Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Huu Lorenzo spet šolal Stonerja, neverjetno. Še ene dvakrat tkole pa bo šla vse prednost v skupnem točkovanju. Bo mogu Stoner neki najdt še na dirkah, ne samo na treningih.

Pedrosa pa odlično, ga nisem pričakoval za zmago. Zgleda da so tudi pri Suzukiju nekaj našli, Bautista precej višje kot do sedaj.

Tole bo zgleda pestro čist do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO DANI!!!

Danes je bil res najboljši in zmago si je absolutno zaslužil. Zdej se ve kako nevaren bi bil za naslov, če ga nebi tisti kreten Toffsy zbil v Le Mansu.

Stoner se je nakoncu nekolk uštel pri zadrževanju lorenza za seboj, je pa tudi Lorezno priravil napad res lepo za zadnji ovinek in Stoner ni imel kaj dosti možnosti. Bi jih verjetno imel če bi zaprl linijo, ampak kot je dejal, je mislil da je že konec...

Mogoče je marsikdo pričakoval prevlado Stonerja letos, ampak je pač tako, da so prvi trije res vsi izjemni in da so vsi trije zelo izenačeni. Tudi Pedrosa in Lorenzo sta tista, ki lahko zmagata vsako dirko, pa čeprav vas večina tega ne prizna, ko pravite, da Dani ni iz pravega testa, nad Jorgeta pa se pretirano spravljate zaradi njegove (namišljene) antipatičnosti.

Dejstvo je da so najboljši trije tako dobri, da imajo tako izenačene motocikle, da odločajo malenkosti in serijskega zmagovanja v tem trenutku ni!

Stoner je sicer imel srečo, da ni bilo Danija, da je imel jorge težave z yamaho in je tako dobil trojček zmag z veliko prednostjo, ampak od sedaj naprej bodo dirke bolj izenačene in seveda tudi precej bolj zanimive. Komaj čakam.

S Stonenerjevim rezultatom, predvsem pa dirkanjem danes nisem razočaran, prikazal je dobro dirko. Zmagati vsako dirko je v taki konkurenci nemogoče in dokler je v dobrem položaju v prvenstvu je vse v redu, ker je to najpomembneje. Seveda bodo prišle tudi dirke ko bo zmagal on in bo prednost še povečal.

Dobro je odpeljal tudi Bautista. Pri suzukiju je viden napredek. Mislim, da bi bili mogoče sposobni celo na kakšni od naslednjih dirk priključiti tisti skupinici s Spiesom, Dovijem in Sicom. Lepo da se spet vozijo med sedmerico in upam da letos še čim večkrat!

Odlična dirka prav tako za Rossija. Vozil je precej hitrejše čase kot pa na kvalifikacijah in to je res hvale vredno. Sicer mu je potem proti koncu nekaj zmanjkalo, ampak bil je blizu 7. mesta. No po drugi strani pa se Rossija za take uvrstitve nebi smelo kej preveč hvaliti. U bistvu po nekaj slabih rezultatih hitro padejo standardi za pohvalo, ampak neglede na vse se je dobro prebijal.

Všeč mi je Abraham. Sicer danes 12, ampak glede na to, da se je v motogp prišlepal izključno zaradi denarja, je hudičevo dober. No ne pozabimo pa, da je že lani zmagal v Moto2. Fant se uči, vsako dirko lepo napreduje in mislim, da bi si recimo precej bolj zaslužil tisti haydnov okvir, ki ga je dobil Randy, kot pa Randy sam. Mislim, da ima Abraham kr svetlo prihodnost pred sabo, sploh ker ima denar zagotovljen. Vprašanje pa kaj bo, ko bo prišel do tiste točke, ko bodo od njega začeli pričakovati rezultate.

Skratka po dolgem času ponovno ena fajn dirka. Sicer brez finiša, ampak vseeno veliko prehitevanj na vodilnih mestih. Kot sem že rekel, pričakujem sedaj, ko so vsi kolikor toliko fit, da bo zanimivo na vsaki dirki in da se velika trojica, plus mogoče še kdo iz druge trojice na današnji dirki, vsakič udari za zmago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani g sralec bostjan skubic...........

glede izjav da si v rossi ne zasluzi velike pozornosti ker se bori tam za 9 mesto in pobobnimi hruskami.......

bom samo rekel da z sredstvi ki jih vlozijo tvoji sponzorji za tvoje amatersko fijakanje po evropkih in svetovnih dirkaliscih ... je metanje denarja vstran

ker vsak mulc ki je bil na grobniku vsaj 2 krat bi z taksnim suportom bil boljsi od tebe......

sralca sta oba.. vajino komentiranje ie mucenje nas!

kar se tice vajine strokovnosti pa je tako skoda besed.

glede dirke se ne spomnim kdaj je bilo nazadnje tako napeto....

bravo dani,

fenomenalna voznja jlo :worship:

glede stonreja sem pricakoval zmago....

ampak stoner ne zna zmagovat pod pritiskom :hmm:

da vidimo kako bo preko luze

Jao......kakšen komentar :S Mislim da je Skubic dober dirkač, nenazadnje je dobil dovoljenje za nastop na dirki world supersport. Pač Rossi je trenutno v slabi formi in dejstvo, da je oba duceta premagal Bautista, ki vozi slaboten motor v neprofitnem moštvu- in to storil z borbenostjo- zato si že on zasluži večjo pozornost in čestitke kot Doctor. Poleg tega je bil zanimiv boj za 7.mesto, meni najbolj, zato še toliko bolj zagovarjam svoje trditve.

Torej tudi Suzuki :worship: Kaj Stoner- če bi hotel bi zmagal samo raje sigurno tretje mesto kot nič!

Glede grobnika pa spet- mulci vozijo- 1.40 TO je amaterizem in ne daytona, testi moto2 in dirka WSS. Tako da shame on za take poste, moto2 ima grobnik 1:30 brez da gre sploh gor, ti in podobni pa 1:40, kjer se obzorja takih ljudi končajo- tolko in še kakšen sec. dol pelje 25 let star motor, ne pa ss, sbk, wss, moto2, celo motogp :rolleyes:

Jaz pa bi pohvalil oba komentatorja, s kakšnim stavkom npr. Miheliča bi bilo idealno. In pa - odlična dirka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sta tut komentatorja šla ful na penis, kr ene bedarije pa hvaljenje lorenzota... drugače pa dirka je bla špica, več takih dirk si lahko želimo :) ter čestitke pedrosiworship.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani g sralec bostjan skubic...........

glede izjav da si v rossi ne zasluzi velike pozornosti ker se bori tam za 9 mesto in pobobnimi hruskami.......

bom samo rekel da z sredstvi ki jih vlozijo tvoji sponzorji za tvoje amatersko fijakanje po evropkih in svetovnih dirkaliscih ... je metanje denarja vstran

ker vsak mulc ki je bil na grobniku vsaj 2 krat bi z taksnim suportom bil boljsi od tebe......

sralca sta oba.. vajino komentiranje ie mucenje nas!

kar se tice vajine strokovnosti pa je tako skoda besed.

glede dirke se ne spomnim kdaj je bilo nazadnje tako napeto....

bravo dani,

fenomenalna voznja jlo :worship:

glede stonreja sem pricakoval zmago....

ampak stoner ne zna zmagovat pod pritiskom :hmm:

da vidimo kako bo preko luze

se z lahkoto podpišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se pa pol ne...

se z lahkoto podpisem......ne vem zakaj pol uporabljas nick????

Imaš link, imaš ime, imaš naslov, telefonsko...

se pa podpišem predvsem na komentiranje, kakšne so dirke me niti toliko ne zanima, upam da boljše od komentiranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako more dobiti tako enostranska izjava toliko plusov me niti ne briga...Samo čedalje več je tem, kjer se kar nekaj piše, pa še to iz samo neke 'fovšije' in osebnih revanšev preko tej pisanj.

Nekatera dejstva - tako kot je Bautista večkrat nadigral oba ducatija nekaterim pač to niso in mogoče vidijo Rossija v prividu, da je zmagal on, še bolj pa oni ker so navijali zanj. Doohan je bil prisiljen končati s poškodbo, Rossi pa bo moral pač tako kot Schumi- čeprav mu privoščim še zmage in kak naslov- navsezadnje je bil on the Doctor in tega se ne oporeka.

Ampak večno ne bo- jaz tudi nisem danes celo dirko mislil na Doohana ker ga pač ni. Tako kot ne bo doctorja- kaj ne bo več dirk pol? Ponavadi pa taki ljudje povsod lepijo številko 46 kar sicer mene prav nič ne moti ampak generacije se menjajo in tako žal je.

Tukaj pa očitno ne in s temi bolnimi odgovori nikoli ne bo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv intervju Biaggija o Rossiju.

24 ur

Biaggi je dirkaška legenda in vsaka mu čast da se pri 40 zopet bori za prvaka.(pa lani je bil).

Svetovni prvaki so praviloma stari malo prek 20. Čeprav je superbike nekako II liga od MotoGP pa je vseeno treba te rezultate spoštovat. Počasi pa bi tudi Rossi (in predvsem njegovi fani) moral skapirat da ni več 20 in da bo v MotogP zelo teško ponovno uspel. Mogoče bi se lahko zgledoval po Biaggiju , ki doživlja svojo renesanso pri 40 ! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone bo od brna dalje moštvom ponudil 3 različne sprednje gume, in ne več samo dveh. Ta, nova opcija, naj bo mehkejša od zdaj predvidenih. Ekipe in dirkači ki imajo kronične probleme z prenizko temperaturo gum se tega najbrž veselijo. Predvsem prvi treningi naj bi bili tako varnejši kot so bili do sedaj. Brez kraš festov kot so bila ta vikend FP1 in 2.

Slučajno je pomanjkanje toplote v prednji gumi velik ducatijev problem. Bomo vidli, če se bo to zdej kej spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka, Dani vse presenetil, Stoner ga je pobiksal, Lorenzu kapo dol za borbenost.

Najbolj zanimiva pa sta mi komentatorja, k non stop demantirata en drugega :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka, Dani vse presenetil, Stoner ga je pobiksal, Lorenzu kapo dol za borbenost.

Najbolj zanimiva pa sta mi komentatorja, k non stop demantirata en drugega :).

Ja, komentatorja sta pametna, eden bolj kot drugi! Mislim...

Drugače pa bi si želel še več takih dirk, kot je bla ta! Do konca borbenost, in vsa čast Lorenzu! Daniju pa tudi čestitke za zmago! Mnogi so ga že odpisali, ampak je dokazal nasprotno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv intervju Biaggija o Rossiju.

24 ur

Biaggi je dirkaška legenda in vsaka mu čast da se pri 40 zopet bori za prvaka.(pa lani je bil).

Svetovni prvaki so praviloma stari malo prek 20. Čeprav je superbike nekako II liga od MotoGP pa je vseeno treba te rezultate spoštovat. Počasi pa bi tudi Rossi (in predvsem njegovi fani) moral skapirat da ni več 20 in da bo v MotogP zelo teško ponovno uspel. Mogoče bi se lahko zgledoval po Biaggiju , ki doživlja svojo renesanso pri 40 ! :closedeyes:

lej sej vse lepo in prav... samo ko je bil rossi 24-25, so bili vsi njegovi konkurenti takrat (sete, max, barros, checa, bayliss, capirex, itd...) stari 30-31 let ali pa še več... torej toliko kot je rossi sedaj... sepravi so bili po TVOJEM (tvojem in NE mojem) mišlenju že itak preveč v letih in je rossi logično zmagoval, ker ostali zaradi let niso mel šans... ker DEJANSKO ni imel konkurenta pod 30...

potem sta 2005 delno na sceno stopila hayden in melandri in ko sta 2006 razturala rossi ni bil več prvak :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je Abraham. Sicer danes 12, ampak glede na to, da se je v motogp prišlepal izključno zaradi denarja, je hudičevo dober. No ne pozabimo pa, da je že lani zmagal v Moto2. Fant se uči, vsako dirko lepo napreduje in mislim, da bi si recimo precej bolj zaslužil tisti haydnov okvir, ki ga je dobil Randy, kot pa Randy sam. Mislim, da ima Abraham kr svetlo prihodnost pred sabo, sploh ker ima denar zagotovljen.

Od kje ti to,da ima denar zagotovljen?Sem kaj spregledal oziroma ne vem?

Ker kot zgleda kar lepo prazni ocetov racun.Vsaj glede na to,da je oce prosil za EU sredstva,da resi finacne tezave...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mislil sem predvsem, da ima SEDEŽ zagotovljen, vsaj še za prihodnjo sezono. Napisal sem denar, ker je to praktično isto. :)

Očitno kar lepo zapravljajo ja. Čeprav u bistvu so sam svoj oglasni prostor, saj imajo na motociklu svoje ime in to je oglaševanje za podjetje, tako da ima tudi to zapravljanje dodatno korist. :)

Lahko pa, da si bodo v prihodnosti našli še kakega drugega sponzorja. Kdo ve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti to,da ima denar zagotovljen?Sem kaj spregledal oziroma ne vem?

Ker kot zgleda kar lepo prazni ocetov racun.Vsaj glede na to,da je oce prosil za EU sredstva,da resi finacne tezave...

Hmmm... zanimivo. Maš link, kje se da več prebrat? Oz. kje bi lahko o tem dobil dodatne informacije?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RHonda..... :worship: Kaj Stoner- če bi hotel bi zmagal samo raje sigurno tretje mesto kot nič!

Vidite to je pravi navijač!!

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laguna Seca wiiiii. Vemo kdo bo zadnji!!

Poleg novga Yamahinga spota bomo u petk vidli tud B Bosa, Bena Bostroma, včasih je nosu cifro 155, zdej pa 23-michael jordan motorsports. Takole bo zgledala njegova honda.

post-1354-0-70266200-1311088964_thumb.jpg

Honda je objavila, da bo drugo leto mela največ 4 motorje, 2 tovarniška (26, 27) in dva satelitska. Dovi in Sic sta že črtana iz tovarniške podpore.

Ne vem a se to res dogaja zarad denarja, al enostavno ni pilotov, ki bi dostojno vozili zasebne stroje.Ker se po vsej verjetnosti letos poslavljata Edwards in Capirossi, bo na enkat več motorjev kot konkurenčnih pilotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laguna Seca wiiiii. Vemo kdo bo zadnji!!

Poleg novga Yamahinga spota bomo u petk vidli tud B Bosa, Bena Bostroma, včasih je nosu cifro 155, zdej pa 23-michael jordan motorsports. Takole bo zgledala njegova honda.

post-1354-0-70266200-1311088964_thumb.jpg

Honda je objavila, da bo drugo leto mela največ 4 motorje, 2 tovarniška (26, 27) in dva satelitska. Dovi in Sic sta že črtana iz tovarniške podpore.

Ne vem a se to res dogaja zarad denarja, al enostavno ni pilotov, ki bi dostojno vozili zasebne stroje.Ker se po vsej verjetnosti letos poslavljata Edwards in Capirossi, bo na enkat več motorjev kot konkurenčnih pilotov.

Dovi bo najbrž vozil poltovarniško Hondo pri Gresiniju, čeprav si z letošnjimi predstavami zasluži tovarniško Hondo. Ampak če ni prostora...

Simoncelli pa gre bojda na 3. tovarniškega Ducatija. To bo zajeb leta, če je res. Iz rakete gre na kljuse. Za enega Italjana že vemo kako je končal GP kariero z Ducatijem... z drugim ne kaže nič bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simoncelli pa gre bojda na 3. tovarniškega Ducatija. To bo zajeb leta, če je res. Iz rakete gre na kljuse. Za enega Italjana že vemo kako je končal GP kariero z Ducatijem... z drugim ne kaže nič bolje.

Je res, samo on gre na GP12 1000ccm stroj, ki pa po sedanjih testih deluje dosti bolje kot 800 ccm. Tuki se lahko pustimo presenetit. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!