Skoči na vsebino

Motosvetove majice


Priporočene objave

Joj, jz pa sele zdele forum odprem, pa vidm, da je Noise nazaj iz Tunizije. Zdej mi bo pa dons zihr majico naprej prodal. Ali pac ne? Upam, da ne. Dej sporoci.

Pa glih dons ne morem v OLP-ja. :cry:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam le še dve majici, ki jih je naročil BESNI, a jih ni prevzel. Ena črna, ena bela XL, PREMIUM. Če se Besni ne javi v dnevu-dveh, se mi javite na PM, če bi jo še kdo imel.

Sicer pa je edino URBI tak, ki je majice naročil in se po tem ni nikoli več oglasil. Te majice so že prodane drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljeno -- Besni se ni javil, zato sta na voljo še DVE MAJICI -- črna in bela, obe XL.

Anyone interested?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljeno -- Besni se ni javil, zato sta na voljo še DVE MAJICI -- črna in bela, obe XL.

Anyone interested?

ker imam vedno probleme z številkami mi prosim povej kaj je XL, je to za mene (navadno imam L ali XL) ali za kakega 190 in 100 kg+.

imam eno original harley davidson majico M pa mi je malo velika - to so prave številke ker če imam jaz navadno L ali XL kaj imajo pol "pravi" harleyaši? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!