Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

a tale naš poptv (akanal) nič Lagune ne prenaša? se mi zdi da vceraj nisem zasledil...??? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da se lahko prvenstvo odloči danes. Konkurenca je huda, in če Stoner ne uveljavi svoje avtoritete. . . .ne mormo izključit sindroma 2008. . . ko ga je 46 nabil, je blo njegove sezone efektivno konec.

vedno me preseneti kako se pozna en človek v miljonskem projektu, v ekipi z nekaj deset absolutno vrhunskimi inžinirji, z R&D oddelki ki delajo noč in dan. En genij. Vsa razlika. Burgess se je vrnil, in Rossi je gladko priznal, da bi brez njega startal v trinajsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster, Laguna Seca je še za velke fante nevarna. Kaj šele za tele najstnike v moto2 in 125. Teh še nikol ni blo v Laguni odkar so nazaj. Boš mogu bit zadovoljen z motoGP :)

Ajoj , a dejansko nevozjo al kaj ? Pa lih moto 2 je najbolš k je velik konkurence pa se skos prehitevajo... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tale naš poptv (akanal) nič Lagune ne prenaša? se mi zdi da vceraj nisem zasledil...??? :wacko:

Tekma je v ameriki, tako da bo dirka pozno zvecer. Mislim, da bos mel na kanalu A.

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekma je v ameriki, tako da bo dirka pozno zvecer. Mislim, da bos mel na kanalu A.

ma to vem, samo včeraj ni bilo prenosa kvalifikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to vem, samo včeraj ni bilo prenosa kvalifikacij.

Na prejsnji strani je bil link do vcerajsnjih kvalifikacij prek spleta, ce pa imas na tv sport1 je ponavadi tam prenos kvalifikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejsnji strani je bil link do vcerajsnjih kvalifikacij prek spleta, ce pa imas na tv sport1 je ponavadi tam prenos kvalifikacij.

sem tudi link videl hvala. samo so res hepani toti z kanalaA madonca...

nič, daanes držimo pesti za rossija in sica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ga šopa Kejsi dons, u tripizdematrne... mal vrača Čupakabri za par trdih po buči, bo vsaj prvenstvo zanimivo še naprej, xexexexexe.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

casey ;) obe prehitevanji na mojstrski način ;) to je bilo res neverjetno ;)

lorenzo in pedrosa sta bila danes mal prešibka...

tudi za 4. mesto kr fajn obračun....

in pa očitno tudi za 6. tega sicer nismo videli, ampak rossi se je spet neki slinil po haydnu, slednjemu to očitno ni bilo všeč, ampak verjetno mu je rekel nekaj na sceno to je drikanje... sej če bi bilo pa obratno bi bil pa takoj ogenj v strehi...

glede na to da je hayden pripeljal precej za njim v cilj sta očitno nekje na progi obračunala...

škoda za bautisto, ker je bil precej hitrejši od obeh rdečih in bi jih verjetno nabrisal :)

simončeli pa... ni vredno omembe...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

casey ;) obe prehitevanji na mojstrski način ;) to je bilo res neverjetno ;)

lorenzo in pedrosa sta bila danes mal prešibka...

tudi za 4. mesto kr fajn obračun....

in pa očitno tudi za 6. tega sicer nismo videli, ampak rossi se je spet neki slinil po haydnu, slednjemu to očitno ni bilo všeč, ampak verjetno mu je rekel nekaj na sceno to je drikanje... sej če bi bilo pa obratno bi bil pa takoj ogenj v strehi...

glede na to da je hayden pripeljal precej za njim v cilj sta očitno nekje na progi obračunala...

škoda za bautisto, ker je bil precej hitrejši od obeh rdečih in bi jih verjetno nabrisal :)

simončeli pa... ni vredno omembe...

Itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je tole izvedu šampijonsko, in nič kaj njemu podobno. Da je čakal na primerno priložnost se jaz skor ne spomim. Res super predstava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Stoner je to odpeljal res šampionsko. Hecno pa je, da je včeraj bilo več prehitevanj za vodstvo v F1 kot v motogp....pa kak got čudno se to sliši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bila dirka všeč.

Škoda,da je Simonceli končal v pesku. Al pa sreča za Ducatije,so pridobili mesto.....

Kar pa se tiče A kanala; katastrofa!!!!!! Jebemti njihove reklame!!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi se javno zahvalil Akanalu........

....da sem celo uro pred štartom dirke lahko gledal reklame ki so vsake toliko bile motene z prispevki.....

OOOgromna zahvala pa gre "sponzorjem" da sem izvedel kak deodorant bo bol dišal če se bom bol gibal ter da lahko dobim kuhinjo na obroke brez obresti....

....medtem pa je ostali svet gledal dva najbol zanimiva kroga dirke :headbang:

HVALAAAAA

Res ne vem kaj je huje poslušati reklame ali nakladanje komentatorskega "dream teama" :headbang:, ki obvladata občutke in počutje vse dirkačev :alien1: ali pa kvasita raznorazne cvetke ... a la pri Ducatiju se trudijo 24 ur na dan, čeprav imajo Italjani dopust Ferragosto :surrender: ... Skubic agosto (avgust) .. ring a bell ... ja trenutki tišine pri prenosu dirke bi bili zares blagodejni .... :cry: Moody, Ryder, Mamola

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka je bila kar zanimiva čeprav sem mogoče od lagune pričakoval več drame. stoner je mojster, škoda da lorenzo ni bil 100% fit ampak vsaka mu čast da je vozil po takem padcu. verjetno ima nekaj prstov vmes tudi dainese airbag.

rossija iz dneva v dan bolj občudujem da tako potrpežljivo razvija motor in čaka na boljše čase.

pohvalil bi oddajo pred dirko na kanalu A, že dolgo je nisem gledal in mi je bila zanimiva. prenos pa vedno gledam na Sport1 in med njihovimi katastrofalno dolgimi reklamami preklapljam na A kanal. Na srečo niso usklajeni tako da lahko gleaš celo dirko brez reklam :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenos pa vedno gledam na Sport1 in med njihovimi katastrofalno dolgimi reklamami preklapljam na A kanal. Na srečo niso usklajeni tako da lahko gleaš celo dirko brez reklam :yea2:

Jaz pa najraje download-am iz Racingfor.me Eurosportov posnetek...

Če pa že gledam v živo, najraje SportKlub 3, kjer sploh ni reklam, največkrat pa tudi komentarjev ni.:D Če pa je dirka dolgočasna, kombiniram z A kanalom, da klovna malo 'popestrita' dogajanje.

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIM je objavil poročilo neodvisne agencije o sevanju v Motegiju zaradi posledic jedrske katastrofe v Fukušimi. V glavnem je tveganje zanemarljivo, več sevanja bi vsrkali v Rimu ali Madridu iz naravnih virov. Me prav zanima, na kaj se bodo izgovarjali podpisniki bojkota.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo pa, Kenny ... :surrender:... saj vendar nisi videl, še manj bil zraven.

Čisto OK, navijajmo za različne športnike in izražajmo svoje mnenje, ampak natolcevanje brez vsake osnove in brez veze pa je res mimo.

zato sem pa napisal s precej pogojniki... glej kot si v postu napisala, vsak izraža svoje mnenje in nevem zakaj pol kritiziraš... lahko ga popraviš, seveda... ni pa potrebno govoriti kaj lahko pišem in kaj ne. vsak lahko piše kar hoče in če se ne strinjaš z mano, povej svoje, drugačno mnenje, če misliš da imam narobe popravi kar imam narobe, ne mi pa pisat kaj naj pišem in kaj ne... sej je to ja forum...

sploh pa nisem ničesar TRDIL ampak samo povedal svoje mnenje... glede na to da sta v prvi ovinek šla skupaj, v zadnjega pa s sekundo razlike... in da je hayden nekaj grdo gledal ko ga je rossi v smehu objemal, sem pač ustvaril teorijo... zdelo se mi je da sem iz rossijevih ust prebral nekaj na foro: racing is racing ali pa that is racing, lahko da se motim...

upal sem tudi, da mi bo kdo kaj več povedal... tko da hvala za dodatne informacije, ki pa sicer ne povejo kaj dosti več...

sicer pa koga briga... xD važno je da je casey šel na tak način mimo lorenza, da mi je dokler ni prišel iz prvega ovinka postalo kar malce slabo... neverjetno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in izražajmo svoje mnenje, ampak natolcevanje brez vsake osnove

Meni recimo Stoner (zaradi svojega obnašanja izven dirk) res ni simpatičen, tudi Lorenzo ni ravno všečen, pa kaj? To ne pomeni, da ju moram vsakič znova secirat. Oba pa sta res vrhunska dirkača in Stonerja spoštujem kot enega tehnično najbolj dovršenih dirkacev

Tvoje mnenje? Verjetno si zato prvic to napisal.Se dobro,da to ni vceri med dirko komentiral Skubic-zdaj se pa to kar vase mnenje..

Dirka pa res dobra.S tem,da prenos v pi...

Kaj je ta komentator bolano adijo...

Kaj imajo komentatorji pri moto gp samo en ekrat,da ne vidijo dogajanja na stezi?

Zmaga pa izjava,da je kriva komercialna televizija,da so bile reklame med prehitevanjem.Se dobro,da nas vecina ne ve,da komentator doloca kdaj bodo reklame in da dobi le doloceno kolikokrat morajo biti!Pol pa zgovarjanje na druge-kot dve jokici v moto gp.A krivda le na njemu,ker mu ni bilo jasno,da bi morale biti reklame v casu priblizevanja,ne pa potem ko so se napadi zaceli.Je pa res problem,ce vidi le svoj nos.Recimo komentar da jw Kameni le 3m za JLo ko je bilo vsaj 4dolzine motorja,pol pa cvetka,ko sta bila res skupi gremo k oglasom...

Spies pa res skoda za start in uvodne kroge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje mnenje? Verjetno si zato prvic to napisal.Se dobro,da to ni vceri med dirko komentiral Skubic-zdaj se pa to kar vase mnenje..

Dirka pa res dobra.S tem,da prenos v pi...

Kaj je ta komentator bolano adijo...

Kaj imajo komentatorji pri moto gp samo en ekrat,da ne vidijo dogajanja na stezi?

Zmaga pa izjava,da je kriva komercialna televizija,da so bile reklame med prehitevanjem.Se dobro,da nas vecina ne ve,da komentator doloca kdaj bodo reklame in da dobi le doloceno kolikokrat morajo biti!Pol pa zgovarjanje na druge-kot dve jokici v moto gp.A krivda le na njemu,ker mu ni bilo jasno,da bi morale biti reklame v casu priblizevanja,ne pa potem ko so se napadi zaceli.Je pa res problem,ce vidi le svoj nos.Recimo komentar da jw Kameni le 3m za JLo ko je bilo vsaj 4dolzine motorja,pol pa cvetka,ko sta bila res skupi gremo k oglasom...

Spies pa res skoda za start in uvodne kroge...

Ravno danes sva s kolegom debatirala na temo GP paketa, ki ga servira Kanal A.. nekako sva zaključila, da se zdi napredek skozi teh nekaj sezon res velik; intervjuji z "znanimi" osebnostmi, ki motorirajo, prispevki o Akrapoviču, armaturkah, Tomosu v ZDA,.. so carski. Tudi komentatorski par K&S se je unesel in je simpatičen in poslušljiv. :)

Škoda, ker nisva načela še tega, zakaj motosvetova raja vrže masten paradajz v Keržišnikov fris kadar se ji to pač zazdi, ponavadi čisto brez razloga. Najbrž bi se dalo vlečt vzporednice http://www.youtube.com/watch?v=5w5m8lYMJoo.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!