Skoči na vsebino

3. SREČANJE HRVAŠKIH IN SLOVENSKIH MAKSI SKUTERISTOV


pelikan

Priporočene objave

3. SREČANJE HRVAŠKIH IN SLOVENSKIH MAKSI SKUTERISTOV - OSIJEK (HR) 21.-22.05.2011

Temo odpiram v imenu hrvaških maxiscooter prijateljev, ki bodo organizirali že 3.medržavno srečanje ljubiteljev maksiskuterjev obeh držav. Letos smo bili slovenski maksiskuteristi zelo dejavni, saj smo uspeli pripravit kar dva takšna velika srečanja. Vsakič se nas je zbralo več, tako iz slovenske, kot tudi iz hrvaške strani. Zato so maxi prijatelji s hrvaške dali pobudo, da bi pa 3. srečanje organizirali oni in sicer v Osijeku (HR), v času od 21. do 22. maja 2011.

Organizacija izleta je že nekaj časa v teku, ker nas je pobudnik srečanja @osnexus (hr) že naprosil, če bi sodelovali pri pripravi tudi tega 3.srečanja s slovenske strani. Z njim so v ekipi še @xyzdomba, @bestmedia, ZG-ekipa, +mnogi drugi... s katerimi smo letos uspešno sodelovali pri pripravi obeh izletov... V slovenski ekipi za org. tega srečanja pa sodelujemo: @maxiscooter, @skuterist, @Burgman650E, @pelikan, +mnogi drugi ... ,ki bomo hrvaškim maksiskuteristom pomagali pri objavi vseh podrobnosti okoli tega srečanja.

Tema je bila odprta z namenom, da bi na enem mestu zbrali vse podrobnosti okoli tega izleta, pa tudi je tema namenjena vsem ljubiteljem maksiskuterjev, da si pravočasno rezervirate čas in se nam seveda pridružite ...v čim večjem številu...    :OK:  

Lep maxi pozdrav vsem in se vidimo v Osjeku...   :D

p.s. Še ena opomba: številka 1. na priloženem vabilu pomeni, da hrvaški prijatelji organizirajo 1. vse hrvaško srečanje maxiskuteristov... mi pa se bomo z njimi srečali že tretjič...   .)  Priloženo vabilo vsebuje njihov HR e-mail naslov, v kolikor pa nam želite pisat, pa je naš e-mail: info.SloMaxi@gmail.com

post-22093-014688400 1284494985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav svima. Evo kako je @pelikan najavio naša maxi družba ne miruje. Kako sam najavio na susretu u Prekmurju organizira se susret u Osijeku (HR). Iako je do samog događanja još jako puno vremena odmah po objavi na Hrvatskom forumu došlo je do vidnog interesovanja. Organizacija oko svega je već počela i ima se dosta toga za napraviti. U planu nam je pokazati što više, no sama situacija će diktirati koliko ćemo uspjeti. Pošto je do Osijeka dosta kilometara prijedlog organizatora s SLO i HR strane je da se na susret dođe već u Petak 20. 05 2011. kako bi se odmorili i sutradan mogli odmorni uživati u ljepotama ravnice. Ruta za Subotu bi bila otprilike slijedeća: Karanac ( etno selo u Baranji gdje će biti organizirano spavanje ) Osijek (gdje kupimo učesnike koji dolaze u Subotu) Aljmaš cca 30 km od Osijeka Marjansko svetište - Erdut ( kratak posijet vinariji) Vukovar ( obilazak grada i ako bude zainteresiranih Ovčara stratište iz 91. godine ) Ilok (krajna točka na istoku Hrvatske ( posjet vinariji i vinskom podrumu obilazak tvrđave ) Šarengrad ( ručak uz Dunav u obiteljskom gospodarstvu , dosta onako kaubojskog izgleda ) i povratak preko Osijeka u Baranju na večeru u Karanac. Nedjelja je rezervirana za obilazak Baranje. Ruta: Karanac - Batina (spomenik i tromeđa Hrvatske - Mađarske - Srbije ) Tikveš ( spomen područje i lovište ) i posjet Kopačkom ritu ( prirodni rezervat najveći u ovom djelu Europe mogučnost vožnje brodom ) i ako ostane vremena obilazak Osijeka. To bi ugrubo bilo to. Oni koji nas napuštaju tu se odvajaju od nas , a ukoliko bude onih koji ostaju za odlazak u Ponedjeljak naći ćemo dodatne sadržaje. Ovo nikako nije konačno nego samo ugrubo da znate što možete očekivati. Naravno da će u toku priprema ukoliko dođe do promjena sve biti ovdje oglašeno. Zahvaljujem se @maxiscooteru, @pelikanu, @skuteristu, @burgman650e i ostalima koji će pomoći u organizaciji. Hvala na pažnji i vidimo se u Osijeku.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, to je za tiste ki to uporabljajo. Ustvaril sem dogodek ki ga lahko posredujete svojim FB kontaktom.

(Tudi jaz imam profil samo za ogled slik kolegov...:whistle:).

lpF

Žal, nekateri nismo na FaceBooku... :? ...pa ne vidimo nič... .)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, to je za tiste ki to uporabljajo. Ustvaril sem dogodek ki ga lahko posredujete svojim FB kontaktom.

(Tudi jaz imam profil samo za ogled slik kolegov...:whistle:).

lpF

To si se dobro spomnil, da si objavil to srečanje še na FaceBooku...   :OK:

Lp

p.s. Sicer sem jaz ta problem že rešil... tako, da sem se (kar dvakrat) prijavil na FCju...     :wacko:    Sorry vsem, ki sem jih danes kar 2x povabil med prijatelje... Ta zadnji moj profil je ta "pravi"...    .)

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau, vabila se kar širijo, super ;)

lpF

To si se dobro spomnil, da si objavil to srečanje še na FaceBooku... :OK:

Lp

p.s. Sicer sem jaz ta problem že rešil... tako, da sem se (kar dvakrat) prijavil na FCju... :wacko: Sorry vsem, ki sem jih danes kar 2x povabil med prijatelje... Ta zadnji moj profil je ta "pravi"... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Evo ljudi link na kartu susreta u Osijeku za prvi dan, 21.05.2011. kako su ga zamislili organizatori. Na samoj karti, klikom na pojedine oznake možete vidjeti šta će gdje i kada biti. Stavio sam i neke fotke onoga što bi trebali vidjeti.

link: http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=206123649859207377220.00049991ac47e31d1c577&ll=45.492871,19.042053&spn=0.775902,1.853943&z=9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis susreta od strane organizatora

1. Za sve one koji dolaze dan ranije , nadam se da će ići starom cestom Zagreb- Vrbovec - Bjelovar - Đurđevac - Virovitica - Slatina D-Miholjac. - Valpovo - Osijek. U Slatini bi se pojavio ja gdje bih došao preuzeti čelo kolone kako bi svi drugi pustili mozak na pašu. Od toga mjesta vjerovatno bi otišli ravno do smještaja u Baranji jer do tamo ima još cca 120 - 130 km. Mislim da nikome baš nije do razgledanja nakon 500-tak km ili više.

2. Oni koji dolaze drugi tj prvi dan 21. 05 2011. se skupljaju na parkingu PEVECA na zapadnom ulazu u Osijek. Tu bi se trebali pojaviti lokalni indijanci plus purgeri plus t-max klub ako Remo održi riječ.Tu ih sačekuje xyzdomba ( najvjerovatnije ) a ja idem po Vas u Karanac gdje je smještaj 20-tak km cca 15 - 17 min vožnje.Vrijeme pokreta bi trebalo biti u 09:30 zadnje od zadnjih. Svi alles zuzamen idemo u Aljmaš pa u Erdut , Vukovar, Ilok, Šarengrad Vukovar, Osijek, Bilje, Karanac cca 170 km krug . Ručak će biti u Šarengradu onako po kaubojski......a večera u Karancu ( lignje, brancin, školjke na buzaru, i malo orade ) hahahahaha.

3. Drugi dan pokret iz Karanca u 10:00 prema Batini iz Batine za Zmajevac pa u Tikveš i prema Kopačkom ritu. Poslije ako ostane vremena obilazak Osijeka uz kurcenje sa skuterima i razlaz dok opet ostatak koji ostaje za Ponedjeljak pratim za Baranju tj Karanac

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav!

Polako se počinje nešto događati nakon predugog zimskog mirovanja......Naime na HR forumu se već počelo dogovarati o dolasku i skupljanju po putu učesnika susreta u Osijeku. Mislim da bi svi mogli malo pridonjeti tomu i da se negdje dobijete sa svih strana i zajedno krenete prema istoku. Jedna grupa će doći iz smjera Maribora i Celja jedna iz smjera Zagreba i Rijeke.....na nama je da se ovih mjeseci dogovorimo i nađemo na jednom mjestu i vikend produžimo za vrijeme provedeno u zajedničkoj vožnji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis susreta od strane organizatora

1. Za sve one koji dolaze dan ranije , nadam se da će ići starom cestom Zagreb- Vrbovec - Bjelovar - Đurđevac - Virovitica - Slatina D-Miholjac. - Valpovo - Osijek. U Slatini bi se pojavio ja gdje bih došao preuzeti čelo kolone kako bi svi drugi pustili mozak na pašu. Od toga mjesta vjerovatno bi otišli ravno do smještaja u Baranji jer do tamo ima još cca 120 - 130 km. Mislim da nikome baš nije do razgledanja nakon 500-tak km ili više. ...............................

Je, je ali lokalnih gostiona :whistle:

Maxi pozdrav!

Polako se počinje nešto događati nakon predugog zimskog mirovanja......Naime na HR forumu se već počelo dogovarati o dolasku i skupljanju po putu učesnika susreta u Osijeku. Mislim da bi svi mogli malo pridonjeti tomu i da se negdje dobijete sa svih strana i zajedno krenete prema istoku. Jedna grupa će doći iz smjera Maribora i Celja jedna iz smjera Zagreba i Rijeke.....na nama je da se ovih mjeseci dogovorimo i nađemo na jednom mjestu i vikend produžimo za vrijeme provedeno u zajedničkoj vožnji....

Jaz bi štartal v petek. Glede na to da je kar nekaj km predvidevam dopoldan. Je še kdo za takšno varianto?

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, je ali lokalnih gostiona :whistle:

Jaz bi štartal v petek. Glede na to da je kar nekaj km predvidevam dopoldan. Je še kdo za takšno varianto?

Tudi jaz oziroma mi iz obale bi štartali v petek dopoldne oziroma zjutraj. Glede na dolgo pot in veliko postajank ob cesti (beri; restavracije , gostilne ) bo potrebno računat na kar nekaj rezerve v uri odhoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, je ali lokalnih gostiona :whistle:

Jaz bi štartal v petek. Glede na to da je kar nekaj km predvidevam dopoldan. Je še kdo za takšno varianto?

midva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo časovno poklopilo se pridruživa tudi midva z ženo ali pa vsaj jaz, bi pa vsekakor odšel v Petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vezano uz prvi dan putovanja tj Petak evo karte po kojoj će se dolaziti iz smjera Pule, Kopra i Rijeke pa se probajte po njoj posložiti da se svi dobijemo u Đurđevcu...

Karta do Đurđevca

Popravljeno . Popravil osnexus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo časovno poklopilo se pridruživa tudi midva z ženo ali pa vsaj jaz, bi pa vsekakor odšel v Petek.

Ja znam da ti znaš da ćeš doći sigurno.......................... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prišel v petek in bi bilo dobro, da bi se dobili v Zagrebu z družbo iz Reke in Kopra. :worship:

Mislim pa, da ne bom edini iz Ljubljane in okolice.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz oziroma mi iz obale bi štartali v petek dopoldne oziroma zjutraj. Glede na dolgo pot in veliko postajank ob cesti (beri; restavracije , gostilne ) bo potrebno računat na kar nekaj rezerve v uri odhoda.

Verjetno jo boste s obale "ucvrli" po drufi poti :hmm:

midva.

Razmišljal sem o varianti: Ptuj-Ormož-Varaždin-Ludbreg/Koprivnica-Đurđevac-Virovitica-Našice-Osijek, oziroma od Đurđevaca naprej sledim skupini :blush:

Časa za dogovor je še dovolj tako, da lahko predlagate tudi kakšno drugo varianto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je še vedno več kot dovolj časa.

tudi sam se bom najverjetneje pridružil karavani

ne morem pa že sedaj reči ali za 1,2 ali 3 dni

o tem se bomo pogovarjali 14 dni pred datumom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je še vedno več kot dovolj časa.

tudi sam se bom najverjetneje pridružil karavani

ne morem pa že sedaj reči ali za 1,2 ali 3 dni

o tem se bomo pogovarjali 14 dni pred datumom

Seveda, da lahko poveš. Poveš želim si tri dni in za to bom storil vse ( dogovoril se z ženo, punco, prijateljem, šefom, poskrbel za psa , mačko ... :naughty: ) samo, da grem za tri dni oziroma tudi več, če se vračaš domov preko Bosne in po Jadranski magistrali nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je še vedno več kot dovolj časa.

tudi sam se bom najverjetneje pridružil karavani

ne morem pa že sedaj reči ali za 1,2 ali 3 dni

o tem se bomo pogovarjali 14 dni pred datumom

v petek dopoldan/popoldan vožnja tja, sobota+nedelja tam, ponedeljek nazaj? To je 4 dni, ne 1,2 ali 3 dni! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možda izgleda kao da se dobro zabavljamo , ali stvarno računajte na jedan lagani krug do Splita iz Osijeka i magistralom do Rijeke......Ovo je prijedlog za one koji nisu očekivali od susreta u Osijeku nešto više.........No Očekujte neočekivano.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!