Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

in nevem kaj mate vsi tolk prot bibrju... ko boste pa vi 1x tolk dosegl, kot je on, potem se pa naprej oglašajte...

in za spremembo od nekaterih je fant res talentiran in je nekaj naredil iz sebe s pravim talentom in ne s svojo pizdo pa s svojim izgledom...

kar se tiče pa tega kakšen je on... nihče od vas ga ne pozna osebno, tako da ne morete vedt kakšen je... pa nehite že zganjat foušijo... rajš prvošte fantu, ki se je iz socialnega dna dvignil mal višje in uresničil svoje sanje... če vam ni uspelo, zakaj nikomur nebi smelo, oz. je vsak kateremu je uspelo peder, pa kreten pa...

Maš prov,čist simpatična deklca je :P

Drugač me pa veseli da je Kenan končno med deset prlezu na kvalifikacijah... še v dirki med pet pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi spet šolan, tokrat na ciljni črti :)

Mlajši vračajo :)

Pedrosa pokazal, da je bila kriva poškodba, vendar ni nikol jokal kot druge jokice, Lorenzo iztisnil največ iz Yamahe, smo vidl kaj je pokazal moj up na Yamahi, ki je več oral zunaj piste, od Stonerja pričakoval več, Rossi pa v 80s ni uspel nasatavit Dučeta, bo pa menda naslednjič boljše :)

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Pedrosi za odlično borbo, kljub poškodbi rame. Mislim pa da se Rossi in njegov Ducati tudi počasa prebujata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem vesela za Danija ... odlično je sestavil tole dirko!

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je bil prispevek o Akrapoviču, predvsem motor za Akrapovičem :OK:

Dobra dirka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlajši vračajo :)

Pedrosa pokazal, da je bila kriva poškodba, vendar ni nikol jokal kot druge jokice, Lorenzo iztisnil največ iz Yamahe, smo vidl kaj je pokazal moj up na Yamahi, ki je več oral zunaj piste, od Stonerja pričakoval več, Rossi pa v 80s ni uspel nasatavit Dučeta, bo pa menda naslednjič boljše :)

rossi je majster z svojim 5 mestom glede na ostale dukatije. prije se njegov cajt :evilgrin:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je majster z svojim 5 mestom glede na ostale dukatije. prije se njegov cajt :evilgrin:

Majstr je, je pa zgodba bila enaka, ko je Stoner vozil Ducatija. On spredaj, ostali Ducatiji pa zadaj.

Popravljeno . Popravil rot
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker je padel Simoncelli in ker je Stoner zgubil toliko časa v uvodnih krogih, čene bi si lahko upravičeno obetali eno boljših dirk!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je majster z svojim 5 mestom glede na ostale dukatije. prije se njegov cajt :evilgrin:

Včasih so rekli, da je Stoner hiter zaradi Ducatija in da Ducati po tleh leti zaradi Stonerja.

Sedaj se je izkazalo, da je bil Ducati hiter zaradi Stonerja in da je Stoner po tleh letel zaradi Ducatija.

Povsem dobro se je danes vidlo, da pač fali pol sekunde na krog, ki jih je Stoner znal najti, a je bil potem motor tako na meji, da je prevečkrat padel brez opozorila in so se mu jasno vsi smejali. Rossi to točno ve. Sedaj, jasno.

Me zanima če bo težja glavna motorna gred kaj pomagala. Kar malce dvomim, ker bi rekel, da je problem v zasnovi oziroma postavitvi motorja in okvirja. Včasih to ni bil problem, v zadnjih 3 letih pa se je nivo hudo dvignil.

Je pa jasno, da v Bologni sedijo fantje, ki bolj precej bolj pametni od mene in bojo nekaj pogruntali. Če ne, bojo pa v Noale poklicali in vprašali za načrte od V65 :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil prav beden prispevek iz Slovenskega dneva danes med moto GP dirko. Zdej ne vem al delajo prispevke, kdo več spije na eventih al bojo kaj povedal o dirkah in kdo je zmagal in mogoče predstavili koga kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstr je, je pa zgodba bila enaka, ko je Stoner vozil Ducatija. On spredaj, ostali Ducatiji pa zadaj.

Na tej dirki...

Na prejsnji je bila situacija drugacna. :surrender:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Spies-u pozabli orodje na motorju:

Lorenzo’s team mate Ben Spies was again denied the opportunity to complete the MotoGP race in Estoril. A tool used to temporarily block the fuel overflow pipe on grid was accidentally left in place for the race start, compromising the Texan’s ability to ride competitively. The tool’s location adjacent to the front brake lever made it impossible for him to brake effectively, ultimately affecting his concentration which resulted in a crash with fifteen laps remaining of the race.

www.yamaha-racing.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so rekli, da je Stoner hiter zaradi Ducatija in da Ducati po tleh leti zaradi Stonerja.

Sedaj se je izkazalo, da je bil Ducati hiter zaradi Stonerja in da je Stoner po tleh letel zaradi Ducatija.

Povsem dobro se je danes vidlo, da pač fali pol sekunde na krog, ki jih je Stoner znal najti, a je bil potem motor tako na meji, da je prevečkrat padel brez opozorila in so se mu jasno vsi smejali. Rossi to točno ve. Sedaj, jasno.

Me zanima če bo težja glavna motorna gred kaj pomagala. Kar malce dvomim, ker bi rekel, da je problem v zasnovi oziroma postavitvi motorja in okvirja. Včasih to ni bil problem, v zadnjih 3 letih pa se je nivo hudo dvignil.

Je pa jasno, da v Bologni sedijo fantje, ki bolj precej bolj pametni od mene in bojo nekaj pogruntali. Če ne, bojo pa v Noale poklicali in vprašali za načrte od V65 :P:D

to kaj si povedal bi velalo, če dobena od drugih ekip ne bi napredovala nič, tak pa so vsi naredili nekaj na bolše dukati pa se očitno še ubada z lanskimi težavami.mislim honda je naredila dober korak napram ostalim ekipam. tak da samo čakaj da se italjan porihta te pa bo se kamen se v suhem mogo umikat:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kaj si povedal bi velalo, če dobena od drugih ekip ne bi napredovala nič, tak pa so vsi naredili nekaj na bolše dukati pa se očitno še ubada z lanskimi težavami.mislim honda je naredila dober korak napram ostalim ekipam. tak da samo čakaj da se italjan porihta te pa bo se kamen se v suhem mogo umikat:D

Hmm, hočeš rečt, da bojo mehaniki Micka Doohana porihtal Ducatija, da bo Japonc ratal. Prej Ducati res ne bo šel nikamor :grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razveseljivo je, da so po treh dirkah trije razlicni zmagovalci. Kot kaze, ne bo nic z dosedaj napovedovano Stonerjevo nadvlado. Jaz letos privoscim naslov Pedrosi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil prav beden prispevek iz Slovenskega dneva danes med moto GP dirko. Zdej ne vem al delajo prispevke, kdo več spije na eventih al bojo kaj povedal o dirkah in kdo je zmagal in mogoče predstavili koga kdaj?

Je možno ta prispevek kje videti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino je blo. Malega so očitno popravli! Stonerja in Rossija je zelo zanimivo primerjat med lansko in letošnjo dirko.

Stoner je bil podobno neučinkovit kot lani, s tem da je lani odpeljal najbolši krog 1'39.012 pol je šel po tleh, letos pa je en krog odletel konkurenčnih 1'37.853 in še dva v 1'37. Jorge in Dani sta jih odpeljala po 9! Rossi je Bil na Yamahi enako hiter kot na Ducatiju! Letos 1'38.318 lani 1'38.325! Jorge je lani postavil 1'37.928 letos 1'37.865.

v poštev mormo vzet, da je bla lani dirka čist na koncu sezone.

U glavnem. meni se zdi, da je v Estorilu Stoner dal vse od sebe in končal tretji. Sezona zanj ne bo tako enostavna kot je zgledalo v katarju, in morda je tud zato mal nervozen in gobcav. Taljani so v treh dirkah prišli precej bližje, ampak se mi zdi, da je to predvsem Rossijevo zdravje, in ne razvoj stroja. Kdaj smo zadnjič vidli, da Rossija kdo opere v zadnjem krogu? Dlgo nazaj. Tudi če je zdrav, stroju ne zaupa zadost da bi se spustil v dogfight. Fino bi blo videt Simoncellija da odpelje dirko do konca. V Jerezu je očitno preveč nabildal svoj Ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo, jamranje se je že začelo:

Repsol Honda trio happy with top four places

sam tole z Elbowzom je bilo pa prav bizarno, ne morem verjet da se v ekipi svetovnega prvaka lahko zgodi taka začetniška napaka

Lorenzo happy with valuable points, Spies disappointed

Rossi rues strategy, hard day for Hayden

in abs se strinjam s prispevkom pred dirko, da se nekateri dirkači čist preveč ukvarjajo en z drugim, namesto da bi se s sabo in svojim motorjem :rolleyes:

vesel sem, da je naš prišel živ do konca, je dokazal da je res borec! vseeno bi bil bolj vesel če bi vsaj še tole dirko in Le Mans odpeljal Hopper :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjemna dirka danija... pomojem je bil še lorenzo presenečen ko se mu je kar odpeljal...

stoner nekoliko slabše, ampak precej ga je uščipnilo v hrbtu... komaj je prišel po stopnicah na podium, pa kako je odložil čelado :lol1: dobro ni ravno smešno, samo je bilo pa hecno vidt... pomojem bi lahko držal vodilna na dirki, samo je hitro izgubil kontakt in potem je bilo nemogoče... štartal iz druge vrste, kljub temu da je dobro štartal ga je na štartu dani zaprl in vseeno je končal kot 4. iz prvega ovinka in potem je bilo kar je bilo... tako da mislim da je glavni vzrok to da je slabo odpeljal kvalifikacije in štartal preveč zadaj, zato bi bilo bolje da bi v prihodnje štartal bolj spredaj, ker trenutno ni verjento nihče tako suveren, da bi lahko nadoknadil slabšo štartno pozicijo v suhem vremenu...

rossi pa je odvozil kar dobro, glede na situacijo... dovi je izjemno pripravil napad nanj že iz šikane vn, tako da je na ravnini prišel mimo brez zaveterja in to mimo ducatija, ki je celo malenkost hitrejši od honde, no res da le za malenkost...

mi je bilo pa zanimivo to, da je mali 50 kilski dani v zaveterju lorenza komaj prišel mimo (oz bolj ob bok)... šele pri višjih hitrostih je honda pokazala nekaj več moči na pospeševaju, kljub temu da je dani 15 kil lažji od jorgeta... v začetni fazi pospeševanja je očitno yamaha čisto na ravni honde...

no seveda je tudi odvisno kako sta bila nastavljena motocikla obeh in kako sta odpeljala paraboliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny..glede honde in Yamahe...

Razlike v hitrosti ni bilo takšne, ker je Honda superiorna predvsem v menjalniku, tukaj pa so v ravnino prišli že z dobršno hitrostjo in se ta prednost ni tako pokazala...Tako da Yamahi ne rabi več konjev, ampak hitrejši menjalnik...

Stoner bi pa sigurno držal oba pred sabo, če ne bi izgubil toliko v prvih krogih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že... samo jorge je še nedolgo nazaj jamral da rabijo močnejši agregat, pa nasploh je honda v zadnjem času veljala za precej hitrejšo na ravnini od yamahe, oz bolj yamaha podhranjena napram ostalim... za nameček pa ima še dani 15kg manj od jorgeta (kar po rossiju pomeni da bi ga morali dodatno obtežit, da bi bilo fer :P )...

aja pa še časi ob 12.00 (mislim da 13.00 po naše):

1 Jorge Lorenzo Yamaha Factory Racing 1:37.170 - - 42

2 Casey Stoner Repsol Honda Team 1:37.506 +0.336 +0.336 18

3 Andrea DoviziosoRepsol Honda Team 1:37.603 +0.097 +0.433 27

4 Dani Pedrosa Repsol Honda Team 1:37.679 +0.076 +0.509 17

5 Marco SimoncelliSan Carlo Honda Gresini 1:37.911 +0.232 +0.741 19

6 Nicky Hayden Ducati Marlboro Team 1:38.095 +0.184 +0.925 24

7 Colin Edwards Monster Yamaha Tech 3 1:38.118 +0.023 +0.948 24

8 Cal Crutchlow Monster Yamaha Tech 3 1:38.126 +0.008 +0.956 23

9 Valentino Rossi Ducati Marlboro Team 1:38.150 +0.024 +0.980 22

10 Ben Spies Yamaha Factory Racing 1:38.621 +0.471 +1.451 31

11 Alvaro Bautista Rizla Suzuki MotoGP 1:38.850 +0.229 +1.680 18

12 Loris Capirossi Pramac Racing Team 1:38.895 +0.045 +1.725 28

13 Hiroshi Aoyama San Carlo Honda Gresini 1:38.946 +0.051 +1.776 21

14 Karel Abraham Cardion AB Motoracing 1:39.241 +0.295 +2.071 27

15 Toni Elias LCR Honda MotoGP 1:40.007 +0.766 +2.837 25

mr. estoril vodi (seveda je pa naredil 3x več krogov kot ostali)

potem drugi razred od 2-4 mesta

tretji razred od 5-9 mesta

pa potem 4. razred

v 5. pa tonči :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!