Skoči na vsebino

Hyosung comet/ GT 125


oslak

Priporočene objave

Hei sem nov uporabnit tega portala :kva1:

Temo odpiram zato ker iščem Hyosung-a Comet/GT 125 ccm

Zanima pa me če ima gdo ta motor in ga bi porodal po taki solidni ceni tam do 1200€ ???

Na drugih portalih kot so : (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), bolha ,salomonov oglasnik ni nobenega oz.eden je bil samo je že prodan, zato pač pišem tu, ker mogoče kak uporabnik portala razmišla o prodaji pa še ni oddal oglas :lol:

Ta motor bi bil hkrati moj prvi in upam da ne zadnji motor :OK:

LP

P.S ne se razburjat ker sem odprl novo temo. Če sem dal pa v napačno temo se pa opravičujem :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bojo pa vsi hyosungi v slo menjali lastnike, heh :D

Jaz tudi nameravam prodati svojega, sicer drugo leto spomladi, ampak če se komu mudi lahko tudi letos. Za več info me lahko kontaktirate preko zasebnih sporočil.

Popravljeno . Popravil Dejan99x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D hyosung je ZVERINA :D vsakič ko se pelam mimo človeka z 9000 obrati se vstraši kot da bi nekdo streljal na njega :D

pol pa še včasih vseka vun iz auspuha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem ti govorim :D poči kot da bi nekdo z pištolo streljal, pa če se nekdo za tabo pele mu obrvi osmodiš kr ogenj vn vrže :D ej jutri sem v mb, se lahko dobimo kje :) 666 bo tui zravn :) maš cajt?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem ti govorim :D poči kot da bi nekdo z pištolo streljal, pa če se nekdo za tabo pele mu obrvi osmodiš kr ogenj vn vrže :D ej jutri sem v mb, se lahko dobimo kje :) 666 bo tui zravn :) maš cajt?

jas mam do pol 2 šolo tak da beno bodi takrat tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!