Skoči na vsebino

Audi TT avtoradio


lupen

Priporočene objave

Pozdravljeni

Pred kratkim smo kupili Audi TT prve generacije.Noter je vgrajen original radio Concert.Naknadno sem opazil,da ima zadaj na levi bočni strani,vgrajen CD menjalec.Na vrhnji strani je tipka Eject,ki pa kadar jo pritisneš,spušča neke zvoke,ven pa ne pride in ropota in ropota.Sprašujem,če lahko kako na silo to dobim ven,saj se bojim da bi kaj polomil.Je kje kaka finta?Če kdo ve,mu bom hvaležen.Veselo Martinovanje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Pred kratkim smo kupili Audi TT prve generacije.Noter je vgrajen original radio Concert.Naknadno sem opazil,da ima zadaj na levi bočni strani,vgrajen CD menjalec.Na vrhnji strani je tipka Eject,ki pa kadar jo pritisneš,spušča neke zvoke,ven pa ne pride in ropota in ropota.Sprašujem,če lahko kako na silo to dobim ven,saj se bojim da bi kaj polomil.Je kje kaka finta?Če kdo ve,mu bom hvaležen.Veselo Martinovanje :rolleyes:

Pa ni mogoče kakšne luknjice za "zasilno" odprtje (kot npr pri CD/DVD pogonu na računalniku)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo,sem gledal v ta changer,ma nimam pojma,kako bi dobil ven magazin.Noče ven,pa noče.Mehanizem se oglaša in štrka,ven pa noče in noče.Ima kdo kako idejo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!