Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

na kratko glede vcerajsne odaje ki je bila na sport 1.

Gosta sta bila Ralf Waldmann

http://de.wikipedia....i/Ralf_Waldmann

in se en nemski instruktor.. pozabil ime

malce so podebatirali o tem tragicnem dogodku.

Glede tega koliko zdrzijo trakci na celadi nekje 350kg.... tako da hitrost edwardsa je bila cirka 160km/h in je pospeseval.... sila ki je nastala pri tem je bila krepko preko teh kg ki zdrzijo trakci

Kot dodatno slabost sta izpostavila marcova visina, ker je motor se v tako skrajni legi hotel pobrat... oz ga je bil zmozen zaradi svojih cm...

ce bi bil kdo drug.... bi ga najvrjetneje odneslo v izletno cono....

in vprasanja glede izbire velikosti njegove celade!...

ta naj bi bila 1 stevilko vecja.....

glede da je varnost in oprema na najvisjih nivojih. se taksnim dogodkom zal ne da izognit

usoda......

lahko bi bilo drugace

aja in niso razpravljali kdo ga je.. ali edwards ali rossi.

malce je bilo se govora o novejsih tehnologijah v kombinezonih, kot so air bag itn.......

lp h

Zdravo,

tudi sam sem spremljal oddajo. Kot sem jaz zasledil je Ralf govoril celo o 2 števikah razlike zaradi las. In res za aktiviranje Air bag-a je bil zdrs preveč "nedolžen", pri njem se je res en kup nesrečnih okoliščin "poklopilo". oddaja je bila zelo zanimiva in prekratka. Gosta v oddaji sta imela pomoje še kar nekaj za povedati pa jih je voditelj nakoncu kar malo odrezal, ker se je mudilo predvajat bundesligo cssssss...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pejd ti za komentatorja k more stalno neki ropotat!! Me zanima kaj boš povedal?? Zamisli si da ne smeš biti eno minuto tiho ker si zato plačan. Ponavljat se ne smeš preveč....kaj bi povedal??

Glej.... nimam tega namena, niti nisem za to usposobljen! Ona 2 sta pa zato plačana in ne povesta nič kaj pametnega! Vse kar je celo dirko popravljata en drugega itd... Ne vem, pač moje mnenje, drugače se pa ne razburjaj, ker to škodi! :)

Pa še nekaj, vsi so vedno tolko kritizirali Ališiča, pa še vedno ima več pojma od teh dveh...

Bljah ;) ne razumem Italjansko :D :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bo Rossi vozil z motorjem št. 58 in zmagal s krogom prednosti pred drugouvrščenim? :rolleyes:

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej to nista salabajzerja komentirala ala celavi skubic in bebasti gasper :grrr

ampak ex moto gp dirkac in en instruktor.....

tako da vrjetno oba vesta dolocene zadeve.. ali?

hilton!

Spoštujem tvoje mnenje, kot osebo - motorista! Tule, si pa po moje krepko brcnil mimo.

Osebno ne poznam ne "čelavca", ne "bebca". Moje prepričanje pa je, (in menim, da nisem osamljen v tem primeru,) da sta oba dovolj strokovna kakor kvalitetna, da nam obelodanjata GP, pa mi je vseeno, če me sedaj popljuvaš kakor cucka.

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bo Rossi vozil z motorjem št. 58 in zmagal s krogom prednosti pred drugouvrščenim? :rolleyes:

D.

a misliš da bo ene sorte WilCard, gostujoči dirkač pri Gresiniju na Hondi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisi mene vprašal, Cartman, ampak vseeno: kolikor sem slišal, so mu pri Hondi zamerili, ko je pljuval po njihovem motorju in poveličeval sam sebe, za povrhu pa še pol ekipe z Burgessom na čelu odpeljal h konkurenci. Tako da Honde ne bo dobil, tudi če naredi svoje moštvo (no, razen v Moto2, kjer itak ni drugega motorja).

Je pa še druga varianta, da zmaga z Ducatijem v Valencii s krogom prednosti: da starta vsaj dva kroga prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moj osebni okus, bi lahko bili nekateri oblečeni vsaj tako kot Lorenzo. Sicer pa je to samo moj okus.

Upam, da je življenje, ki se je nažalost tragično in mnogo prehitro končalo, nam na očeh, pred TV ekrani, v nas prebudilo tisto zavest, ki govori, da je črta med življenjem in smrtjo izredno tanka. Upam, da se ne motim, čeprav nekje v sebi mislim, da se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moj osebni okus, bi lahko bili nekateri oblečeni vsaj tako kot Lorenzo. Sicer pa je to samo moj okus.

Upam, da je življenje, ki se je nažalost tragično in mnogo prehitro končalo, nam na očeh, pred TV ekrani, v nas prebudilo tisto zavest, ki govori, da je črta med življenjem in smrtjo izredno tanka. Upam, da se ne motim, čeprav nekje v sebi mislim, da se.

U končni fazi ni važno, kako si oblečen! Preveč smo zadrti kar se tega tiče! Važno je, da se dostojno posloviš od prijatelja.... tudi mama in oče nista bila v oblekah ampak normalno oblečena!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U končni fazi ni važno, kako si oblečen! Preveč smo zadrti kar se tega tiče! Važno je, da se dostojno posloviš od prijatelja.... tudi mama in oče nista bila v oblekah ampak normalno oblečena!

To je v Italiji skoraj povsod enako imajo pač takšen stil...............................

SuperSIC :cry: počivaj v miru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledal sem si prenos pogreba in moram reči, da sem pričakoval, da bodo VSI dirkači na pogrebu.

O Lorenzu niti podvomil nisem, da ga ne bi bilo. Lorenzo mu je pač na tiskovni konferenci "ne direktno" povedal, da gre včasih z glavo skozi zid in da se mu v prihodnosti kaj zgodi.

Nista bila skregana, eno je prijateljstvo na progi, kjer strmijo vsi k istemu cilju, drugo pa je prijateljstvo po dirki ...

Lorenzo je bil lepo "pošlihtan" nimaš kaj, tudi Tomba je bil porihtan. Hja, kaj naj rečem glede oblačil nekaterih .... pač navajeni smo, da smo na pogrebu; v črnem in polikani.

Mogoče bi oče, mama in sestra lahko bili bolj fino oblečeni, ni pa pogoj. Važno je, da se dostojno poslovimo od pokojnika ne glede na oblačila!

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledal sem si prenos pogreba in moram reči, da sem pričakoval, da bodo VSI dirkači na pogrebu.

Mogoče bi oče, mama in sestra lahko bili bolj fino oblečeni, ni pa pogoj. Važno je, da se dostojno poslovimo od pokojnika ne glede na oblačila!

Edwards ni mogel priti, zaradi poškodbe!

http://24ur.com/sport/motogp/edwards-zelel-sem-biti-na-marcovem-pogrebu.html

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede oblačil je bilo objavljeno da naj žalujoči na pogreb prihajojo v pisanih oblačilih, mene osebno to nič ne moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

After the flag Marco Simoncelli tribute

Bedno bo, ker bomo sele v naslednjih dirkah vidl, kako manjka v startni vrsti, ne bo ga med ovinki, na zmagovalnem odru,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Lorenzo je bil lepo "pošlihtan" nimaš kaj, tudi Tomba je bil porihtan. Hja, kaj naj rečem glede oblačil nekaterih .... pač navajeni smo, da smo na pogrebu; v črnem in polikani.

Mogoče bi oče, mama in sestra lahko bili bolj fino oblečeni, ni pa pogoj. Važno je, da se dostojno poslovimo od pokojnika ne glede na oblačila!

Z oblačili je enako kot s spovedjo.

Kaj ti pomaga, če duhovniku izpoveš vse grehe, če pa nisi lastnih kiksov obžaloval v svojem srcu...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hilton!

Spoštujem tvoje mnenje, kot osebo - motorista! Tule, si pa po moje krepko brcnil mimo.

Osebno ne poznam ne "čelavca", ne "bebca". Moje prepričanje pa je, (in menim, da nisem osamljen v tem primeru,) da sta oba dovolj strokovna kakor kvalitetna, da nam obelodanjata GP, pa mi je vseeno, če me sedaj popljuvaš kakor cucka.

.

Moto Raider

spostujem te... in tako te nikoli ne bi popljuval......

v bistvu si mi lahko vzornik kaj se tice motorizma...

zal pa.... glede onih 2 pajacov na pop sekretu..... nimava enekega mnenja...

sem zrasel ob poslusanju mihelica......... damm je bil dober...

lp h

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal pa.... glede onih 2 pajacov na pop sekretu..... nimava enekega mnenja...

sem zrasel ob poslusanju mihelica......... damm je bil dober...

lp h

Agree!

Sicer se bol bledo spominjam Nikota Miheliča, ker sem bil še bol mlečen kot sem zdej, sam je pa komentiral tist kar je blo treba(podkovan z veliko znanja o dirkanju), pa brez kakih blesavih izpadov o teličkih pa norcih... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agree!

Sicer se bol bledo spominjam Nikota Miheliča, ker sem bil še bol mlečen kot sem zdej, sam je pa komentiral tist kar je blo treba(podkovan z veliko znanja o dirkanju), pa brez kakih blesavih izpadov o teličkih pa norcih... :P

Mihelič - dolgčaaaaaaaaaas :topic: Sic bo za vedno svetla zvezda moto dirk, žal take zvezde svetijo najbolj takrat, ko jih ni več med nami !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Raider

spostujem te... in tako te nikoli ne bi popljuval......

v bistvu si mi lahko vzornik kaj se tice motorizma...

zal pa.... glede onih 2 pajacov na pop sekretu..... nimava enekega mnenja...

sem zrasel ob poslusanju mihelica......... damm je bil dober...

lp h

Ob prenosih si lahko zaspal, je res govoril z mirnim glasom, samo neumnih izpadov pa res ni mel. Glede sedanjih pa... imam občutek da sta se nalezla Mirsadovega sindroma... nič ne vidim, ko pa slučajno kaj vidim, pa moram zbudit vse tiste, ki so zaspali med mojimi zgodbami o ljubicah, ženah dirkačev ipd. To da nimata pojma se vidi že po tem, ko skos en drugega popravljata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!