Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Baje ob 10h zvečer ;)

No,saj,delam popoldne do 10,tak da bo treba urco prej domov....

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi bo najbrž vozil poltovarniško Hondo pri Gresiniju, čeprav si z letošnjimi predstavami zasluži tovarniško Hondo. Ampak če ni prostora...

Simoncelli pa gre bojda na 3. tovarniškega Ducatija. To bo zajeb leta, če je res. Iz rakete gre na kljuse. Za enega Italjana že vemo kako je končal GP kariero z Ducatijem... z drugim ne kaže nič bolje.

Drugo leto bo zanimivo gledat odnos med tovarniškimi in satelitskimi ekipami. vsi stroji bodo novi, in na prvi dirki najbrž nekig božjastnih razlik med njimi ne bo. Vsaj na treningih bi morali bit zasebniki kar konkurenčni. vsaj tako kot so tech3 Yamahe.

Pr ducatiju res ni videt kakega napredka, in dvomim, da bodo drugo leto u iber konkurenčni. Odpisat pa se jih še ne upam. Po moje Departo Corse že krivi kake cevi . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, samo on gre na GP12 1000ccm stroj, ki pa po sedanjih testih deluje dosti bolje kot 800 ccm. Tuki se lahko pustimo presenetit. :alien1:

Stoner je na testih v Mugellu po dirki z dodelano (vilica...) 800cc Repsolko vozil 1:47.3, več kot pol sekunde hitreje kot na dirki ali QP. Hayden je nekaj dni nazaj priznal, da z GP12, torej jurja, tega časa niso bili sposobni doseč. Govori se, da je bil Stoner s Hondo 1000cc 2 sekundi hitrejši kot z 800cc Hondo. 1+1= ???

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, samo on gre na GP12 1000ccm stroj, ki pa po sedanjih testih deluje dosti bolje kot 800 ccm. Tuki se lahko pustimo presenetit. :alien1:

a to je ta udarni GP12, za katerega so ravno pred kratkim ugotovili, da očitno niso šli kej dost v pravo smer in da je kr neki? :O

No,saj,delam popoldne do 10,tak da bo treba urco prej domov....

Hvala!

ejga stari ne rabš, ker se štarta ob 23.00, tako kot vsako leto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je ta udarni GP12, za katerega so ravno pred kratkim ugotovili, da očitno niso šli kej dost v pravo smer in da je kr neki? :O

ejga stari ne rabš, ker se štarta ob 23.00, tako kot vsako leto :)

Zdej si mu pa plane pokvaru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi bo najbrž vozil poltovarniško Hondo pri Gresiniju, čeprav si z letošnjimi predstavami zasluži tovarniško Hondo. Ampak če ni prostora...

Simoncelli pa gre bojda na 3. tovarniškega Ducatija. To bo zajeb leta, če je res. Iz rakete gre na kljuse. Za enega Italjana že vemo kako je končal GP kariero z Ducatijem... z drugim ne kaže nič bolje.

To se ne bo zgodilo- zgolj sanje, ampak kaj bi dal da bi na honde prišla npr. John Hopkins ali Alvaro Bautista, vsaj zame sta sposobna pokazati več kot Dovi in Sic... Bomo videli, kakšna bo politika HRC...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite bo imel DUCATI GP12.x karbonsko šasijo ali bodo šli korak "nazaj" ??? Pa naj me gdo spomni kakšno šasijo so imeli prej....alu? al so bli na hišnem paličnem? (v MotoGP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektroniko (vsaj za wheelie) bi pobral vsem, pa bi vidl te mulce kva bi se kipal pa lomil k sam jokcajo !! :bum:

http://www.asphaltandrubber.com/racing/motogp-laguna-seca-electronics-video/

Ti "mulci", kot jih imenuješ so vsi vrhunski piloti v neverjetni psihofizični kondiciji in bi bili brez elektronike pač počasnejši pol sekunde na krog, zgodilo se ne bi nič dramatičnega, kot nakazuješ ti. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite bo imel DUCATI GP12.x karbonsko šasijo ali bodo šli korak "nazaj" ??? Pa naj me gdo spomni kakšno šasijo so imeli prej....alu? al so bli na hišnem paličnem? (v MotoGP)

Hišni palični/cevni. Po moje tud danes v departo corse krivijo kake cevi. za kak hišni test.

post-1354-0-80383300-1311326544_thumb.jpg post-1354-0-78997100-1311326565_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali sedaj nicky pelje gp11.1?

sprobal ga je na ko 2 prostem treningu ampak mislim da je imel slabši čas kot gp11, prosti trening 3 sem gledal je bil na gp11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali sedaj nicky pelje gp11.1?

Nicky se je odloču da bo "igranje" z GP11.1 prihranil za Brno in testiranja po njem. Po drugem prostem treningu ma v garaži samo še GP11 s katerima bo odpeljal ta vikend.

Uf Lorenzo je mel pa pred nekaj urami na treningu mislim, da v zadnjem krogu "spet" hud polet :slap:

http://www.youtube.com/watch?v=H4PH2b88NJ8

Si je čist sam kriv :evilgrin:. Pob je probaval štart in launch-control po koncu drugega treninga. Pa je očitno pozabil da se traction control vklopi šele po prvem prestavljnanju navzdol. Ker ni brcnu ene dol se TC ni vklopu in je šlo v zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo slučajno kak link do live moto 2 pa moto gp al pa clo 125cc ?

Mojster, Laguna Seca je še za velke fante nevarna. Kaj šele za tele najstnike v moto2 in 125. Teh še nikol ni blo v Laguni odkar so nazaj. Boš mogu bit zadovoljen z motoGP :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!