Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Tale Marquez mi je pa mal' Lorencotu podoben...

Presega zakon fizike in moč motorja, pol se pa po pesku valja in je ves polomljen.

eeee... ja, pa tud ne. Da ga ni, so precej krivi malezijski lenuhi. Na mokrem odseku niso mahali, in je deca vrglo u luft na in lapu. niso še nit začeli. . . . Očitno mu je možgane tako pretreslo, de ima še zmer dvojni vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebentiš. Elias je edini k je na svojem mestu.

1. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki 1m 47.975s

2. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro 1m 48.316s

3. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 1m 48.684s

4. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 1m 49.021s

5. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 1m 49.350s

6. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda 1m 49.422s

7. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro 1m 49.613s

8. Casey Stoner AUS Repsol Honda 1m 49.674s

9. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda 1m 49.820s

10. Josh Hayes USA Monster Yamaha Tech 3 1m 51.277s

11. Katsuyuki Nakasuga JPN Yamaha Factory Racing 1m 51.277s

12. Loris Capirossi ITA Pramac Racing 1m 51.838s

13. Hector Barbera ESP Mapfre Aspar 1m 51.932s

14. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 52.072s

15. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 1m 53.283s

16. Toni Elias ESP LCR Honda 1m 54.342s

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da sem presenečen nad pozicijo, ki jo je dosegel Katsuyuki. Upam, da bo na kvalifikacijah pokazal še kaj.

Karel je pokazal, da zna čez leto ali dve bit huda konkurenca, tako da fant ima potencijal .... on pa bi moral malo bolj vozit ... hmmm , kako naj rečem ... na nož. Se mi zdi, da bi si moral več upat.

Moto2 : naš štef gre na dirko neobremenjen, tako da .... Dirki ne bosta zanimivi, saj se je več ali manj razpletlo vse. Edino kakšni boji v ozadju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da sem presenečen nad pozicijo, ki jo je dosegel Katsuyuki. Upam, da bo na kvalifikacijah pokazal še kaj.

Karel je pokazal, da zna čez leto ali dve bit huda konkurenca, tako da fant ima potencijal .... on pa bi moral malo bolj vozit ... hmmm , kako naj rečem ... na nož. Se mi zdi, da bi si moral več upat.

Moto2 : naš štef gre na dirko neobremenjen, tako da .... Dirki ne bosta zanimivi, saj se je več ali manj razpletlo vse. Edino kakšni boji v ozadju.

Ne vem no zdaj če bi karla kar postavil za nekega hudega konkurenta glede na današnje rezultate na prostih treningih. eno je da je deževalo in tu je znano da gre dukatiju bolje kot na suhem drugo pa je kolko se je kerega dotaknila nesreča izpred dveh tednov in koliko ga to zavira. če je kateri izmed teh psihično šibkejši in ga take zadeve zadenejo pol se zna to poznat.ker vrstni red je vse prej kot normalen.je pa odlično videt dukatiste na vrhu:D aja pa rossi bo zier mel extra motivacijo da se SIC-U pokloni z najbolšo možno pozicijo na dirki.mislim da bo više kot ponavadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no zdaj če bi karla kar postavil za nekega hudega konkurenta glede na današnje rezultate na prostih treningih. eno je da je deževalo in tu je znano da gre dukatiju bolje kot na suhem drugo pa je kolko se je kerega dotaknila nesreča izpred dveh tednov in koliko ga to zavira. če je kateri izmed teh psihično šibkejši in ga take zadeve zadenejo pol se zna to poznat.ker vrstni red je vse prej kot normalen.je pa odlično videt dukatiste na vrhu:D aja pa rossi bo zier mel extra motivacijo da se SIC-U pokloni z najbolšo možno pozicijo na dirki.mislim da bo više kot ponavadi.

Rossi gre na zmago ali pa v pesek, to je že bolj ali manj jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej zadnji dirki bo najbolj zanimiv boj za tretje mesto v skupnem med Danijem in Andreo (ce bo dez, bo kar ostalo kot je zdaj) in morda med Valetom in Nickyem za najboljsega Ducatista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny na kaj ciljas? Ne razumem te.....

jah na kaj le.. da je bil že na zadnjih dveh dirkah v pesku... in da za zmago itak nima šans, tako da itak ostane samo pesek...

Na tej zadnji dirki bo najbolj zanimiv boj za tretje mesto v skupnem med Danijem in Andreo (ce bo dez, bo kar ostalo kot je zdaj) in morda med Valetom in Nickyem za najboljsega Ducatista.

upam da nebo dež, pa da se oba fajn užgeta recimo tam nekje za drugo mesto, ki mislim da je še za oba ugodno...

bi pa privoščil tudi nickyju da bi bil pred rossijem, ker bi mu to zagotovo precej pomenilo, ampak 7 točk je veliko... je pa res, da je bilo 5 let nazaj 8 točk pa je šlo skozi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kar zanimivu treningi, naš je bil včeraj v dežju celo najhitrejši :OK: držim pesti da mu bo šlo tudi na kvalifikacijah in seevda na dirki :hooray:

lepo se vidi Sicova priljubljenost med dirkači, marsikdo ima nekje #58, med njimi tudi naš

post-163-0-87042900-1320487820_thumb.jpg

post-163-0-76515100-1320487832_thumb.jpg

post-163-0-60440200-1320487851_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, na tem linku in povezavah tam pa res vse dela :BUA:

V času nastanka so vse povezave delovale. Zdaj pa so myP2P stran neki ukinli ali preimenovali ali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premiumtv se vedno dela in to je bistvo x). Drugace pa na sport 1 v prvih 15 minutah kwalifikacij le minuta neposrednega prenosa.. bruhhhhh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast, dobr si prlepu tole...

drgač pa, Stoner več kot sekundo pred Pedroso na drugem mestu, tretji Spies...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boste spet rekli, da preveč hvalim stonerja, ampak mi je čist vseeno...

tukaj se vidi, zakaj je prvak... enostavno je vozil tako kot se zagre, pa čeprav je že na pol deževalo, pa je bil tudi sam precej živčen, zaradi tega, ker je bilo vreme iz sekunde v sekundo drugačno... ampak je na koncu odpeljal 3 take kroge, da so ostali dejansko lahko samo gledali in se čudili...

res mi je žal da randy nebo začel iz prve vrste... privoščil bi mu, glede na to, da niti ne ve kje bo še vozil... ni mi jasno kako se suzuki še ni dokončno zjasnil...

rossi pa... prvič letos, da se ma ga kvalifikacijah videl, da je vozil ducatija kolker je šel... no ne pravim da ga nebi mogel nihče voziti hitreje, ker ga randy je, ampak dejansko je izgledalo, kot da ga izžema v vsakem ovinku v nemilosti... nevem, ali želi na zadnji dirki pustiti dober vtis, ali ga je motivirala nesreča sica, ampak zakaj že celo sezono ne vozi tako? :/

drugače pa zelo zanimive kvalifikacije s spremenljivim vremenom...

dovi je šel pa nakoncu čisto z glavo skozi zid... očito bi mu to tretje mesto zelo veliko pomenilo... škoda ker je že podpisal za tech 3, drugače bi verjetno lahko ostal na tovarniški hondi, glede na trenutno situacijo...

glede na to, da naj bi v torek in sredo testiral iannone pri gresiniju rc213v, bi si želel koga drugega na tem motorju naslednje leto... zakaj ne bradl? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Pedrosa zaostaja že več kot sekundo? Fuck. . Stoner je zmagal prvo dirko in prvo prvenstvo z 800ccm, in očitno bo zmagal tud zadnjo dirko tega razreda. Awsome. King of 800! ker bi rad vidu napeto prvenstvo 2012, lahko samo upam, da mu 1000ccm stroj ne bo tako sedu kot 800tke. Da nebi blo tako kot lani in letos, ko je blo že pred polovico sezone vse jasno. Pa imam en filing, da zna Casey konkurente kar hitro na gobec.

Drugič letos se mi zdi, da je Rossi vozu Ducatija, in ne obratno. Škoda ker Vale ni normalne dirke dirke odpeljal že od Misana (aragon kazen start iz boxov, Motegi pesek, PI pesek, in Sepang. . . . ) jez bi stavu de bo četrti. Repsol pa bo pobral use Štenge.

1. Stoner

2. Pedrosa

3. Spies

4. de Puniet

5. Bautista

6. Rossi

7. Hayden

8. Dovizioso

9. Barbera

10. Abraham

11. Crutchlow

12. Capirossi

13. Elias

14. Aoyama

15. Nakasuga

16. Hayes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mathew Roberts z BBcja pravi takole:

tomorrow's tribute to SuperSic confirmed: all bikes from all three classes on track for a parade lap followed by 2 mins of firecrackers!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi gre jutr pomoje res na vse ali nič, ker če slučajno zmaga (mal pretiravam :P ) bo to lepo slovo do Marca, če pa odstopi kar je lahko padec ali se sam od sebe ustavi bi to pomenilo da skupaj kot prijatelja zaključita sezono na skupnem mestu z 139 točkami in si bratsko delita mesto.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kje vidite kak napredek? Je 6., ce bi bila se Jorge in Sic bi bil 8. (kot vecinoma letos), ima 1,6 sec. zaostanka in ni najhitrejsi Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!