Skoči na vsebino

Pošiljanje PM


Priporočene objave

Včeraj in v petek sem malo pucal malo po svojih predalih PM ker se bili nekateri že kar polni in sem malo pop....l in je pela metla.

Sedaj ko pošiljam PM mi sicer napiše da je sporočilo poslano ko pa grem gledat v predal Poslano ga pa tam ni ampak je v predalu Čakajoče. In potem ne vem ali je sporočilo poslano ali čaka v čakalnici da pade prvi sneg :cry:

Kaj je zdaj to za en šmorn predvidevam da je nekaj na moji strani narobe samo ne vem kje in kaj! HELP!

Nekatere forumaše bi namreč rad zasul s PM :twisted: pa mi ne uspeva ravno najbolje :? saj tak občutek imam. :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pop....t! :evil:

Prej sem napisal da mi jih prestavi v čakajoče sedaj so pa kar sami šli v poslano. Koliko časa čakajo v čakalnici Noise oziroma Codeine?

Meni so od včeraj zvečer do danes okoli 10 dopoldne.

Zdajle sem enega poslal tebi Brrrm pa je spet v čakalnici in niti pod razno ne vem kdaj ga bo le tega dobil če ga sploh boš?

:idea: Porodila se mi je še ena misel ampak prej nisem bil pozoren zato bo o tej misli kar tiho in bom počakal na kakšen odgovor računalniških frikov predvsem me pa zanima mnenje Adminov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jst vem je v mapi čakajoče dokler ga tisti, kateremu si ga poslal, ne prebere...

Tudi moje izkušnje so takšne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa tako delovanje v redu. Tako vedno veš, če je tvoj PM naslovnik že prebral. Dokler je v mapi "Čakajoče", torej ne moreš pričakovati odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, dokler je sporočilo v mapi "čakajoče", pomeni, da še ni bilo prebrano.

Ko se premakne v "poslano" pomeni, da je bilo tudi prebrano. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, dokler je sporočilo v mapi "čakajoče", pomeni, da še ni bilo prebrano.

Ko se premakne v "poslano" pomeni, da je bilo tudi prebrano.  :)

Pa saj na to sem že sumil v svojem prvem odgovoru

Copy /paste

Porodila se mi je še ena misel ampak prej nisem bil pozoren zato bo o tej misli kar tiho in bom počakal na kakšen odgovor računalniških frikov predvsem me pa zanima mnenje Adminov.

sedaj ste jo potrdili.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!