Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

RIP SuperSIc :cry: :cry: Posnetek je grozljiv. Kako je možno, da se mu je tko snela čelada?

Kukr sm opazu v počasnem posnetku, je mogl desn del paščka odtrgat iz školke čelade, zarad take sile...

RIP! :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res, da se o mrtvih govori le najbolje, da je bila ta nesreča dejansko splet nesrečnih okoliščin in da smo izgubili legendo, ter da seveda ne privoščim...

...ampak ali smo vsi pozabili, da se je še pred kratkim govorilo (in tudi pisalo po cajtungih), da je na pisti nevaren sebi in ostalim ker resnično pretirava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna izguba dobrega dirkača, Imel je pač nesrečo, da ni izpustil motorja in ga je odneslo nazaj na pot Edvardsu in Rossiju. Kolikor je bilo videt,ga je Edvards zadel v predel hrbta ali celo vratu, Simoncellijev najboljši kolega Rossi pa s sprednjim levim delom glavo.

Tu nimaš nikakršnih pogojev, da preživiš.

Ga bo pogrešela celotna karavana MOTO GP, ker je bil skica in dober voznik.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... tezko je, še tezje bo v naslednjih dneh, na naslednji dirki za vse preostale dirkace, sploh za Rosija in Edvardsa.

Žalostno, sicer je jasno v vsakem trenutku, da je to sestavni del športa, samo nikoli ne moremo biti pripravljeni na taksno grozo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi butast, da folk tkole povzema, da je biu nevarn pa nwem kaj....sej se ni namenoma zaletaval...ce pa guma spusti je pac smola, sej vozi na limitu. Ni mel srece, basta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res, da se o mrtvih govori le najbolje, da je bila ta nesreča dejansko splet nesrečnih okoliščin in da smo izgubili legendo, ter da seveda ne privoščim...

...ampak ali smo vsi pozabili, da se je še pred kratkim govorilo (in tudi pisalo po cajtungih), da je na pisti nevaren sebi in ostalim ker resnično pretirava?

Daj ne bluzi. Vozit je znal. To je to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostna nedelja,res...Bil je fejst fant, spoštovanja vreden, odličen in perspektiven dirkač s srcem...res simpatičen. Pogrešal ga bom... mah,nimam besed. Jebeš tako ''srečo'', kot jo je imel danes...

Marco, R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno mi je žal, da je umrl človek, borec, dirkač, dirkač s karizmo Marco Simoncelli in naiskrenejše sožalje vsem njegovim bližnjim, pa vendar mora iti življenje naprej. Tu pa mislim, da je od tistih za katere navijamo vsak dirkaški vikend najbolj obremenjen Rossi - Simoncelijev prijatelj, sotekmovalec, obenem pa kakor je videti (seveda popolnoma nedolžen) tudi njegov rabelj. To bo v vsakem primeru pustilo pri Rossiju posledice (jasno da tudi pri Edwardsu), bo pa zanimivo videti, če ga bo ta nesreča dodatno motivirala, ali pa je že toliko demotiviran, da mu bo prišla prav za predčasno slovo od motogp. Kakorkoli, dirka v Valenciji bo zaznamovana s to tragično nesrečo, naslednja sezona bo pa tekla naprej v ustaljenem ritmu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa naša družinica je tako žalostna zaradi izgube tebe, ki si bil tako pozitiven in nasmejan. Kar ne moremo verjet. Gledanje Moto GP ja bo pri nas odslej drugačno, z mislijo nate. Počivaj v miru Marco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred petim minutam zvedu, ma me je kar stisnil pri srcu.Vem da ne berejo tega ampak vseeno iskreno sožalje vseM svojcem . :cry:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr sm opazu v počasnem posnetku, je mogl desn del paščka odtrgat iz školke čelade, zarad take sile...

RIP! :/

To se zgodi. Tudi meni je pred veliko leti čelado spulilo z glave. Sreča pa je bila v tem, da sem na tla udaril šele v travi, a sem bil vseeno neka časa out off...

Marco ni imel te sreče.

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ho deciso che ti ricorderò con un sorriso, con quel sorriso che avevi sempre. Ti ricorderò con quell'esclamazione che ho avuto oggi quando ti ho visto prima di partire con quel coso giallo in testa e gli occhiali da sole, ho detto "minchia sic, fortuna che sei simpatico, perchè sei proprio brutto".

Ti ricorderò come quello che a Monza, quando ti ho visto è sceso dalla macchina ha tolto il casco... e incazzato come una iena se n'è andato a piedi dopo aver perso.

Ti ricorderò come "quel bastardo di Sic" che stava diventando un mostro.

Ti ricorderò come l'amico pazzo di Vale, quello del primo mondiale 125 cc, quello che a inizio stagione lo volevano mettere nei casini perchè "era violento".

TI RICORDERO' COME IL CAMPIONE CHE SEI SEMPRE STATO..

SEI UN GRANDE E TI PORTERO' PER SEMPRE NEL MIO CUORE.♥"

[Valentino Rossi]

Prijatelj o prijatelju .

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo, da bi vsi ostali po dirki odpeljali častni krog, v spomin na Marca, kot so to storili dirkači serije Indy pred tednom dni, ko je umrl Dan Wheldon...

Škoda ga je :( Eden redkih, ki se je zares boril, napadel tudi kjer ni imel Šans, in celo priŠel mimo. Izredno borben dirkač.

naj počiva v miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim......da je po nekem incidentu.....nek tekmovalec napovedal nekaj takega :

" glavo imaš samo zato, da nosiš to slamo na njej. Če boš tako nadaljeval, ne bo dobro "

Ga je pa vseeno škoda. Imel je specifični način dirkanja, nepopustljiv.....in na trenutke popolnoma nepredvidljiv in brezglav.

Zelo je popestril dirke.

Žal.......gladijatorstvo v športu.....jemlje davek.

RIP

Grem stavit, da je to izjavil primitivni Lorenzo! Ta tip mi gre pa res na k....

R.I.P SuperSic :(:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!