Skoči na vsebino

SMUČANJE 10/11


GRUNF

Priporočene objave

Ja nič, sezona motoriranja se počasi končuje....Prihaja sezona smučanja.....Eni postajamo s padcem temperatur sila nestrpni....In kako drugi??

post-18094-096413900 1287726598_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi.. Če bo vreme začnem sezono naslednji vikend na Möltallu, potem konec novembra/začetek decembra je v planu en ski opening za pard dni, konc decembra se bom pa končno spravu narest tečaj za U1.. Je moja tut, pa me že nek časa heca, da bi lahko kdaj šla kam skup učit. Skratka upam, da se bo nabralo ene par smučarskih dni letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak,da komaj čakamo,samo do decembra ne bo nič razen,če ne bo prišlo do kake spremembe.Po vsej verjetnosti bomo šli na KRONPLATZ za par dni.Za en dan pa smučišča npr POHORJE,CERKNO,ZONCOLAN itd.. freezing.gif se ga vidmo in pazite na noge,ker pri smučanju si hitro ob kako koleno :cry:

L.P. in srečno.. :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tista leva bi še bila ,desna se mi pa ne dopade

Ti smuči po videzu kupuješ? No, ja...spet sem nekaj novega izvedel...:naughty: :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti smuči po videzu kupuješ? No, ja...spet sem nekaj novega izvedel...:naughty: :alko:

ne po vedezu ta leva se pelje fenomenalno,desna ni slaba sam veleslalomka,sepravi turistična ni nevem kaj ,bol uboga naprimer dinastar ali atomic.Jaz imam fischer gs smučko 197 cm trdota 03 R 27 WC,to je šele trdo ko beton.Tako da smuči sigurno ne kupujem po izgledu.Mam nekaj pojma v tem.

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne po vedezu ta leva se pelje fenomenalno,desna ni slaba sam veleslalomka,sepravi turistična ni nevem kaj ,bol uboga naprimer dinastar ali atomic.Jaz imam fischer gs smučko 197 cm trdota 03 R 27 WC,to je šele trdo ko beton.Tako da smuči sigurno ne kupujem po izgledu.Mam nekaj pojma v tem.

In kaj misliš, kateri Fischer je na sliki??:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo približaj

Klikaj malo na fotko...:naughty: Drugače pa da ne bova off.....gre za Fischer RC4 WC GS R:23 (ženski model, ker mi je bil R:27moški pretrd) 180 cm.... Zanimivo ne??:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klikaj malo na fotko...:naughty: Drugače pa da ne bova off.....gre za Fischer RC4 WC GS R:23 (ženski model, ker mi je bil R:27moški pretrd) 180 cm.... Zanimivo ne??:boobies:

Moški se začne pri 197 cm trda je pa ko hudič takšno imam pa jo skoraj nimaš kje vozit, pa še veliko moči in kondicije rabiš.Ženska je res malo mehkejša.A si probal gs še katero drugo znamko aoli imaš rad grobe smuče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški se začne pri 197 cm trda je pa ko hudič takšno imam pa jo skoraj nimaš kje vozit, pa še veliko moči in kondicije rabiš.Ženska je res malo mehkejša.A si probal gs še katero drugo znamko aoli imaš rad grobe smuče?

Atomic GS 11 sem imel prej, marca letos sem imel pa priložnost sprobat Fischer RC4 WC GS 193 R:27, torej moško dilo (začno se pri 183, 187, 193, 197 cm), na Lussarissimu v Trbižu......te dile praktično nimaš kje vozit, razen na zaprti progi oz. tekmi (v tem se strinjam popolnoma).....glede moči pa kondicije, pa ni blo problemov, pa tud kg sem imel kar nekaj več kot jih imam zdaj....Glede znamke nisem haklih.......če dobim pametno dilo za pameten denar sem najbolj vesel.....:worship:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški se začne pri 197 cm trda je pa ko hudič takšno imam pa jo skoraj nimaš kje vozit, pa še veliko moči in kondicije rabiš.Ženska je res malo mehkejša.A si probal gs še katero drugo znamko aoli imaš rad grobe smuče?

napaka..moška smuča se začne pri 182..

večina pa vozi 193, nekateri tudi 188..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos grem preverit kje so Sarma & Birsinjo in ostali laufali v krog po slami preden so šli v JAR ! :yea1:

kateri servisi imajo novemberski skonto !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos grem preverit kje so Sarma & Birsinjo in ostali laufali v krog po slami preden so šli v JAR ! :yea1:

kateri servisi imajo novemberski skonto !?

če bi rad mel dobr narjen pa pocen pel h karničarju..zraven cerkve v dravljah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos grem preverit kje so Sarma & Birsinjo in ostali laufali v krog po slami preden so šli v JAR ! :yea1:

kateri servisi imajo novemberski skonto !?

Ormožanec...ka si nea znaš skije sam porihtat....???:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz časov osnovne šole so mi doma prepovedali servisiranje skij od kar sem cel paket sveč spravil na tepih namesto na dile ! da o novem likalniku sploh ne govorim ! :yea2:

ker so mi dravlje bliže kot strelove črnuče bom preveril ponudbo ! hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!