Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Loris Capirossi je mel pressico, in povedal de se po 22ih!!! letih ne gre več, zvečer pa bo Edwards povedal da ni več v Tech3 in kaj bo počel v 2012

Če pa je še prejšnji vikend Hofmanu zatrjeval da namerava ostati v MotoGP z Tech3...? :?

Naj ostane je edini brez popolnoma vsake dlake na jeziku, ki preklinja in pove kaj misli brez premisleka, novinarji ga imajo radi pa tudi krog fanov ni ravno majhen.

LP Bajsi

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je začel pokat v Ducati Team (Rossi vs. Preziosi). Pa še povezava KLIK

Edit: Me zanima kaj bo profesor za Ducatije Mr. Stoner dejal na to. Po mojem se mu po tihem smeji.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tle ni nič za debatirat....stoner je ducatija že vozil in vemo kaj je počel z njim, zmagoval, bil prvak, zbolel in po tleh letel, rossi bo pa očitno samo padal z njim in zbolel (verjetno hitro, če ni že), od ostalega pa najbrž ne bo nič od grand masterja dvokolesnikov. Prav tako je Lossi tud na najboljšmu motorju že sedel in gladko zmagoval tko kot sedaj počne to stoner z njim. S to razliko, da rossi ni mel nikol kakšne konkretne konkurence za zmago z izjemo gibernaua.

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tle ni nič za debatirat....stoner je ducatija že vozil in vemo kaj je počel z njim, zmagoval, bil prvak, zbolel in po tleh letel, rossi bo pa očitno samo padal z njim in zbolel (verjetno hitro, če ni že), od ostalega pa najbrž ne bo nič od grand masterja dvokolesnikov. Prav tako je Lossi tud na najboljšmu motorju že sedel in gladko zmagoval tko kot sedaj počne to stoner z njim. S to razliko, da rossi ni mel nikol kakšne konkretne konkurence za zmago z izjemo gibernaua.

Se absolutno strinjam. Dodal bi še to, da se je videlo, da Rossi pač ni več najboljši, ko ga je žačel prati Lorenzo. Ja pač je tko, da enkrat pridejo takšni, ki se ne bojijo velikih imen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tle ni nič za debatirat....stoner je ducatija že vozil in vemo kaj je počel z njim, zmagoval, bil prvak, zbolel in po tleh letel, rossi bo pa očitno samo padal z njim in zbolel (verjetno hitro, če ni že), od ostalega pa najbrž ne bo nič od grand masterja dvokolesnikov. Prav tako je Lossi tud na najboljšmu motorju že sedel in gladko zmagoval tko kot sedaj počne to stoner z njim. S to razliko, da rossi ni mel nikol kakšne konkretne konkurence za zmago z izjemo gibernaua.

Res, slab je, vozi se daleč zadaj, za voznika njegovega formata so letos rezultati obupno slabi, ampak ... da BO le padal? Od kod pa to?

Šele na prejšnji tekmi je začel kazati znake očitne nervoze, ves čas se bori. Je pač čisto odvisno, kako hočeš videt vse skupaj - sama ponavadi gledam na vse tekmovalce iz vidika njihovega truda, ki ga vložijo v svoje delo, neodvisno od tega, koliko mi je kateri simpatičen.

Se absolutno strinjam. Dodal bi še to, da se je videlo, da Rossi pač ni več najboljši, ko ga je žačel prati Lorenzo. Ja pač je tko, da enkrat pridejo takšni, ki se ne bojijo velikih imen.

Hja, bikez, žal imaš kar prav. Res je, ne more biti vedno pri vrhu. Pa tudi najmlajši ni več. Po mojem mnenju se pozna tudi razlika v letih, hm? Ti mladci nimajo nikakršnih kompleksov, znajo izkoristit vsako najmanjšo napako tekmeca, pa naj bo to kdorkoli.

Imam občutek, da se je Rossi hudo zaj.... pri tem prestopu - vsaj kar je vidno na zunaj in dosegljivo nam smrtnikom skozi bolj ali manj verodostojne oz. potrjene komentarje. Ne moremo pa vedeti, kaj bi bilo, če bi prestopil drugam, tako pametni pa vseeno nismo .... ?

Bodo pa jutri spet hudo našpičeni ... jasno, Super-Stoner (letos je pa res totalno nor! :notworthy:) spet najboljši, ampak potem v isti sekundi še Horhe, pa Dani, Spies in SuperSic, v naslednji sekundi pa se gužvajo Dovi, Tornado, Bautista, Barbera, Aoyama, Rossi, Abraham, Crutchlow, RDP in Kentucky Kid, vsak v svoji sekundi pa Capirossi in Elias. Hm, Rossi je celo nekje na sredini ... :rolleyes::P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tle ni nič za debatirat....stoner je ducatija že vozil in vemo kaj je počel z njim, zmagoval, bil prvak, zbolel in po tleh letel, rossi bo pa očitno samo padal z njim in zbolel (verjetno hitro, če ni že), od ostalega pa najbrž ne bo nič od grand masterja dvokolesnikov. Prav tako je Lossi tud na najboljšmu motorju že sedel in gladko zmagoval tko kot sedaj počne to stoner z njim. S to razliko, da rossi ni mel nikol kakšne konkretne konkurence za zmago z izjemo gibernaua.

no,no Rossi ni imel konkurence?? Najbrž so mu že pred sezono podelili naslov ali kak.... ne vem kako, če sploh, ste takrat spremljali motogp, ampak jaz imam drugačne spomine. So bile kar poštene in zanimive dirke. Glede na to, da se skoraj vsaki drugi post pljuva po njemu potrjuje samo stari pregovor : Za dobrim konjem se kadi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki se obračajo po vetru nimajo karakterja in so ponavad navadne copate in luzerji!! Tako da vsi tisti ki ste kot fani prestopili od Rosija k Stonerju (in vas verjetno res ne manjka) se mal zamislte ko pljuvate po svojmu bišemu idolu wallbash.gifwallbash.gif

Isto sranje vidim v internetnih špilih ko ima zmagovalni tim na koncu vedno ogromno številčno premoč ko pač vse MONE prestopijo v zmagovalni tim twak.giftwak.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki se obračajo po vetru nimajo karakterja in so ponavad navadne copate in luzerji!! Tako da vsi tisti ki ste kot fani prestopili od Rosija k Stonerju (in vas verjetno res ne manjka) se mal zamislte ko pljuvate po svojmu bišemu idolu wallbash.gifwallbash.gif

Isto sranje vidim v internetnih špilih ko ima zmagovalni tim na koncu vedno ogromno številčno premoč ko pač vse MONE prestopijo v zmagovalni tim twak.giftwak.gif

Jaz sem za Rossija če zmaguje, če je zadnji ali če je v pesku!!! Vale :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki se obračajo po vetru nimajo karakterja in so ponavad navadne copate in luzerji!! Tako da vsi tisti ki ste kot fani prestopili od Rosija k Stonerju (in vas verjetno res ne manjka) se mal zamislte ko pljuvate po svojmu bišemu idolu wallbash.gifwallbash.gif

Isto sranje vidim v internetnih špilih ko ima zmagovalni tim na koncu vedno ogromno številčno premoč ko pač vse MONE prestopijo v zmagovalni tim twak.giftwak.gif

dobra tolažba! Super ti gre, tko kot motiki in ostalim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bikez, žal imaš kar prav. Res je, ne more biti vedno pri vrhu. Pa tudi najmlajši ni več. Po mojem mnenju se pozna tudi razlika v letih, hm? Ti mladci nimajo nikakršnih kompleksov, znajo izkoristit vsako najmanjšo napako tekmeca, pa naj bo to kdorkoli.

Seveda, tudi jaz sem bil v boljši formi, ko sem imel 20 let :). Drugače pa psihološke priprave in profesionalni odnos do športa, kar se je začelo nekje z Rossijem. Tak odnos mi ni všeč, vendar za dosego rezultatov je potrebno vedno višje posegat. Ponavljam še enkrat, da mi ni všeč tak način dela v sodobnem športu. Že če gledam kaj vse amaterji kolesarji pojejeo in spijejo na maratonih mi pride slabo.

Imam občutek, da se je Rossi hudo zaj.... pri tem prestopu - vsaj kar je vidno na zunaj in dosegljivo nam smrtnikom skozi bolj ali manj verodostojne oz. potrjene komentarje. Ne moremo pa vedeti, kaj bi bilo, če bi prestopil drugam, tako pametni pa vseeno nismo .... ?

Seveda se je. Prišel je iz zmagovalnega motorja na karjolo, samo da se reši temne sence Lorenza. Če ga ne bi šolal Lorenzo bi bil še v Yamaha Team, ker pa ga je našolal in če bi ga še letos, pol bi bil hudič, verjetno konec kariere, zato druge izbire kot prestopa enostavno ni imel. Po domače povedan se je "ustrašil", vendar podaljašl kariero in s tem zaslužek, čeprav mu bo verjetno cena sedaj padla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je Zarco razmišljal na ciljni??? raje bi mel glavo na keslu in bi mu mogoče uspelo.... boril se je kot nor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ta dirka je bila zanimiva, popestrili so jo borci za 4. mesto in tokrat si cestitke, razen seveda zmagovalca, zasluzi tudi Sic. Zdaj je odlocitev o prvaku vsaj teoreticno se podaljsana za kako dirko in bodo najbrz kar vsi sli tudi na Japonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tle ni nič za debatirat....stoner je ducatija že vozil in vemo kaj je počel z njim, zmagoval, bil prvak, zbolel in po tleh letel, rossi bo pa očitno samo padal z njim in zbolel (verjetno hitro, če ni že), od ostalega pa najbrž ne bo nič od grand masterja dvokolesnikov. Prav tako je Lossi tud na najboljšmu motorju že sedel in gladko zmagoval tko kot sedaj počne to stoner z njim. S to razliko, da rossi ni mel nikol kakšne konkretne konkurence za zmago z izjemo gibernaua.

Naj nekaj dodam na to temo:

Popolnoma jasno je,da Ducati ni konkurenčen ostalim japoncem.Verjamem pa da ga Rossi vozi na limitu in da je nemogoče iz njega izvleči še kaj več.Po drugi strani pa mislim da ima devetkratni sv.

prvak dovolj izkušenj in znanja da se mu ni treba dobesedno metati na glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj nekaj dodam na to temo:

Popolnoma jasno je,da Ducati ni konkurenčen ostalim japoncem.Verjamem pa da ga Rossi vozi na limitu in da je nemogoče iz njega izvleči še kaj več.Po drugi strani pa mislim da ima devetkratni sv.

prvak dovolj izkušenj in znanja da se mu ni treba dobesedno metati na glavo.

Ni videt, da bi vozil na limitu. Če Ducatija voziš na limitu ti vrže balanco poprek in potem v pesek :) Šalo na stran, dvomim da vozi na limitu, ker ga včasih perejo satelitski Ducatiji, poleg tega pa je bila vedno večja razlika med Stonerjem in Haydnom, kot pa je med Rossijem in Haydnom, pa še rahla trenja se menda pojavljajo v tovarniški ekipi Ducatija. Verjetno ne zato, ker vozi na limutu, verjetno zato, ker verjamejo, da bi ga kdo drug vozil boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha hilton, tako se to dela pri nas slovencih bravo :) pesek se mece imas prav.

To, da pa nisem biser sem pa tud ze pred casom ugotovil, ne rabim majstra in doktorja dirkanja kot si ti, da mi to pove :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se je. Prišel je iz zmagovalnega motorja na karjolo, samo da se reši temne sence Lorenza. Če ga ne bi šolal Lorenzo bi bil še v Yamaha Team, ker pa ga je našolal in če bi ga še letos, pol bi bil hudič, verjetno konec kariere, zato druge izbire kot prestopa enostavno ni imel. Po domače povedan se je "ustrašil", vendar podaljašl kariero in s tem zaslužek, čeprav mu bo verjetno cena sedaj padla.

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi morali Stonerju Pedrosi in Lorenzu pobrat licence. in pol bi blo zanimivo. Simoncelli Dovizioso Spies :D kaka borba za leseno medaljo!!! NO RO!! Kot po navadi, bi stavil na napačnega. Na Dovija. Sic me je presenetil. Pa vseeno ne razumem zakaj bo tretjo HRCJevo Hondo dobil on, in ne dovi, ki ga precej redno nabiva.

Rosssi je na dirki pokazal mal več, in pred njim so bli samo tovarniški stroji Yamahe in Honde. Vesel sem, da je Lorenzo zmagal, se mi pa zdi, da je to premalo, in prepozno za naslov. Ne morm mimo njihovega izgovora, da so z nastavitvami iz Mugella meli pefektn motor, in da bi z njimi tud v Indianapolisu in Brnu končali vsaj na stopničkah. Lani Yamahina ekipa ni nastavitev zgrešila niti enkrat. Letos pa se zgubijo po celodnevnih testiranjih? :hmm: mord pa sta ta stara dva vseeno imela kej prstov vmes, al se mi samo zdi? Meni je škoda, da zdej to zgleda ko da sta Burgess in Rossi kretena ki sta celo kariero srala s polno ritjo. Ker Spies in Simoncelli očitno nima namena postat resna konkurenta za stopničke na vsaki dirki, pogrešam vsaj še enga playerja, ki bi se redno in enakovredno dajal z Avstralcem in Špancema.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bikez, žal imaš kar prav. Res je, ne more biti vedno pri vrhu. Pa tudi najmlajši ni več. Po mojem mnenju se pozna tudi razlika v letih, hm?

no,no Rossi ni imel konkurence?? Najbrž so mu že pred sezono podelili naslov ali kak.... ne vem kako, če sploh, ste takrat spremljali motogp, ampak jaz imam drugačne spomine. So bile kar poštene in zanimive dirke. Glede na to, da se skoraj vsaki drugi post pljuva po njemu potrjuje samo stari pregovor : Za dobrim konjem se kadi. B)

no morata pa oba vedeti, da je razlika v letih sedaj med rossijem in najboljšimi tremi lih en tolk velika, kot je bila pa v rossjevih najboljših letih v primerjavi z njegovo konkurenco takrat... edini pravi konkurentje so bili: gibernau, biaggi, capirossi, barros, checa, tamada, bayliss...

sepravi, če se rossiju pozna na letih, se je tudi zgoraj naštetim takrat, sepravi niso bili realna konkurenca... kaj če bi imel rossi takrat konkurente svojih let? :O

leta 2005 sta se melandri in hayden začela zelo dobro peljat in zmagovat... leta 2006 sta ga že prala...

amapk dobro, jaz na stvari ne gledam tako... rossi je nenazadnje zmagal tudi 2008 in 2009 in nažgal vse mladce... ampak po drugi strani pa je res, da je stoner vozil ducatija, da je bil pedrosa vsako leto polomljen in da je bil lorenzo še preveč zelen... samo če bi tako gledali potem bi lahko za vsakega prvaka našli nek izgovor zakaj je postal prvak... zato jih je brezveze iskat in rajš športno priznat, da tisti ki je prvak je bil tisto sezono pač najboljši...

Naj nekaj dodam na to temo:

Popolnoma jasno je,da Ducati ni konkurenčen ostalim japoncem.Verjamem pa da ga Rossi vozi na limitu in da je nemogoče iz njega izvleči še kaj več.Po drugi strani pa mislim da ima devetkratni sv.

prvak dovolj izkušenj in znanja da se mu ni treba dobesedno metati na glavo.

jah nevem kako rossi pelje ducatija, ampak očitno prav dobro ne in tud jst vrjamem da bi bil marsikdo s tem ducatijem občutno hitrejši...

Pa vseeno ne razumem zakaj bo tretjo HRCJevo Hondo dobil on, in ne dovi, ki ga precej redno nabiva.

no ravno o tem je govoril gaber med dirko... in povedal eno redkih pametnih iz njegovih ust... je res, da je bolj kot ne povzel besede pernata, ampak ok...

bistvo je, da honda itak ima 2 odlična voznika in zato tisti tretji, ki bo še dobil podporo, sploh ni nujno da je dober, važno je da pritegne navijače, sponzorje, denar itd... in ravno sic je idealen material za to (zaradi neumnih navijačev, ki v temu oslu vidijo nekaj več in seveda črednega nagona rossi fanov, ker sta s sicom najboljša frenda... pa čeprav bo sic zame še vedno samo nekdo, ki nima glave za dirkanje)...

tudi pernat je rekel, da meneđerji rabijo take fante, ki pritegnejo ljudi, sponzorje, denar in da sam recimo nikoli nebi bil meneđer pedrosi, ki je tak kakršen pač je, pa čeprav je izjemen voznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no morata pa oba vedeti, da je razlika v letih sedaj med rossijem in najboljšimi tremi lih en tolk velika, kot je bila pa v rossjevih najboljših letih v primerjavi z njegovo konkurenco takrat... edini pravi konkurentje so bili: gibernau, biaggi, capirossi, barros, checa, tamada, bayliss...

sepravi, če se rossiju pozna na letih, se je tudi zgoraj naštetim takrat, sepravi niso bili realna konkurenca... kaj če bi imel rossi takrat konkurente svojih let? :O

leta 2005 sta se melandri in hayden začela zelo dobro peljat in zmagovat... leta 2006 sta ga že prala...

amapk dobro, jaz na stvari ne gledam tako... rossi je nenazadnje zmagal tudi 2008 in 2009 in nažgal vse mladce... ampak po drugi strani pa je res, da je stoner vozil ducatija, da je bil pedrosa vsako leto polomljen in da je bil lorenzo še preveč zelen... samo če bi tako gledali potem bi lahko za vsakega prvaka našli nek izgovor zakaj je postal prvak... zato jih je brezveze iskat in rajš športno priznat, da tisti ki je prvak je bil tisto sezono pač najboljši...

jah nevem kako rossi pelje ducatija, ampak očitno prav dobro ne in tud jst vrjamem da bi bil marsikdo s tem ducatijem občutno hitrejši...

no ravno o tem je govoril gaber med dirko... in povedal eno redkih pametnih iz njegovih ust... je res, da je bolj kot ne povzel besede pernata, ampak ok...

bistvo je, da honda itak ima 2 odlična voznika in zato tisti tretji, ki bo še dobil podporo, sploh ni nujno da je dober, važno je da pritegne navijače, sponzorje, denar itd... in ravno sic je idealen material za to (zaradi neumnih navijačev, ki v temu oslu vidijo nekaj več in seveda črednega nagona rossi fanov, ker sta s sicom najboljša frenda... pa čeprav bo sic zame še vedno samo nekdo, ki nima glave za dirkanje)...

tudi pernat je rekel, da meneđerji rabijo take fante, ki pritegnejo ljudi, sponzorje, denar in da sam recimo nikoli nebi bil meneđer pedrosi, ki je tak kakršen pač je, pa čeprav je izjemen voznik...

no coment... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!