Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Čez 4 dni v takem času je imel Ducati v žepu zmago in podium s te dirke. Po preteklih rezultatih te sezone, zna bit, da je merjenje na tak rezultat velik zalogaj. Če so v Mugellu testirali domnevno alu šasijo iz FTRja, in se je izkazala za količkaj dobro, grem stavit da jo bosta Rossi in Burgess prisilila v uporabo. Dirk do konca sezone pa zmanjkuje za kakšen spodoben rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 4 dni v takem času je imel Ducati v žepu zmago in podium s te dirke. Po preteklih rezultatih te sezone, zna bit, da je merjenje na tak rezultat velik zalogaj. Če so v Mugellu testirali domnevno alu šasijo iz FTRja, in se je izkazala za količkaj dobro, grem stavit da jo bosta Rossi in Burgess prisilila v uporabo. Dirk do konca sezone pa zmanjkuje za kakšen spodoben rezultat.

koliko je za razbrati iz intervjuja dirkačev pred začetkom vikenda ki je objavlen na motogp.com so testirali neke nove stvari samo ne šasije.rossi je omenil nek prednji del iz carbona so menjali z aluminijastim.

Valentino Rossi’s 2011 season continues to provide the nine-time World Champion and his Ducati Team with huge challenges, but the Italian is approaching this weekend with renewed enthusiasm. A Test at Mugello last week on Ducati’s evolving 2012 machine has given Rossi an insight into what can be expected next season and he discussed some of the aspects of the developing machine.

“We tried something different in the bike to improve the front feeling and turning, I was a bit faster than the last time but especially the feeling is quite good," said Rossi. "So we are looking forward.”

Asked about the possibility of an aluminium frame being introduced next season, as speculated upon, Rossi clarified: “It’s not a frame. The philosophy of Ducati remains the same. The front part of the bike is a bit different and is aluminium and not carbon fibre like it was before, it’s a question of time with regards to the material. We have to work, to try to understand, and with aluminium we need a lot less time than the carbon. It’s just the first step, we’ll keep working and we’ll try to come back and fight for the front positions.”

ali pa nabija da malo zavede javnost:D. naj bo kakor koli samo da naredijo neki korak naprej te pa če ma iz bambusa štel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki korak naprej te pa če ma iz bambusa štel.

:lol1:

Sem post napisal preden sem šel brat tuje strani. Sedaj vidim, da so tisti prednji del ''airbox-okvir'' naredili iz aluminija namesto karbona in ga bodo uporabili že ta vikend, ne pa tudi celotnega klasičnega okvirja. Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Sem post napisal preden sem šel brat tuje strani. Sedaj vidim, da so tisti prednji del ''airbox-okvir'' naredili iz aluminija namesto karbona in ga bodo uporabili že ta vikend, ne pa tudi celotnega klasičnega okvirja. Zanimivo.

te pa upajmo da bo kaj boljša slika ta vikend.ker to kaj se dogaja še najbolj zveste navijace spravi v depresijo:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel še nekaj podatkov in slik; dejansko je ta okvir napravil FTR. Vidit je mogoče krake ki se raztezajo proti pomožnemu okvirju.

Me zanima če so prišraufani na glavo pokončne vrste valjev motorja. Še ena ali dve različici, pa bodo kraki segali do vpetja zadnje vilice in so na klasičnem deltabox okvriju...

398578142.jpg

398578152.jpg

398578134.jpg

Slike s tweeterja, kanal Toby Mooda. http://twitter.com/#!/TobyMoody/status/114382738487906304

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel še nekaj podatkov in slik; dejansko je ta okvir napravil FTR. Vidit je mogoče krake ki se raztezajo proti pomožnemu okvirju.

Me zanima če so prišraufani na glavo pokončne vrste valjev motorja. Še ena ali dve različici, pa bodo kraki segali do vpetja zadnje vilice in so na klasičnem deltabox okvriju...

398578142.jpg

398578152.jpg

398578134.jpg

Slike s tweeterja, kanal Toby Mooda. http://twitter.com/#!/TobyMoody/status/114382738487906304

samo to mi ne deluje kot neka sprememba na prednjem delu. ampak če bo pomagalo pa ni problema.mi pa tak ni nič kaj jasno kak je ta njihov okvir zasnovan preveč komplicirano mi deluje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be kdo CE je Rossi vozill spremenjen step Ali standardnega NA prvem prostem treningu?

oba je vozil. najbolsi krog z Alu. 16 od 19ih.

hecno. De Puniet Gp11, Hayden Gp 11.1 Rossi Gp11.1Alu

Popravljeno . Popravil tomkruz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prou zanima če bojo pri tardečih konc sezone povedal kolk dnarja so v sezono 2011 zmetal da so z zmagovalnega motorja nardil povprečen motor ki sam pike nabira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to najboljša pista v koledarju motogp... pol pa tkole. hahahah :D ne me jebat xD. dorna naj se požre pa nekam zakople...

ful smešno ne? a če je najbolša po tvojm nikakor ne bi mogu agregat crknt? jej jej, vse bol verjamm da si 3 leta star.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful smešno ne? a če je najbolša po tvojm nikakor ne bi mogu agregat crknt? jej jej, vse bol verjamm da si 3 leta star.

najboljša pista bi mogla met tud kak rezervni največji agregat ipd...

sicer je pa tole moje bolj letelo na to, da to itak ni najboljša pista, ampak je do tega naziva prišla zaradi dorne... sama politika...

trenutno po pol ure treninga (ki danes traja 1 uro in 15 minut) stoner sekundo pred vsemi...

mojster odličen 13. za drugim mestom zaostaja samo 1,4... solidno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate mypremium.tv, kjer lahko spremljate na eurosport 2

fromsport se pa ne imenuje vec fromsport, ampak sportlemon.tv

sicer mate pa tud temo o prenosih, kjer je vse razlozeno...

drugač pa rossi že na tleh...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo in tretje rezredni Ducatiji spet pred doctorjem, ki vozi na najtanovejšem Ducatiju :)

Letos že tretji motor za doctorja, tak da Ducatija drugo leto v trgovini izpod 15k€ ne bo :)

Me zanima koliko agregatov so že pokurili letos in ali jim bodo pogledali čez prste, ker je v ekipi dr. :whistle:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo in tretje rezredni Ducatiji spet pred doctorjem, ki vozi na najtanovejšem Ducatiju :)

Letos že tretji motor za doctorja, tak da Ducatija drugo leto v trgovini izpod 15k€ ne bo :)

Me zanima koliko agregatov so že pokurili letos in ali jim bodo pogledali čez prste, ker je v ekipi dr. :whistle:

Rossi je baje na 6 motorju. Ducati to dobro skriva. Tud komentatorja na motogp nista vedla in baje vsi čakajo na jutrišnji seznam za motorje. Je blo pa zanimivo, kako se je trudu tistga s katerim je padu na kvalifikacijah prpelat nazaj v bokse. K drgač bi čist simpl na druzga skoču. Pa kako hitro se je najdu en uradnik od FIMa/dorne v boksu po tem, ko so samo ogreval rezervo. Kdo ve če je spustu svoj ritual da vsaj na začetku treninga odpele krog z obema motorjema?

Mislim da bo vsaj nekaj dirk letos kar lepo začel iz boksov in bojo kvalifikacije zanga samo še en free practise.

Popravljeno . Popravil jest7
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!