Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Mogoce ma kdo ta film, al pa ve kje bi se ga dal downloadat?

Mislim, da sem včeraj naletu tudi na stran kjer je možen download. Se bom potrudil, ko pridem domov, da ga najdem in do jutri objavim tisti link.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj za Rossi navijače: http://www.motosvet....-dirkalnik.html

No, če je on priznal, boste mogoče tudi ostali Rossi navijači :)

Sej to ni kej priznavat, se ve. Se ve, da je Stoner hiter in se ve da je Ducati skret....V mojem primeru, zakaj ne maram Stonerja, ker je biu tri tedne odsoten za BZ, in ker nima tapravega odnosa do drugih, medtem k Vale ni biu odsoten v vseh svojih letih dirkanja nikoli do padca v Mugellu. Bi pa moralo skrbet vse antiVale navijače, to kar je povedal, v linku ki si ga pripopal....Verjamem da se bom vrnil na sam vrh, saj tako ne morem zaključit :) To so besede deca, pa rečte kar hočte.

FORZA VALE, GO 46 GO till the end of time :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni kej priznavat, se ve. Se ve, da je Stoner hiter in se ve da je Ducati skret....V mojem primeru, zakaj ne maram Stonerja, ker je biu tri tedne odsoten za BZ, in ker nima tapravega odnosa do drugih, medtem k Vale ni biu odsoten v vseh svojih letih dirkanja nikoli do padca v Mugellu. Bi pa moralo skrbet vse antiVale navijače, to kar je povedal, v linku ki si ga pripopal....Verjamem da se bom vrnil na sam vrh, saj tako ne morem zaključit :) To so besede deca, pa rečte kar hočte.

FORZA VALE, GO 46 GO till the end of time :)

za BZ pravite itak samo rossi fani, ki ste čist neobjektivni... če si videl, je bil človek čist fertik in enostavno ni mogel normalno dirkat... očitno ga recimo nisi videl po dirki v assnu ali pa recimo v laguni... tam je bilo resnično poden...

po premoru se je vrnil v top formi... in kdor pravi, da se ni prav odločil ko je manjkal 3 dirke je bebec... ker je očitno da je bila poteza pravilna...

zakaj nebi še kaj povedali glede rossijevega odnosa do drugih?

da se odlično razume z moštvenimi kolegi, je dokazal... že z edwardsom se je kregal, ko je prišel lorenzo je začel postavljati zid, ko zid ni bil več dovolj je spizdil k ducatiju...

da ne govorimo o tem, kako je lani ves čas kritiziral stonerja, češ da nima pojma, da ne izkoristi potencial motocikla itd...

temu ti rečeš korekten odnos do drugih? pa daj no... koga slepiš?

glede tega pa da se bo vrnil na vrh... no nisem anti rossi fan, ampak nisem pa rossi fan... in mene prav nič ne skrbi... vsaj po prikazanem ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa blo zanimivo videt/primerjat stonerja in rossija v isti ekipi :)

ja zelo zanimivo...

rossi bi že čez zimo lastnoročno postavil velik svinčen zid med obema...

nato bi jokcal da mu dajo manjšo plačo kot stonerju, pa čeprav je 9kratni prvak...

nato bi še izgubil in se pritoževal da izgublja zato, ker mu stoner krade podatke skozi svinčen zid in da želi ločen razvoj motociklov...

ker bi stoner bil še vedno hitrejši bi užaljeno odšel nekam, kjer bi mu ponudili 2x več kot stonerju in bi se cjazil na 7-8 mestu...

a sem kaj narobe povedal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zelo zanimivo...

rossi bi že čez zimo lastnoročno postavil velik svinčen zid med obema...

nato bi jokcal da mu dajo manjšo plačo kot stonerju, pa čeprav je 9kratni prvak...

nato bi še izgubil in se pritoževal da izgublja zato, ker mu stoner krade podatke skozi svinčen zid in da želi ločen razvoj motociklov...

ker bi stoner bil še vedno hitrejši bi užaljeno odšel nekam, kjer bi mu ponudili 2x več kot stonerju in bi se cjazil na 7-8 mestu...

a sem kaj narobe povedal?

:) mislim, da v tem primeru ne bi blio več treba prebirat "pametnih" komentarjev v smislu: "ja, saj z najboljšim motorjem je pa vsak lahko prvak!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zelo zanimivo...

rossi bi že čez zimo lastnoročno postavil velik svinčen zid med obema...

nato bi jokcal da mu dajo manjšo plačo kot stonerju, pa čeprav je 9kratni prvak...

nato bi še izgubil in se pritoževal da izgublja zato, ker mu stoner krade podatke skozi svinčen zid in da želi ločen razvoj motociklov...

ker bi stoner bil še vedno hitrejši bi užaljeno odšel nekam, kjer bi mu ponudili 2x več kot stonerju in bi se cjazil na 7-8 mestu...

a sem kaj narobe povedal?

svincen zid?????? :grrr :grrr

ti si pa res norc.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) mislim, da v tem primeru ne bi blio več treba prebirat "pametnih" komentarjev v smislu: "ja, saj z najboljšim motorjem je pa vsak lahko prvak!"

ce bi oba na hondah bila

bi kamenko rossija lahko samo v dupe gledal :grim

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi bi že čez zimo lastnoročno postavil velik svinčen zid med obema...

nato bi jokcal da mu dajo manjšo plačo kot stonerju, pa čeprav je 9kratni prvak...

Rossi bi "jokcal" in postavil zid, pekinezer( beri Stoner) :D bi pa ŽALIL v njegovem pikrem stilu ali pa bi ubral drugo varjanto:

http://www.youtube.com/watch?v=HWvZ5UBJ8XU&feature=related

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi oba na hondah bila

bi kamenko rossija lahko samo v dupe gledal :grim

Ja verjetno tako kot ga je Lorenzo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi oba na hondah bila

bi kamenko rossija lahko samo v dupe gledal :grim

Če bi znal, bi pokazal vsaj kaj takšnega, kot je Stoner na Ducatiju, tako pa :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) mislim, da v tem primeru ne bi blio več treba prebirat "pametnih" komentarjev v smislu: "ja, saj z najboljšim motorjem je pa vsak lahko prvak!"

bi se pa našel kak drug izgovor... naprimer ta motor pa rossiju res ne paše... itd... tako kot se je našlo morje izgovorov, zakaj rossi ni tako hiter z ducatijem kot stoner.

Nevem a je Burgess ali nekdo drug rekel da bomo morali počakati vsaj na leto 2016 da bomo videli če je Stoner "boljši" ;)

jah seveda in s tem je želel samo podaljšati čas rossiju, da le nekaj naredi in če ga potem slučajno 2016 nekako premaga s tem dokaže da je boljši... bomo pa pač počakali do 2016, potem pa ko nebo nič drugače bo pa burgess lahko samo rekel... eeem... mislil sem 18

svincen zid?????? :grrr :grrr

ti si pa res norc.....

sej vidiš da me je sama ironija... čeprav dandanes nikol neveš... baje ma stoner že prpravljeno eno rentgenstko napravo, ravno za primer če bosta z rossijem v istem teamu, da mu bo z njo kradel podatke, zato je svinčen zdi nujno potreben!

ce bi oba na hondah bila

bi kamenko rossija lahko samo v dupe gledal :grim

dvomim, da bi ga za en krog ujel...

Rossi bi "jokcal" in postavil zid, pekinezer( beri Stoner) :D bi pa ŽALIL v njegovem pikrem stilu ali pa bi ubral drugo varjanto:

http://www.youtube.com/watch?v=HWvZ5UBJ8XU&feature=related

hm... nevem zakaj bi.. stoner ni imel nikoli problemov z moštvenimi kolegi... samo s tistimi, ki se hočjo z njim bowling igrat in pa s tistimi, ki turistično vintajo pred njim po porogi, ko je on v hitrem krogu...

v tem primeru pa lahko vsi čist razumemo da je razburjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razburjen gor al pa dol tole ne paše na stezo.

Zato pa so poklicni vozniki in ne vapoti na vaškem dirkališču.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razburjen gor al pa dol tole ne paše na stezo.

Zato pa so poklicni vozniki in ne vapoti na vaškem dirkališču.

poklicni vozniki tudi ne vintajo po progi pred ostalimi... in če de puniet ni v vsakem drugem incidentu glede tega zraven, potem pa tudi nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa incident z Abrahamom. Poba je hotel videti Stonerjevo linijo da bi si pomagal do hitrejšega kroga. Na izhodu iz ovinka je Stoner zanalašč spustil gas, tako da je prišlo do trčenja. Stonerjeve besede so bile da ne mara da kdo vozi tako za njim. Mislim da bi tak poklicni voznik moral na bolj varen način dopovedati Abrahamu. Redko vidiš da bi kdo zanalašč naredil kaj tako zelo nevarnega, samo sreča je bila da takrat ni prišlo do kakšne katastrofe.

Razumem Abrahama da je bil tako razburjen

:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaayeeeee! all's right in the universe. Vrnili so se intelektualci in tema je spet greznica.

ce hocete al pa ne, motoGP je precej vec, kot 46vs27. Zal vecini ne nese mimo rumenega tiska. Skoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zgodovina traction controla je precej daljša kot smo mislili do sedaj ;)

#34 in TC:

"Most are not aware of it, but traction control did exist when Schwantz raced Grand Prix. How it worked was while you were in the hospital and in traction, you tried to control your bladder so that nasty old German nurse would not come in and do a rough snake job catheter on you."

:lol1:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!