Skoči na vsebino

Nov moderator foruma...


Priporočene objave

Spoštovani uporabniki foruma, BEWARE! :twisted:

Motosvet.com je pridobil novega moderatorja foruma, ki ima trenutno _veliko časa_ in bo svoje delo zato nedvomno opravljal _zelo temeljito_...

Forumske kategorije On The Road, Moto Dogodki, Splošno in Kr' Neki bodo od sedaj še čistejše...

Hanzi, veselo na delo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheheheheheheheh......hanzi,ce si imel "sreco" kot jaz trpi......ti pa na vsak nacin zelim veliko "uspeha". :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani uporabniki foruma, BEWARE!  :twisted:  

Motosvet.com je pridobil novega moderatorja foruma, ki ima trenutno _veliko časa_ in bo svoje delo zato nedvomno opravljal _zelo temeljito_...

Forumske kategorije On The Road, Moto Dogodki, Splošno in Kr' Neki bodo od sedaj še čistejše...

Hanzi, veselo na delo!

Pazite kmalu bo postal ta forum ena sama _puščava_

Sem ti rekel za eno sobo oziroma dve ne pa kar _cel hotel_

Bom še kakšno vprašanje napisal kar tu ali pa na PM tebi recimo Noise ali pa kakšnemu drugemu "srečkotu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi H.,

daj prosim, če misliš moje traktate brisat - mi prej javi, da jih shranim v svoj arhiv :-)

Sicer pa bom vesel, če mi Noise dodeli lastno sobo, v kateri bom sam razglabljal o vsem, na kar se "spoznam" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi H.,

daj prosim, če misliš moje traktate brisat - mi prej javi, da jih shranim v svoj arhiv :-)

Sicer pa bom vesel, če mi Noise dodeli lastno sobo, v kateri bom sam razglabljal o vsem, na kar se "spoznam" :)

Brišem 80% ker je itak vse brez veze praktično! :wink:

Sicer pa sem se že nekje poučil kaj se briše in kaj ne. Tudi kakšen tvoj post se zna najti v dosegu moje neuničljive radirke :? ampak za začetek si bom kar sebi malo zmanjšal število postov da ne boste rekli da samo drugim radiram. :cry: :D

Pa kar pripraavi dovolj prostora v arhivu da ti ga ne bo prehitro zmanjkalo! :twisted: :wink:

Ampak zaenkrat sem še pripravnik in zato pod budnim očesom najmanj petih Moderatojev in Adminov tako da se ne boj preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi čestitam, upam da bo tako napredovalo tudi zdravljenje tvoje noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Hanzi.

P.S.: Metlo pa le dobr sprav, ker se baje ene sestre

ponoč s takim stvarem okol vozjo... :wink:

Dober spravem, pa da potem pozabim kam sem jo spravu. to hočte. boste že videl kaj je sposobna metla. Se bojim da več kot kraška burja ko prevrača šleparje. :twisted:

Ja, ker se res zna zgodit da se bodo ponoč okoli vozile z mojo metlo bom vse vaše obtožbe glede tega prenesel na njih. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zakaj ti pa nič na piše da si moderator, aha, hliniš pod pretvezo vseveda, potem pa udariš ko nič hudega sluteče žrtve najmanj pričakujejo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitke Hanzi za napredovanje. 8) ..se malo pa Hanzija za predsednika.. :twisted: ...A se vedno podiš divje zivali na okni!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je zdaj Hanzi sploh?!?!?!?!

notebook mu ne dela ... pride pa na NFS ... 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!