Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

ja sej ravno to me skrbi... če je pa s tega posnetka videl da rossi počas sestavlja moped, mu pa kar rezervirajte sobo na polju... jao...

na 3/4 izsekov rossi sploh ne voz na full, medtem ko na ostalih dveh niti približno ne moreš vedet, da počasi sestavlja moped...

pa sej nevem kaj bi napisal, če člov tako vn butne :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že drugega ne, vsaj ostalim pusti izrazit svoje mnenje.....

kot piše: mnenje je subjektivno, temelji pa na videnem in pa tudi na tem da mu je uspelo to naredit z Hondo in Yamaho in z zelo podobno ekipo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa lepo te prosim... pa sej če bi napisal samo, da se ti zdi bi še razumel, ampak na podlagi tega videoposnetka... jojmene...

sej nimam nič proti če to napišeš, samo mal trapasto se vseen sliš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa lepo te prosim... pa sej če bi napisal samo, da se ti zdi bi še razumel, ampak na podlagi tega videoposnetka... jojmene...

sej nimam nič proti če to napišeš, samo mal trapasto se vseen sliš...

pa jaz sem samo hotel, da bi ti Rossija gledal...nena se jezi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jaz sem samo hotel, da bi ti Rossija gledal...nena se jezi :kva2:

sej sm že prej 3x videl posnetek no xD pa sej u bistvu se neNA jezim ampak zgražam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm že prej 3x videl posnetek no xD pa sej u bistvu se neNA jezim ampak zgražam :D

zakaj si pa pol spraseval kje je posnetek, ce si ga ze 3 krat gledal...

laz ima kratke noge pinokio :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si pa pol spraseval kje je posnetek, ce si ga ze 3 krat gledal...

laz ima kratke noge pinokio :naughty:

zabitost pa še krajše... vprašal sem zato, ker sem upal da bo omenil kak daljši posnetek, ne pa teh 5 šotov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabitost pa še krajše... vprašal sem zato, ker sem upal da bo omenil kak daljši posnetek, ne pa teh 5 šotov...

po toci zveniti je prepozno in se eden zate

Modrost ni pravšnja ob vsakem času, včasih je treba biti z bedaki nekoliko bedast.:grim

je se pa zelo tesko spustit na tvoj nivo priznam

orcus.... moped je stabilnejsi se vidi v enem drugem daljsem posnetku ga dobis na pm

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sem mal gledal tele posnetke zdele po netu in na nekaterih mi deluje, kot da rossi še vedno precej lovi prednji konec... sem mislil da bodo štartali s povsem drugačno zasnovo motorja, ki bo mogoče ne ravno najhitrejša za 1x, ampak da vsaj tega problema nebo več, pa očitno poskušajo rešit težavo na obstoječi zasnovi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr neki, nej pol se Lorenzota mal poklicejo, posebi zato k je biu tok glasn, pa je isto sranje naredu.... :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr neki, nej pol se Lorenzota mal poklicejo, posebi zato k je biu tok glasn, pa je isto sranje naredu.... :headbang:

pa u bistvu ni no... lorenzo je napravil napako in moral nekak mimo dovija takrat... nekak tko kot rossi mimo stonerja ko ga je pokosil... to je pač navaden race incident...

medtem ko pa je simončeli odreagiral precej neumno in čist nepotrebno...

lorenzo tam ni imel rešitve, marco bi z lahkoto spustil danija v ovinek in se izognil nesreči, tako pa je bila nesreča neizogibna...

in če bi marco popustil bi pedrosa v šikani verjetno imel precej slabo linijo in bi ga z lahkoto prehitel na izhodu iz šikane...

ravnal je preveč nepremišljeno in to je čisto nekaj drugega kot pa če narediš napako kot sta jo lorenzo ali pa rossi, to se pač dogaja v žaru borbe... če pa odreagiraš nepremišljeno in butasto pa to ni v žaru borbe ampak traparija... mislim da je bila kazen kar vzgojna, da bo naslednjič mal premislu predn bo kej naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da še dodam... seveda sem proti da simončeli dobi še kakšno dodatno kazen ali pa kej podobnega, ker ne vidim razloga zakaj bi jo dobil, že ta kazen je bila kar malo huda, ampak v poduk za prihodnost mislim da ustrezna, čeprav sem kr mal proti kaznovanju za dogajanje na stezi, čeprav v takih trenutkih kazni težko oporekaš... prav tako bi mi bil nesmisel, če bi kazni dodeljevali glede poškodbe do katerih bi v nesreči prišlo... za moje pojme bi morala biti kazen za povzročitev neke nesreče enaka, če bi jo soudeleženi odnesel brez poškodbe, s polomljeno ključnico, ali pa tudi če bi šlo za še kaj hujšega... kaznovati nekoga, samo iz maščevanja ker je nekoga poškodoval je nesmisel... kazni se morajo odrejati na principu nesreče same in nevarnosti te nesreče, ne pa glede na posledice...

a zdej bo pa nekdo povzročil neko nesrečo, ki se bo dobro iztekla, medtem ko bo kdo povročil nesrečo na isti način in bo soudeleženi ravno nesrečno padel na kak robnik pa mu bo šla ključnica in potem bo drugi bolj kaznovan od prvega... ni logično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem postu grajaš kako je naredil napako pa na veliko razlagaš, da je kriv pa da si je zaslužu v drugmu postu pa kako si proti kaznim...dude get a life(or brains)...

Če ga je posrov se ga kaznuje pa basta...ne pa razpredat o tem na 500 besed...2 face... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah... kdo se bo s tabo ukvarjal če ne znaš brat...

dej povej kje sem v prvem postu omenil da si je zaslužil kazen direktno zaradi te nesreče? razlagal sem samo razlike med situacijam dani/sic in pa dovi/horhe... na koncu sem pa dodal, da je dobro da je dobil kazen, da se bo nekoliko umiril...

sepravi če greva lepo počasi... za take manevre sam nebi dajal kazni, in se s kaznijo večinoma tudi ne strinjam, ampak je pa to da je dobil kazen vsaj za nekaj koristno...

v drugem sem povedal zakaj bi bilo butasto če bi bil še dodatno kaznovan... glede kazni ki jo je dobil med dirko je pa tako, da tudi če je napravil neumnost nisem lih naklonjen kazni, ker je to kaznovanje vendarle preveč politična zadeva, čeprav po drugi strani, kot sem že omenil dve vrstici višje, mu bo vsaj v poduk za naprej, da bo mal mislil preden bo kej naredil, ne pa na juriš pa vsi v pesek...

če se mogoče sprašuješ zakaj v tem postu piše nekajkrat isto, naj ti bo odgovor to, da sem povzel prvi in drugi post zgoraj in sedaj lahko vidiš da v obeh trdim isto, če prej pač nisi dojel... svašta...

pa lahko bi mal prišparal tole z možgani, ker bi jih prej kdo drug rabil a?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah... kdo se bo s tabo ukvarjal če ne znaš brat...

dej povej kje sem v prvem postu omenil da si je zaslužil kazen direktno zaradi te nesreče? r

tukile ;)

mislim da je bila kazen kar vzgojna, da bo naslednjič mal premislu predn bo kej naredu...

men to deluje kot da si se strinju s kaznijo...or else? Nisi pa tud napisu nikjer da se ne strinjaš s kaznijo? Kdo zdej brt ne zna? :hmm:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao rekel sem da mu bo kazen koristila, da se bo mal umiril, ker to ni bilo njegovo prvo tako dejanje... medtem ko se s talanjem kazni za taka dejanja ne strinjam...

zdej si pa razlagi kokr si češ, glede na to kolk si pameten bi moral že v prvo zastopit .--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa u bistvu ni no... lorenzo je napravil napako in moral nekak mimo dovija takrat... nekak tko kot rossi mimo stonerja ko ga je pokosil... to je pač navaden race incident...

medtem ko pa je simončeli odreagiral precej neumno in čist nepotrebno...

lorenzo tam ni imel rešitve, marco bi z lahkoto spustil danija v ovinek in se izognil nesreči, tako pa je bila nesreča neizogibna...

in če bi marco popustil bi pedrosa v šikani verjetno imel precej slabo linijo in bi ga z lahkoto prehitel na izhodu iz šikane...

ravnal je preveč nepremišljeno in to je čisto nekaj drugega kot pa če narediš napako kot sta jo lorenzo ali pa rossi, to se pač dogaja v žaru borbe... če pa odreagiraš nepremišljeno in butasto pa to ni v žaru borbe ampak traparija... mislim da je bila kazen kar vzgojna, da bo naslednjič mal premislu predn bo kej naredu...

velikokrat se strinjam s tistim kar napišeš, ker je tvoje pisanje mnogokrat dokaj objektivno. To se sicer poruši, ko je v igri Stoner, ampak v gornjem primeru pišeš pa po moji oceni preveč pristransko. Meni je izgledala nesreča rossi/stoner dosti bolj začetniška in pa primerna za vzgojni ukrep, kot pedrosa/sic. Če se nekdo na mokri površini ni sposoben brzdati in preseka pot pred sabo vozečemu ali kot je rekel Stoner, če ambicije prehitijo talent.. Ne razumem zakaj po tvoje rosi in lorenzo delata napake v žaru borbe, medtem ko sic dela nepremišljene in butaste napake. Povej mi kdaj si nazadnje videl dirkača, ki je v nekaj krogih sposoben prehiteti 2 tekmovalca? (Sic po tem, ko je bil kaznovan). Boš rekel, da to ni borbenost?

Sicer je to spet samo moje mnenje, ampak jaz od zadnje dirke naprej navijam za Simoncellija. :)

lp

lp a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!