Skoči na vsebino

SMUČANJE 10/11


GRUNF

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Danes doživel najlepši smučarski dan te sezone na Pohorju.....proge pripravljene v nulo, relativno malo ljudi (no ja, kar nekaj U II+demonstratorji, ki hočejo postati U III je bilo zgoraj, ampak ti vsaj znajo, tako da ni bilo neke panike)....zjutraj malo potrenirali na progi, potem pa par fur po Cojzarici in Piskru....za prste polizat....takšnih dni verjetno ne bo več dosti, ampak smučamo in bomo še smučali......fatamobraunbojupress :boobies::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil na Pohorju v soboto, smo imeli končni izpit za U1. Smuka fenomenalna, brez oblačka, ljudi je bilo kar nekaj, ampak neke gužve vseeno ni bilo - na šestsedi je bilo mogoče potrebno počakat sam kakšno minutku. Proge do 13h (potem sem šel) kar dobro zdržale. Na Pohorju sem drugače bil prvič in je pustil tako dober vtis, da bom sigurno še šel :)

Danes smo šli pa na Krvavec! FENOMENALNO! Gužve ni bilo pretirane, proge odlično pripravljene, trde. Ob 14h še nič pretirano zdrsano, potem smo pa itak šli, ker je mogla moja na faks. Samo upam lahko, da bo še kakšna taka smuka letos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Do petka zna bit še vse OK :photo: ......potem pa....jah potem pa je pomlad na pohodu....:naughty: Tako, da iskoristi še te dneve.....ker so kičasti....:yea1: Predvidevam da je bil U I zate mala malca??:naughty: :naughty: :naughty: Kdo te je imel v vrsti??:rolleyes:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, da bi se lahko pohvalil s kakšnim hudim smučarskim znanjem, ampak U1 mi pa ni delal kakšnih težav :) Tako in tako je poudarek le na osnovnih storitvah - tiste zadeve s klinom, osnovno vijuganje in ožji hodnik kombinirano, ter ožji in širši hodnik zarezno. Ni treba nič korekcijskih vaj kazat, lomljenja po eni smučki, twisterjev, itd., tako da ni nobenega problema :)

Mojo skupino sta na izpitu imela Blaž Lešnik, in še en, katerega ime se trenutno ne spomnim, na tečaju nas je imel pa Tomaž Hribar. Hribar nas je kar dobro naučil, smo vsi iz njegove skupine naredili. Iz skupine v kateri sem bil na končnem izpitu nas je naredila pa polovica. Sam eni so bli precej levi :)

Drugač pa ja, bo treba še kakšen dan ta teden it na smučke, dokler je tako vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, da bi se lahko pohvalil s kakšnim hudim smučarskim znanjem, ampak U1 mi pa ni delal kakšnih težav :) Tako in tako je poudarek le na osnovnih storitvah - tiste zadeve s klinom, osnovno vijuganje in ožji hodnik kombinirano, ter ožji in širši hodnik zarezno. Ni treba nič korekcijskih vaj kazat, lomljenja po eni smučki, twisterjev, itd., tako da ni nobenega problema :)

Mojo skupino sta na izpitu imela Blaž Lešnik, in še en, katerega ime se trenutno ne spomnim, na tečaju nas je imel pa Tomaž Hribar. Hribar nas je kar dobro naučil, smo vsi iz njegove skupine naredili. Iz skupine v kateri sem bil na končnem izpitu nas je naredila pa polovica. Sam eni so bli precej levi :)

Drugač pa ja, bo treba še kakšen dan ta teden it na smučke, dokler je tako vreme!

Jep, eni se visoko cenijo......jih pa na U III lepo peglajo.....nimam jaz več živcev za te stvari, rad pa pogledam, če kdo zna lepo odpeljat pravilen zavoj v zarezni tehniki.........ker ono opletanje in mahanje z rokami mi gre res na kozlanje.....:SS kakorkoli ČESTITKE....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mahanje in opletanje z rokami je (poleg ostalega) kar pogosta praksa.. Sem tudi jaz prej čudno roke držal, tako da če ne drugega so mi na U1 mal roke mal popravli :D Drugo leto, če bo po sreči, še na U II, potem je pa pomoje zame to to..

Hvala za čestitke :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke se da popravit tudi z elastiko za karte.....zvežeš elastiko za zapestja (če je sila tako utrgaš)....to mi je kolega predlagal in zadeva štima....sem popravil držo rok na ta način....:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, eni se visoko cenijo......jih pa na U III lepo peglajo.....nimam jaz več živcev za te stvari, rad pa pogledam, če kdo zna lepo odpeljat pravilen zavoj v zarezni tehniki.........ker ono opletanje in mahanje z rokami mi gre res na kozlanje.....:SS kakorkoli ČESTITKE....:OK:

tega prav veliko ni videti..sploh glede na to kako to zadevo učijo naši demoti..al pa da raj rečem kako morajo učit..

sicer pa..v soboto bo tromestna cifra v letošnji sezoni padla..uradno..neuradno je pa že včeraj.

še kakih 10-15 (upam da še kak dan tudi za dušo) pol pa motor začet pucat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli......jutri pa tekma sezone v Trbižu....me prav zanima, ali bom bolj zmatran kot lani......upam, da ne ker sem se konkretno pripravil.....:evilgrin: @biker77: glede na to kako učijo Italijani po Alta Badii, so naši učitelji in demoti ZAKON.....:whistle: Vsaj za štajerske demote vem (sem jih imel priliko, kar nekajkrat gledat v živo na Pohorju), da učijo povsem OK...... Ja nič ne bo, mi amaterji se bližamo 50-ki, mogoče se bo zaključilo tu nekje pri 55, kaj več pa "neće moći-ove noći".....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli......jutri pa tekma sezone v Trbižu....me prav zanima, ali bom bolj zmatran kot lani......upam, da ne ker sem se konkretno pripravil.....:evilgrin: @biker77: glede na to kako učijo Italijani po Alta Badii, so naši učitelji in demoti ZAKON.....:whistle: Vsaj za štajerske demote vem (sem jih imel priliko, kar nekajkrat gledat v živo na Pohorju), da učijo povsem OK...... Ja nič ne bo, mi amaterji se bližamo 50-ki, mogoče se bo zaključilo tu nekje pri 55, kaj več pa "neće moći-ove noći".....

ko mi bo en znal razložit kako AKTIVIRA ZAVOJ V GLEŽNJU pol bom pa čist tiho..do takrat pa nej kr naprej kretenski folk obirajo k jim buče prodajajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car70, mogoče veš, če stari vrh še obratuje oz. do kdaj?

sej piše na njihovi strani da ne obratuje zaradi dežja in temparatur.. verjetno je konc za to sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž res.. Čeprav se ne bi branil še kakšne ohladitve in enega oreng meteža, da bi lahko šel še na kakšno nočno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem verjetno zaključil s smučarsko sezono. Nabral sem 67 smučarskih dni, od tega jih je bilo okoli 55 učiteljskih, no 10 sem si jih pa res zase privoščil. Če pa bo res kakšen metež se morda odpravim na kakšno bližnje smučišče, drugače pa se bo sedaj počasi treba posvetiti študiju in seveda motorju(can't wait!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v soboto sem bil v Italiji še na Lussarissimu 2011-to je nekak zaključek sezone z najdaljšim paralelnim veleslalomom na svetu v dolžini 4 km in 1000 vm, 110 vraticami.:naughty: ...trenutno stanje je: 37 dni Pohorje, 5 dni Alta Badia+Arabba+Val Gardena , 1 dan Passo Sanpelegrino in 1 dan Trbiž/Tarvisio....z nočno smuko je na MB Pohorju bolj kot ne konec....medtem, ko računam še na par dni smučanja na Arehu, Kopah in Ribniškem Pohorju.....nekako 50 dni mislim naklepat.... :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut jst sem zgleda zaključu to sezono razen če ga po čudežu še nekaj vrže.Nabral sem vsega 20 dni čeprav so bla pričakovanja večja...Bo pa drugo leto bolš :)

2010/2011: 10× Kronplatz, 2× Stari vrh, 1× BKK, 4× Rogla, 1× Cerkno, 1× Trbiž, 1× Krvavec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!