Skoči na vsebino

Registracija


candek

Priporočene objave

Da ne odpiram druge...

A bi se dalo motor z 15 KM (yamaho r125) zablokirat na 3KM (npr. kot je tzr50? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram druge...

A bi se dalo motor z 15 KM (yamaho r125) zablokirat na 3KM (npr. kot je tzr50? :closedeyes:

Dalo bi se jo že, ampak ti nič ne pomaga. Če imaš izpit za mopede lahko voziš le 49ccm do 45km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalo bi se jo že, ampak ti nič ne pomaga. Če imaš izpit za mopede lahko voziš le 49ccm do 45km/h.

Sam je problem da še za mopeda nimam :OK:

Sepravi tudi z izpitom za 49ccm in z registracijo za 49ccm mi nebi nič pomagalo pred policijo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je problem da še za mopeda nimam :OK:

Sepravi tudi z izpitom za 49ccm in z registracijo za 49ccm mi nebi nič pomagalo pred policijo. :hmm:

no pol si pa kupi r1. Saj je isto! Izpita tako ali tako nimaš :headbang: .

Blikirat r125 na 3KM bolano. Pa že teh bogih 15 ne potegne kaj šele 3. Še spelav ti nebi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol si pa kupi r1. Saj je isto! Izpita tako ali tako nimaš :headbang: .

Blikirat r125 na 3KM bolano. Pa že teh bogih 15 ne potegne kaj šele 3. Še spelav ti nebi.

Ja, me fort z kovčki počaka pred vhodom, da prpeljem R1 domol alpa kovčki z fotrom. Sej če bi šel na to verzijo blokade not pa za 50ccm bi jih po tehničnem pregledu vn znel tako da mi sam v prometnem piše 3KM. (Spraševal sem samo informativno), drugače pa hvala za odgovore.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, me fort z kovčki počaka pred vhodom, da prpeljem R1 domol alpa kovčki z fotrom. Sej če bi šel na to verzijo blokade not pa za 50ccm bi jih po tehničnem pregledu vn znel tako da mi sam v prometnem piše 3KM. (Spraševal sem samo informativno), drugače pa hvala za odgovore.

To bi očka moral že zdej naredit, ker take neumnost vprašaš. Sploh izpita nimaš, sploh ne veš kateri izpit boš imel in niti ne sanja se ti ne, če je to mogoče in kako je to mogoče, če je! :)

Pa glede na to, da si verjetno že končal par razredov osnovne šole, poskušaj le delno pisati slovnično pravilno.

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lep pozdrav.

Jst si bom pa zdele kupu motor pa me zanima kako je z registracijo rabljenih?

Kaj rabš k greš registrirat:

-motor ki je že odjavljen iz prometa s strani prejšnjega lastnika oz. je registracija potekla.

-motor ki ni odjavljen iz prometa oz. mu registracija poteče kasneje pa se prejšnjemu lastniku ne da odjavit.

Hvala za odgovore! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, me fort z kovčki počaka pred vhodom, da prpeljem R1 domol alpa kovčki z fotrom. Sej če bi šel na to verzijo blokade not pa za 50ccm bi jih po tehničnem pregledu vn znel tako da mi sam v prometnem piše 3KM. (Spraševal sem samo informativno), drugače pa hvala za odgovore.

hahahahahahahaha

če ti rata mogoče na 1KM zablokirat boš mogoče lahk furu brez čelade & izpita :naughty: Dej mal po googlu pobrski, pomoje se to da naredit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!