se mi iz SV Slovenije (Štajerske) lahko dobili na Ptuju ob cca. 12.uri in jo skupaj mahnili do ...npr. Varaždina (kjer bi bili okoli 13.ure) in kjer bi se nam lahko vi iz Prekmurja tudi pridružili... Od Varaždina do Đurđevca je malenkost več kot 1 uro... in bi do 14:30h lahko bili na dogovorjenem mestu... v Đurđevcu... :hmm:

Kako in kje se nam boste pridružili vsi iz celjskega in ljubljansko/gorenjskega konca... pa predlagajte... :?

Lep maxi pozdrav

Za Prekomurce torej velja Varaždin okoli 13h, edino lokacijo še dorečemo !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau,

Tudi mi primorci gremo na pot v petek. V kolikor ne gredo z nami naši prijatelji iz Pule ( @osnexus svetujem,da kontaktiraš telefonsko Puležane ) jo najbrž vsaj do Ljubljane mahnemo po avtocesti.

Priporočam, da se nekje v okolici Ljubljane združimo in gremo naprej proti Zagrebu oziroma Đurđevcu. To velja za Notranjce, Gorence in Primorce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!