Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

kako se stoner pelje...ta je čist ____________ (vstavi sam)

kako se stoner pelje...ta je čist ____________ (vstavi sam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rip :cry:

drugač pa stoner brez konkurenco... gladko lahko pelje konstantno pod 1.39...

malce grožnje mu jutri predstavljata spies in mogoče lorenzo, vendar pa dvomim...

dani je itak nepredvidljiv in od njega nikoli ne moreš ničesar pričakovati...

rossi pa, res da je bil na tleh na začetku, ampak spet porazno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutni vrstni red na kvalifikacijah...

post-15567-0-85758900-1314469888_thumb.jpg

Stoner je svet zase, za njim pa je gužvaaaaaaaa ... :whistle:... kak so natlačeni v 1:40: ... !

Je kar po pričakovanjih. Spies je na domačem terenu očitno ful motiviran. Držim pesti za dobro borbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel na marofu enak pripetljaj, le da v mojem primeru podlasica ni imela toliko sreče, sem jo imel pa jaz (sem varno na dveh kolesih ustavil na travi)

Prou RIP za podlasco, k je čist huda(bla)....

Drgač pa Stoner standard, prehiter za vse...Vale, jebiga standard....Jutr pa upam da Vale pa tut Sic stisneta....

Drgač pa bmk, če na 14.stem GO 46 GO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Spiesa. Jebeni zanič start...verjetno bi se fajn za 1. mesto tolkla s Stonerjem če bi vredu štartal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Spies & Marquez, dva Akrapota na stopničkah :kva2:

obadva sta dones res fenomenalno pelala:D skoda mi je edin spisa ker je zajebu štart

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je Stoner razred zase.Kot dirkač mi je zlo,zlo všeč.Njegov stil vožnje pa sploh.

Bi pa rada vidla tko en orenk fajt na nož Stoner/Lorenzo kot je bil npr Stoner/Rossi v Laguni Sechi kakšno leto nazaj.

Drgač pa Stoner zakon.Super.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega še nisem vedel, family Hayden .. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

In seveda stric Edi, bolj star, bolj nor (hiter) ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena močna iz ene tuje strani: ''Casey Stoner called. He said he can fix Ducati in 80 seconds. That's the time it needs to walk from Honda pitbox to Ducati pitbox and put on the red suit.''

Bi bilo res zanimivo eno dirko naredit tako, da bi piloti vozili motorje drugih ekip / znamk (pač po žrebu)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he ta je pa dobra....o Stonerju in 80sec.... Ja nič, Stoner je res spet razstural in nam prikazal vrhunsko vožnjo na limitu. Čeprav dela dirke "nezanimive", ker nas prikrajša za dvoboje, ga je pa po drugi strani prav užitek gledat. Drsenje, power slidi, in vožnja do konca robnika .... :notworthy: Všeč mi je tudi, da pri yamahi še vedno dirkajo, ker v brnu se mi je zdelo, kot da Spies ne sme mimo Lorenza.

Stoner še lahko samo izgubi prvenstvo letos

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jaz malo pokomentiram.

Stoner, res razred zase, sploh nima nobene konkurence. Res pelje hudo.

Tisto o 80ih sekundah in da bi preoblekel kombinezon je malce bosa in prepotentna. Mislim da ne glede na to kako je tehnično podkovan nebi z ducatijem vozil tako hitro kot s hondo letos. Če pa bi se hotel približati bi pa sigurno padel, kot se mu je to dogajalo v prejšnjih sezonah. Rossi je za gpone povedal nekaj kar sem sam sumil že nekaj časa: With this bike you can get to a certain point, but as soon as you try to push passed that, you crash.. Rossi je za moje pojme toliko bolj izkušen in če vidi da motor ne gre, ne bo tvegal padcev in zlomov. Ko pa je bil Stoner na ducatiju, si je preveč želel zmag in je zato v več kot polovici primerov padel, ker je hotel preveč od motorja. Bi bilo pa res zanimivo če bi bilo kot je rekel danči, da bi imeli en dan odprtih vrat in bi malo menjavali motorje, ali pa če bi jih dali v moto2 na iste motorje, da bi videli kdo je hujši :P .

Pa da se vrnem k včerajšnjim dirkam. Moto2: Marqez je moj favorit že od lanskega leta, in mislim da če bi šel v motogp bi bil trd oreh vsem, tudi stonerju ;). Zelo sem bil vesel tudi za mlada španca Espargaroja in Rabata, sem jima prav privoščil. Odlična dirka z veliko prehitevanji. Držim pesti da bo Marquez letos prvak (prvič na 4taktnem motorju in prvak ;) ).

Motogp: Škoda za Spiesa, ker mislim da bi res lahko malo zasekiral Stonerja, če bi bolje štartal. Škoda za Barbero v zadnjem ovinku. Zelo dobro je peljal Bautista, iz dirke v dirko je boljši. Dukatiji se letos (tudi če bi Stoner vozil dučeja) ne morejo primerjati z japonskimi motocikli. Škoda da ne smejo narediti 2valjnika za motogp, po mojem bi to znala biti rešitev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jaz malo pokomentiram.

Stoner, res razred zase, sploh nima nobene konkurence. Res pelje hudo.

Tisto o 80ih sekundah in da bi preoblekel kombinezon je malce bosa in prepotentna. Mislim da ne glede na to kako je tehnično podkovan nebi z ducatijem vozil tako hitro kot s hondo letos. Če pa bi se hotel približati bi pa sigurno padel, kot se mu je to dogajalo v prejšnjih sezonah. Rossi je za gpone povedal nekaj kar sem sam sumil že nekaj časa: With this bike you can get to a certain point, but as soon as you try to push passed that, you crash.. Rossi je za moje pojme toliko bolj izkušen in če vidi da motor ne gre, ne bo tvegal padcev in zlomov. Ko pa je bil Stoner na ducatiju, si je preveč želel zmag in je zato v več kot polovici primerov padel, ker je hotel preveč od motorja. Bi bilo pa res zanimivo če bi bilo kot je rekel danči, da bi imeli en dan odprtih vrat in bi malo menjavali motorje, ali pa če bi jih dali v moto2 na iste motorje, da bi videli kdo je hujši :P .

Pa da se vrnem k včerajšnjim dirkam. Moto2: Marqez je moj favorit že od lanskega leta, in mislim da če bi šel v motogp bi bil trd oreh vsem, tudi stonerju ;). Zelo sem bil vesel tudi za mlada španca Espargaroja in Rabata, sem jima prav privoščil. Odlična dirka z veliko prehitevanji. Držim pesti da bo Marquez letos prvak (prvič na 4taktnem motorju in prvak ;) ).

Motogp: Škoda za Spiesa, ker mislim da bi res lahko malo zasekiral Stonerja, če bi bolje štartal. Škoda za Barbero v zadnjem ovinku. Zelo dobro je peljal Bautista, iz dirke v dirko je boljši. Dukatiji se letos (tudi če bi Stoner vozil dučeja) ne morejo primerjati z japonskimi motocikli. Škoda da ne smejo narediti 2valjnika za motogp, po mojem bi to znala biti rešitev.

LP

Tista o 80 sekundah je bil komentar nekega bralca na eni strani, ki sem ga prebral, mislim da crash.net. Ne da je Stoner nekam poklical in tako pribil.

Jasno da ne bi bil z Ducatijem tako hiter. Ampak če gledamo iz prejšnih let, koliko je bil hitrejši od Haydna in kako hiter je Hayden sedaj in ...1+1...

To, da Ducati do nekega limita dela, potem pa ne, je govoril že Stoner. Ampak so se mu vsi smejali, ko ga je metal v pesek. Ko to pove Rossi, je pa to odkritje tople vode. In ni ravno v polovici primerov padel, če pa ga je v 62% štartanih dirk peljal na stopničke. Statistika je svin'a, eh?

Sicer pa mislim, da ga Rossi pač ne žene dovolj, da bi lahko videli pravi Ducatijev potencial. Lani je izjavil: "It is very difficult to understand the level of the Ducati because Stoner doesn't push at 100 per cent''

Uh oh, emm....

Sicer so pa o 2 valjniku razmišljali 8-9 let nazaj, pred vstopom v GP. Pa so ga precej hitro črtali. Fizično ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he ta je pa dobra....o Stonerju in 80sec.... Ja nič, Stoner je res spet razstural in nam prikazal vrhunsko vožnjo na limitu. Čeprav dela dirke "nezanimive", ker nas prikrajša za dvoboje, ga je pa po drugi strani prav užitek gledat. Drsenje, power slidi, in vožnja do konca robnika .... :notworthy: Všeč mi je tudi, da pri yamahi še vedno dirkajo, ker v brnu se mi je zdelo, kot da Spies ne sme mimo Lorenza.

Stoner še lahko samo izgubi prvenstvo letos

ce se razbije :wacko:

kenny je pa se pomojem v delijur...

ps kdaj si prides po 1000€ -_-

ker prvenstvo je koncano...........

aja rossi bo drugo leto vozil tomos, ker ta taljanska sajtrka res ne gre nikamor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak!!! Stoner vozi odlično ampak njegova filozofija zmaga za vsako ceno je pa mal bedna!! Na tak način razmišljajo samo psihipati pa če majo še tko luštne noseče dame! Itak je že tako preveč padcev in premalo posadk surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!