Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Mislim da je bil posnetek Simoncellijevga zdrsa Haydnov on board

Posnetek je od Bautiste.

Men je pri tej nesreči najbolj grozno to,da u bistvu ni naredil nobene "traparije", pa jih je skupil :cry:. Tudi jaz nikoli ne spustim motorja, dokler ni 110% da se ne bo dal več pobrat. Bi rekla, da mi je to dalo mislit, ampak se poznam toliko, da vem, ko bo naslednja dirka, ne bom odreagirala nič drugače.

Je pa očitno tud na pisti tko kot na cesti, ni problem padec, problem je promet. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek je od Bautiste.

Men je pri tej nesreči najbolj grozno to,da u bistvu ni naredil nobene "traparije", pa jih je skupil :cry:. Tudi jaz nikoli ne spustim motorja, dokler ni 110% da se ne bo dal več pobrat. Bi rekla, da mi je to dalo mislit, ampak se poznam toliko, da vem, ko bo naslednja dirka, ne bom odreagirala nič drugače.

Je pa očitno tud na pisti tko kot na cesti, ni problem padec, problem je promet. -_-

točno to, promet je problem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek je od Bautiste.

Men je pri tej nesreči najbolj grozno to,da u bistvu ni naredil nobene "traparije", pa jih je skupil :cry:. Tudi jaz nikoli ne spustim motorja, dokler ni 110% da se ne bo dal več pobrat. Bi rekla, da mi je to dalo mislit, ampak se poznam toliko, da vem, ko bo naslednja dirka, ne bom odreagirala nič drugače.

Je pa očitno tud na pisti tko kot na cesti, ni problem padec, problem je promet. -_-

Joj, pa res, preveč sm bil pozoren na modrikast motor v krogu, napisa Bautista pa nism vidu. . . Sokolje oko hehe

post-1354-0-08561200-1319624172_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 17.30 Sport 1 Marco Simoncelli spezial.........#58

je objavil alex hoffman......

ce koda zanima

lp h

http://24ur.com/sport/motogp/video-paolo-simoncelli-ljubim-ga-in-vem-da-tudi-on-ljubi-mene.html

Oči so se mi zarosile, čeprav ga osebno nisem poznal, pa mi je vseeno ful hudo! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Češkem je za pričakovat višji nivo kot v Maleziji, Čehi so pred nami

Čehi pojma nimajo!!!!! :BUA:

Kolega pado v Brnu slikali nogo rekii da je zvin. :closedeyes:

Doma slikali še enkrat 4x počeno stopalo! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravi da je vse od doktorjev odvisno. Jaz načeloma nisem 100% katere rebre sem imel zlomljene v prometni nesreči, ker mi na vsakem od treh izivdov pišejo druge številke reber. Pa tudi za zapestje je en zdravnik pisal počeno, drug pa zlomljeno. Tak da bolše pustit kdo ma kaj pojma, kdo pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simoncellijevo zadnje slovo bo prenašano tudi tukaj:

http://www.gazzetta.it/Motomondiale/MotoGP/27-10-2011/simoncelli-giorno-addio-803459853978.shtml

Zdej pa upam, da se bo motogp zavrtel naprej.

Ker ima HRC za 2012 že marsikaj pripravljeno, bodo v Gresiniju najbrž podpisali drugega dirkača. Suzuki ni še objavil kaj in kako bo deloval naprej, Bautista je zaželjen vsaj še pri Checinellu. . . . še bo napeto!

Marquez ima zaradi pretresa še vedno dvojni vid, in njegov nastop na zaključni dirki ni še gotov. Gotovo je, da bo Gresini prišel v Valencijo, kjer bodo postavili bokse in razstavili Sicev dirkkalnik. Aoyama, Takahashi in Pirro naj bi izpustili nastop na zaključni dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kratko glede vcerajsne odaje ki je bila na sport 1.

Gosta sta bila Ralf Waldmann

http://de.wikipedia....i/Ralf_Waldmann

in se en nemski instruktor.. pozabil ime

malce so podebatirali o tem tragicnem dogodku.

Glede tega koliko zdrzijo trakci na celadi nekje 350kg.... tako da hitrost edwardsa je bila cirka 160km/h in je pospeseval.... sila ki je nastala pri tem je bila krepko preko teh kg ki zdrzijo trakci

Kot dodatno slabost sta izpostavila marcova visina, ker je motor se v tako skrajni legi hotel pobrat... oz ga je bil zmozen zaradi svojih cm...

ce bi bil kdo drug.... bi ga najvrjetneje odneslo v izletno cono....

in vprasanja glede izbire velikosti njegove celade!...

ta naj bi bila 1 stevilko vecja.....

glede da je varnost in oprema na najvisjih nivojih. se taksnim dogodkom zal ne da izognit

usoda......

lahko bi bilo drugace

aja in niso razpravljali kdo ga je.. ali edwards ali rossi.

malce je bilo se govora o novejsih tehnologijah v kombinezonih, kot so air bag itn.......

lp h

Popravljeno . Popravil hilton
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kratko glede vcerajsne odaje ki je bila na sport 1.

Gosta sta bila Ralf Waldmann

http://de.wikipedia....i/Ralf_Waldmann

in se en nemski instruktor.. pozabil ime

malce so podebatirali o tem tragicnem dogodku.

Glede tega koliko zdrzijo trakci na celadi nekje 350kg.... tako da hitrost edwardsa je bila cirka 160km/h in je pospeseval.... sila ki je nastala pri tem je bila krepko preko teh kg ki zdrzijo trakci

Kot dodatno slabost sta izpostavila marcova visina, ker je motor se v tako skrajni legi hotel pobrat... oz ga je bil zmozen zaradi svojih cm...

ce bi bil kdo drug.... bi ga najvrjetneje odneslo v izletno cono....

in vprasanja glede izbire velikosti njegove celade!...

ta naj bi bila 1 stevilko vecja.....

glede da je varnost in oprema na najvisjih nivojih. se taksnim dogodkom zal ne da izognit

usoda......

lahko bi bilo drugace

aja in niso razpravljali kdo ga je.. ali edwards ali rossi.

malce je bilo se govora o novejsih tehnologijah v kombinezonih, kot so air bag itn.......

lp h

torej hilton debata na nivoju ne kot tukaj na motosekretu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, da glih tistih 30 min nisem gledal v živo,a popreje celo 125c, ki niti ni v moji navadi.Pridem pa do prijatla,pa šok,sprva da sta dva padla,nato ono tretje in končno vidim posnetek (popreje si nism niti malo mislil,da je podobno hudo,kot mi je omenil), konec besed za cel dan in še dlje, težko mi je brat o vsem mogočem o njem.,gledat te slike, filme.

Sam sicer sem ga bolje spremljal dve leti,letos pa res mi je bil MotoGP tako dober, tako mi je pobič hudo vozil,brutalno,nek svoj stil.Mogoče tudi zaradi tega ker je bil visok,ali pa zaradi tega,ker je bil prijazen,njegova simpatična angleščina, ma itak da frizura in še in še...žalost,počivej v miru.

Glede prevelike čelade nedvomim. Lasje prav tako zavzamejo določen volumen?

Tudi sam si nikoli nebi mislil problem tega, pa zna biti, to bolje veste tisti,ki imate mal bujne frizure-lase, recimo dekleta itd, koliko pač vam stisne čelada obraz,ličnici, manj močno.

Zanima me pa tisti airbag, on ga ni imel, bi to sploh kaj pomagalo pri takem udarcu?Pomoje ne, pa niti sprožil se ne bi, ne vem no.

Ma le zakaj ni hudiča popreje vse skup odneslo,ne bo več ta gp kot je bil, pa niti mal nism privrženec nekoga, kdor mi je osebno zanimiv po stilu vožnje, se ga zapomnim za zmer.

Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me pa tisti airbag, on ga ni imel, bi to sploh kaj pomagalo pri takem udarcu?Pomoje ne, pa niti sprožil se ne bi, ne vem no.

Ma le zakaj ni hudiča popreje vse skup odneslo,ne bo več ta gp kot je bil, pa niti mal nism privrženec nekoga, kdor mi je osebno zanimiv po stilu vožnje, se ga zapomnim za zmer.

Na včerajšnji oddaji na sport 1 so govorili tudi o airbagih. V studiju so imeli enak model kombinezona, kot ga je vozil simoncelli in ja imel je airbag. Vendar se airbag sproži, ko senzorji zaznajo nenaden (nedavaden) gib telesa, kot je na primer v highsiderju...marco pa je vse do trka bil skorajda v malo bolj ekstremnem dirkaškem položaju, brez nekih nenadnih gibov in se najverjetneje zato ni airbag sprožil. Pa tudi, če bi se sprožil verjetno ne bi bilo nič drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede prevelike čelade nedvomim. Lasje prav tako zavzamejo določen volumen?

glej to nista salabajzerja komentirala ala celavi skubic in bebasti gasper :grrr

ampak ex moto gp dirkac in en instruktor......

tako da vrjetno oba vesta dolocene zadeve.. ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej to nista salabajzerja komentirala ala celavi skubic in bebasti gasper :grrr

ampak ex moto gp dirkac in en instruktor......

tako da vrjetno oba vesta dolocene zadeve.. ali?

Ja... Ampak žalostno, da naj bi Skubic bil tudi kao nek dirkač, pa da take bučke luši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... Ampak žalostno, da naj bi Skubic bil tudi kao nek dirkač, pa da take bučke luši...

Pa pejd ti za komentatorja k more stalno neki ropotat!! Me zanima kaj boš povedal?? Zamisli si da ne smeš biti eno minuto tiho ker si zato plačan. Ponavljat se ne smeš preveč....kaj bi povedal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!