Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Če rosi pelje Ducatija11.1 na vso moč in iz njega stiska več kot 100% še vedno ni konkurenčen Hondi ali Yamahi. Dokaj vseeno mu je če je četrti, peti, šesti ali sedmi... on hoče in je navajen zmagovat. Noro bi bilo če bi tvegal poškodbo in si zapravil možnost za prihodnjo sezono. Kar ga najbrž najbolj frustrira je to da ne uspejo zmanjševat zaostanka za konkurenco z lastno močjo motocikla. Ko pa bodo, če bodo, pa sem prepričan, da bo on dodal tistih par procentov, ki naredijo razliko. Pa saj to je dokaj očitno, ali ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rosi pelje Ducatija11.1 na vso moč in iz njega stiska več kot 100% še vedno ni konkurenčen Hondi ali Yamahi. Dokaj vseeno mu je če je četrti, peti, šesti ali sedmi... on hoče in je navajen zmagovat. Noro bi bilo če bi tvegal poškodbo in si zapravil možnost za prihodnjo sezono. Kar ga najbrž najbolj frustrira je to da ne uspejo zmanjševat zaostanka za konkurenco z lastno močjo motocikla. Ko pa bodo, če bodo, pa sem prepričan, da bo on dodal tistih par procentov, ki naredijo razliko. Pa saj to je dokaj očitno, ali ne??

ma ne bluzi. 46 je na tleh več kot je bil zadnje 4 sezone skupaj. saj ga pobirajo skoraj vsak konec tedna! Ne pada na dirkah. sesuva pa lih ene tolko kot de Puniet. in če Gp11.1 ni konkurenčen, je to več al manj njegova in burgessova napaka. Z gp11 so bli v Barceloni in na Le mansu že zelo blizu konkurenci. Pol pa so zadevo izboljšali do te mere de je manj kot pol minute zaostanka že razlog za slavje.

Čez dva tedna bomo videli kaj so letos razvili, in kolk so zadeve poštimali. Lani je Nicky na Aragonu končal tretji. Stonerja sploh vidli nismo.

Philip Morris je podaljšal sodelovanje z njimi in odobril več $$$$. To pa je tud edino kar gre Ducatiju in 46 na roko. vse ostalo zgleda. . . ko vojna prot terorizmu. baje je ful uspešna. samo videt ni. . . . .

Kar se hondine politike tiče. . . je očitno da rabijo magnet za denar, ne pa dobrega dirkača. Letošnji rezultat Simoncelli:Dovizioso=1:12

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe .... zanimiva dirka. Lepo "smo jih" nažgali (Yamaha ostale mislim).

Tukaj se je lepo videlo, da Honda ni nepremagljiva. Presenetil me je Rossi, saj je dirko začel zelo obetavno.

Simončeli ... hehe .... dober dirkač brez kompromisno dirkanje in polno samozavesti, to mi je všeč, čeprav gre včasih malce čez rob.

Hja, to je dirkanje in ne štrikanje!

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko dirk od kolikih je letos končal v točkah...??

ja, res je, vsem sedaj že dobro znani problem Ducatija, če se ga tiši gre sprednja po tleh in edino Stoner je znal to kompenzirat z njegovim stilom vožnje. Na kvalifikacijah pa res gre po tleh, ker ga tam poskuša tišat čez mejo.... edino kar se lahko posuje Rossi z pepelom je tistih 18 sec in pa prehitevanje Stonerja, kar pa je že oboje naredi. Velik športnik in trdi borec! Zato so tribune rumene, če ti še kaj ni jasno :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma en more bit ljubljenec občinstva ter molzna krava dorne ;)

prvi del razumem, drugega ne, mi je bistvu vseeno če molze dorna njega ali on dorno ... kdo pa noče bit ljubljenec občinstva, ali drugače, kako pa postaneš ljubljenec občinstva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi del razumem, drugega ne, mi je bistvu vseeno če molze dorna njega ali on dorno ... kdo pa noče bit ljubljenec občinstva, ali drugače, kako pa postaneš ljubljenec občinstva??

Maš dobrga managerja, pihaš na dušo oboževalcem...pa par dirk zmagaš...mogoče še kak naslov...Čisti primer ljubljenec občinstva čeprov nima naslova: Loris Capirossi. Rossija pa še zdravn izjemno močno tržjo. Med tem ko Stoner nima niti lastnga merchandisa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš dobrga managerja, pihaš na dušo oboževalcem...pa par dirk zmagaš...mogoče še kak naslov...Čisti primer ljubljenec občinstva čeprov nima naslova: Loris Capirossi. Rossija pa še zdravn izjemno močno tržjo. Med tem ko Stoner nima niti lastnga merchandisa :D

Se strnjam. Dodal bi še to, da manjkajo še mediji, ki začnejo človeka hvalit in potem gre samo še navzgor. Torej, mediji te uničijo ali pa kujejo v zvezde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to pa ni nihče kriv da Stoner noče ali ne more nič prodat

Mediji te naredijo zvezdo ali pa zgubo, Stonerja niso ravno kovali v zvezde in potem blato iz sebe sprati ni lahko oz. ga ne moreš nikoli. Če spremljaš malo medije ti bo kmalu jasno kam pes taco moli, seveda če boš uporabil lastno glavo in ne čredni nagon. Če samo poslušam glede Simončelija. Novinarji kričijo Super Sic itd.., tako se dela zvezdo, ki prodaja robo, dodamo npr. še malo polomljene angleščine z italjanskim naglasom, ki je tako sexy in evo ga :). Ne rečem, da je slab, pravzaprav dobro vozi, zna pa kdaj tudi koga konkretno pomesti, zato name ni naredil vtisa, zame je npr. faca Colin Edwards aka Texas Tornado ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi del razumem, drugega ne, mi je bistvu vseeno če molze dorna njega ali on dorno ... kdo pa noče bit ljubljenec občinstva, ali drugače, kako pa postaneš ljubljenec občinstva??

ojoj... celo stran borbe proti mlinom na veter s tvoje strani... no kakorkoli...

se še jst dotaknem tegale kar sem v rdečo obarval...

lej jst nevem... ve pa super sic, ki ni naredil v celi sezoni nič razen stopničk v brnu, al pa ene par masakrov pa selfovnerjev...

torej kvaliteta z ljubljencem občinstva nima lih kej dosti opraviti... moraš bit sam butast pa je že narjen... če poenostavim zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kvaliteta z ljubljencem občinstva nima lih kej dosti opraviti... moraš bit sam butast pa je že narjen... če poenostavim zadevo...

torej bolj si butast, bolj te majo radi, vozit pa ne rabiš bogvekaj ali kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rosi pelje Ducatija11.1 na vso moč in iz njega stiska več kot 100% še vedno ni konkurenčen Hondi ali Yamahi. Dokaj vseeno mu je če je četrti, peti, šesti ali sedmi... on hoče in je navajen zmagovat. Noro bi bilo če bi tvegal poškodbo in si zapravil možnost za prihodnjo sezono. Kar ga najbrž najbolj frustrira je to da ne uspejo zmanjševat zaostanka za konkurenco z lastno močjo motocikla. Ko pa bodo, če bodo, pa sem prepričan, da bo on dodal tistih par procentov, ki naredijo razliko. Pa saj to je dokaj očitno, ali ne??

ja, res je, vsem sedaj že dobro znani problem Ducatija, če se ga tiši gre sprednja po tleh in edino Stoner je znal to kompenzirat z njegovim stilom vožnje. Na kvalifikacijah pa res gre po tleh, ker ga tam poskuša tišat čez mejo.... edino kar se lahko posuje Rossi z pepelom je tistih 18 sec in pa prehitevanje Stonerja, kar pa je že oboje naredi. Velik športnik in trdi borec! Zato so tribune rumene, če ti še kaj ni jasno :music3:

Takemu sprotnemu prilagajanju teorij jez rečem bluzenje. Morda pa se motim, in je padec v petek ali soboto precej manj nevaren kod padec v nedeljo.

slikca Yamahe 1000ccm

post-1354-0-16870900-1315385548_thumb.jpg

in še zadeva ki ne spada v temo 2011, in za katero sem mislil,da je v živo ne bom nikoli videl. Hondin V5 iz rc211v, z akrapovičem.

post-1354-0-40246300-1315385904_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej bolj si butast, bolj te majo radi, vozit pa ne rabiš bogvekaj ali kak?

jah no glede na to, kako simončeli vozi, pa je tako priljubljen očitno ne...

pa kapo dol za njegove vožnje v nižjih razredih... ampak grem stavit, da 3/4 tistih, ki jim je super sic oh in sploh, sploh ne vejo, kako je dirkal v nižjih razredih...

pa sej ne pravim da je sic slab, samo je očitno slabši od dovija in še mal bolj od pedrose pa še mal mal bolj od stonerja in lorenza, pa je bolj priljublen kot vsi ti štirje skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na After the Flag je najboljši tisti del: Dear Colin....

Ena cvetka: dragi Colin, moja punca je fenica Lorenza. Naj jo dam na čevelj?

Colin Edwards: ja, seveda, ampak najprej jo še parkrat klofni, potem pa jo zapusti...

Hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takemu sprotnemu prilagajanju teorij jez rečem bluzenje...

jaz pa mislim, da je v njegovem primeru racionalno več tvegat na "prazni" stezi en krog in štartat bolj odspredaj ( ne se zdaj vpiknit, ni mišljena prva vrsta), kot pa ga gnat celo dirko čez mejo. Po neki logiki je verjetnost da greš po tleh na dirki vsaj 25-27 krat večja. Tudi v prvem in drugem krogu tvega bistveno več, da pridobi nekaj mest, za katere pa ve, da jih bo verjetno kasneje tudi zgubil, ker nebo mogo it istega tempa kot Honde in Yamahe...

Noben Rossi navijač ni navdušen nad trenutnim dirkanjem Rossija, vsi si želimo, da bi se boril za zmage. Vendar je to kar dela meni logično, to je vse kar sem hotel povedat. Ti pa pač zaradi "travm" iz preteklih sezon zlivaš neki žolč čez Rossija...

no , zdaj se pa meni tudi več ne da debatirat....

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi testira Ducati 2012 , tudi z ALU šasijo,ampak za zaprtimi vrati -na žalost!!!!

ampak slikca je vseeno ušla na gp one :)

post-1354-0-68113400-1315506529_thumb.jpg

zdi se mi, da je po novem tud švinga upeta v okvir, ne več v motor.

na mcnju so se razpisali, da je okvir angleški, FTRjev. Jaz verjamem da je naročen po Yamahinih specifikacijah kar se geometrije in prožnosti tiče.

Ostajam skeptičena. Suter je mel precej izkušenj, in je v moto2 zelo konkurenčen stroj. Vendar Kawasakija in svojega projekta x3 niso uspeli razvit do neke konkurenčne celote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!