Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Španjolcem palce dat, pa nej grejo krave past, pa mamo zraven, če bodo kje palco zgubl, de bo solze brisala... Moto GP postaja podobna F1. :-(

Popravljeno . Popravil zviz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpis! :notworthy:

In zato ste dali Sjengu minus?????? :headbang:

ocitno se nekomu tic dvigne zaradi tega

aja od mene ma plus :closedeyes:

no dobra dirka..

moti me kaznovanje ki ni pravicno... defininitivno je padec najmanj kar smo si vi zeleli, ker je dani hiter in kandidat za naslov

ampak sicijevo dejanje ni bilo namensko kakor dejanje nekogar na ogrevanju danes...

ce smo ze pri tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koja bedna kazen, vožnja skozi bokse.

MotoGP postaja F1? surrender.gif

čestitke zmagovalcu, veselim se stopničk za doktorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi sic samo pometali ga bojo zdaj spet po medijih zato ker se bori.saj pedrosa si ne zasluzi spet take psokodbe samo glede na to da kamen odnese z 5 jurjov kazni za svinjarije naj gre te v k.. tota komisija ki odloča. bravo vale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res škoda simoncellija, pomoje se je pedrosa vstrašil in poravnal motor v zavoju, posledica česar je bil trk..

pa videlo se mu je po dirki da mu ni bilo vseeno..

bravo rossi najlepši občutek ko je lorenzota "na stran peljal" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je da ne glede na to da je bil Rossi slab na začetku, v točkovanju sploh ni preveč zadaj, Ducati pa je zgleda iz dirke v dirko boljši..... po drugi strani Lorenzo vodi, Yamahi pa zgleda zmanjkuje sape.

Ma pa Yamaha srečo da je šofer Lorenzo, ki je zelo hiter poleg tega pa tudi pazi da ne gre z glavo skozi zid in lepo zbira pike...... ni mi jasno zakaj ga tolk fanov dirkanja ne mara, mogoč zato ker je večina Rossi ovc (da se razumemo nimam nič proti Rossiju, samo proti ovcam ki stvari vidijo enodimenzionalno)

@ Hilton ko je Stoner zmagoval z Ducatijem se ti motor ni zdel tako slab ane?

Bravo ! Končno en normalen komentar. Rossi se je po odstopu drugih pripelal na 3 mesto, pa je večina že ponorela. Eni ga že vidijo kot prvaka. :wallbash:

hahahahahaha Kot sem že pred začetkom sezone rekel , bo vsak srečen če bo kdaj prehitel Stonerja. Mislim da bo letos Stonerjevo prvenstvo in če bi bil kdo

drug letos prvak... bi to bilo veliko presenečenje. Da je Simoncelli nevaren pa je znova dokazal. Bo zanimivo kaj bo rekel Pedrosa. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepravično kaznovanje? Stonerjevo dejanje je bilo neumnost, a nevarnosti ni bilo(še italjanski mediji se strinjajo, GPOne naprimer, pa ne marajo Stonerja). Simoncelijevo dejanje je vodilo v poškodbo Pedrose, in to mu močno poslabša možnosti za boj za prvaka. A je Stoner kej ogrožal de Punieta? Ni, sta pa de Puniet in Simoncelli druge dirkače. A nisem danes rekel da bo zradiral eno ali dve Repsolki malo nazaj?

Pedrosa je že bil pol motorja pred Sicom, ampak kakšen odstotek krivde je mogoče tudi na Pedrosi, bi bilo treba vidt posnetek še enkrat.

Stoner je ''navil budilko'' na 12. uro, nič več prepuščanja usode drugim pilotom. Prav veselje ga je gledat kako krivi Hondo. A da je mel srečo leta 2007? Ma kaj pa vem, se mi dozdeva (povsem mogoče da napačno, eni tule so pač starejši in mnogo bolj preudarni) da 10 krat v sezoni ne zmagaš s srečo, ampak kaj pa jaz vem...

Spies, Dovizioso in Rossi pa končno malo bolje, najbrž pa vejo da so tam kjer so zato ker je 1 padel, drugi pa se 20 sekund v 1. prestavi kotalil skozi bokse... Od enga dotika kolena s tlemi še ne rataš prvak.

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno se nekomu tic dvigne zaradi tega

aja od mene ma plus :closedeyes:

fak no a zdej ze na to gledate jao otroc tut tuki zgleda jst bi rad plus prosm ne minuskov

koja bedna kazen, vožnja skozi bokse.

MotoGP postaja F1? surrender.gif

čestitke zmagovalcu, veselim se stopničk za doktorja.

nekak so mogl rossija do stopničk dobt da bo za gledavce zanimiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, edino sjeng je dal realen komentar. Nekateri gledajo skozi Rossi špegle in ne vidijo ničesar razen Rossija, pač tako je, treba se je sprijaznit :). Stopničk danes ne bi videl, če mu z neumnostjo ne bi pomgal Simoncelli in kasneje komisarji, ki so hote ali nehote pomagal Rossiju.

Simoncelli je zelo hiter, vendar dela traparije. Tega mu ni bilo treba, ker je videl, da je kr precejšnjo razliko napram Pedrosi nadoknadil v enem krogu in bi ga z lahkoto prehitel v nadaljevanju. Jokat po trapariji ne pomaga velik, to vemo vsi, ki smo traparijo kdaj naredili.

Lorenzu zgleda na Yamahi pojenjajo moči ali pa je res izbral napačno zadnjo pnevmatiko. Treba je priznat, da fant zna vozit, lansko leto je šolal doktorja (ja, tudi učenec prekosi mentorja).

Dani pa res nima sreče. Vse kaže, da letos spet ne bo nč.

Stoner pa spet razred zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje videnje "incidenta" med pedroso in simoncelijem;

pač, zgodilo se je v žaru boja. že res da ni šlo za gentlemansko prehitevanje, toda po moje je bil pedrosa tisti, ki je malce napačno odreagiral v ne najbolj običajni in posledično nepredvidljivi situaciji...

že res, da je po dirki lahko biti general in pameten, toda za dobro športa se mi ne zdi obetajoče, da tovrstni dvoboji postajajo nezaželeni... ve se, da je motošport nevaren...

toda le kdo si želi tega, da gledamo brezmadežna prehitevanja, pa še to samo takrat, ko nekdo naredi napako in je predolg, pa da tisti za njim lepo nedolžno pade mimo?

že res da ima vsak svojega favorita in se mu dogajajo vse krivice, ko se kaj takega zgodi... toda, še nekrat, to je motociklizem na top svetovni ravni... in za par milijonov evrov plače v tem športu se ve da jo dobiš tudi za to, ker nosiš svojo glavo naprodaj, da se potem raja naslanja nad tem gladiatorstvom... hmmm, gobarstvo je zagotovo manj tvegano, pa tudi manj plačano, a ne??

chauchy!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simoncelli je meni zelo simpatičen in tudi dober voznik.

A to kar je naredil danes je velika neumnost. Dobro je vedel, da Pedrosa nima kam, ker ga je on zaprl. Pa še dokazal je relativno slabo taktiko: bil je hitrejši od Pedrose, gotovo bi ga lahko prehitel recimo v naslednjem krogu. Tako pa je še prilil olja na ogenj polemike okoli njegovega brezglavega dirkanja, poškodoval Pedroso, ki je že itak iz stekla, pa še sebi je sam dirko uničil. Slabo zanj. Škoda, ker mi je res simpatičen drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi tokrat imel srečo in odvozil brez napake, sicer bi bil 5.

Na koncu ga je Dovizioso spet našolal :) Očitno bosta še imela duele.

Misliš rečt da je Honda šolala Ducati :D Je Dovi sam na konferenci rekel, da je rosi bolši na ovinkih. Kar se je tudi tokom cele dirke videlo. Dovija pred Rosijem samo Honda rešuje. Ampak na srečo bo vsaj prvenstvo zanimivo.

Me pa vseeno Spies razočara iz dirke v dirko. Sem letos vseeno več od njega pričakoval. Škoda za Pedroso, ker je letos prav dobro že kazal...zdaj pa spet nov zlom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa zdelo, da je napako naredil Pedrosa - da je bil preprosto prehiter za tako 'tesno' linijo in bi v vsakem primeru šel ravno 'v pesek'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno Rossi letos res na novo odkriva dirkalni motociklizem s tisto ranglo od Ducatija. Upajmo le, da bo krivulja učenja dovolj strma in da bo drugo leto rokenrol - ali pa že letos.

PS: ja, imam Rossi špegle nataknjene. :) Od drugih mi doslej noben ni bil tako smešen, da bi ga želel podpirati. Privoščil bi malo več uspeha Nickyju, ker je že med starejšimi in ker vozi tisto ropotajočo ranglo. Za Lorisa pa ne vem - a ta še vozi ali ne? Dirke seveda danes nisem gledal ... :P

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni prav, da so tako kaznovali Simoncelija, kolkrat so že bili taki boji pa ni blo kazni,...sam itak ko se spravijo na nekoga potem je tako, kapital zmaga :rolleyes:

itak se ve, da je Dorna v najboljših odnosih s tovarniško Hondo

Stoner je suvereno zmagal, v njegov dirkaški talent ne dvomim, samo karakterno je pa še zmer en "duševen revež" tko kt v F1 Schumi :krneki:

še za časa dirkanja pr Ducatiju ga niso marali navijači, za primerjavo recimo Bayliss je še danes bog med navijači Ducatija, tud Rossi mu ne seže do kolen

škoda mi je spet DePunieta in Crutchlowa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primerjavo recimo Bayliss je še danes bog med navijači Ducatija, tud Rossi mu ne seže do kolen

Valjda, saj je Bayliss prodal največ Ducatijev na svetu :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je vedet, da je Rossi največji igrač v tem športu, ker prinaša največ denarja, pa če vozi zadnji! Tega se zaveda tudi Dorna in zato kuje železo dokler je vroče. Ker denar nikomur ne smrdi, so verjetno pomagal Rossiju in mu šenkali štenge, zgovoril pa so se na Simoncellija. Dirke s tem postanejo spet zanimive, ker Rossi ovce nosijo ogromne količine denarja. To seveda ni po godu športnim moštvom in poizkušajo zadevo nekako presekat, ker moštvom je v interesu, da zmaguje njihova znamka. Tega se zaveda tudi Simoncelli, zato pa je tako blentavo gledal. Verjetno je ugotovil, da se svet v Moto GP zaenkrat še ne vrti okoli njega, čeprav je hiter ampak okoli Rossija, pač politika dela svoje. Mislim, da mu ni bilo toliko žal Danija, bolj mu je bilo žal kako so ga dobro ponucali za dosego drugih ciljev. Pač je denar sveta vladar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk ste smešni vsi k zdele kritizirate enga al pa druzga, ni važn. Dejstvo je da vas polovica motorja sploh vozt ne zna, tku k se motor vozi, kaj šele da bi se pelal na kerikoli dirki kaj šele v moto gp.. Dobte si lajf pa nehte kompleks mejhnga lulčka zdravit prek tipkovnce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam nikogar in tudi ne grajam ... Simončeli je imel čisto linijo in je lepo prehitel Danija , vendar Dani ni pričakoval , da se mu nekdo odpelje po zunanji strani , pa je malenkost cviknil in se opeljal naravnost v Simončelija , kar je pomenilo padec . Smola za oba ,vendar so bili komisarji preostri , ker če nebi Dani poravnal motorja , tudi do padca nebi prišlo . Se dogaja tudi najboljšim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej je zde uni ki je bil sto posto da Rossi letos nebo vido stopničk?

Jaz sem bil. Pol v hecu, pol zares. Če bi bile stvari normalne, tudi danes ne bi.

Ne zagovarjam nikogar in tudi ne grajam ... Simončeli je imel čisto linijo in je lepo prehitel Danija , vendar Dani ni pričakoval , da se mu nekdo odpelje po zunanji strani , pa je malenkost cviknil in se opeljal naravnost v Simončelija , kar je pomenilo padec . Smola za oba ,vendar so bili komisarji preostri , ker če nebi Dani poravnal motorja , tudi do padca nebi prišlo . Se dogaja tudi najboljšim ...

Sic je podrsal z levo nogo po sprednji gumi Pedrose preden je ta poravnal motor. In tisti, kateremu se prednja guma nekam dotakne, praviloma vedno pade. Probaj s kolesom in še enim kolegom...:D

http://www.youtube.c...h?v=hzhPjnk_PQA

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk ste smešni vsi k zdele kritizirate enga al pa druzga, ni važn. Dejstvo je da vas polovica motorja sploh vozt ne zna, tku k se motor vozi, kaj šele da bi se pelal na kerikoli dirki kaj šele v moto gp.. Dobte si lajf pa nehte kompleks mejhnga lulčka zdravit prek tipkovnce.

Ti pa zato ne furaš GP ja,ker se ti ne ljubi najbrž? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je vedet, da je Rossi največji igrač v tem športu, ker prinaša največ denarja, pa če vozi zadnji! Tega se zaveda tudi Dorna in zato kuje železo dokler je vroče. Ker denar nikomur ne smrdi, so verjetno pomagal Rossiju in mu šenkali štenge, zgovoril pa so se na Simoncellija. Dirke s tem postanejo spet zanimive, ker Rossi ovce nosijo ogromne količine denarja. To seveda ni po godu športnim moštvom in poizkušajo zadevo nekako presekat, ker moštvom je v interesu, da zmaguje njihova znamka. Tega se zaveda tudi Simoncelli, zato pa je tako blentavo gledal. Verjetno je ugotovil, da se svet v Moto GP zaenkrat še ne vrti okoli njega, čeprav je hiter ampak okoli Rossija, pač politika dela svoje. Mislim, da mu ni bilo toliko žal Danija, bolj mu je bilo žal kako so ga dobro ponucali za dosego drugih ciljev. Pač je denar sveta vladar.

ja, rosi se je itak "rodil" v območju, imenovanem Area 51 ... kaj pa, če je vse res?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!