Skoči na vsebino

Filtri


Partizan

Priporočene objave

Pred kratkim sem presedlal iz mopeda na Hondo Varadero 125, '07, in sem večinoma bos na tem področju, tako da se že vnaprej opravičujem za moje (skorajda popolno) neznanje :lol: :wallbash: .

No, najprej me zanima, kje najdem in kako zamenjam zračni filter ? Iskal sem že vsega boga po internetu, pa nikjer nič.. V priročniku je opisano samo za oljni filter. Poleg tega pa še, kje bi lahko dobil novega ? Sem tud že iskal po netu, pa najdem samo za Varadero 1000, za 125 pa samo za starejši model ('02) (fergazer).

Zelo prav bi prišla tud kakšna fotka, al pa shema, bilokaj ;)

Hvala !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter se nahaja pod tankom tako da moraš celotno zadevo razstavit da prideš do njega, originalen filter dobiš na servisu, "športnega" pa na tem linku! Na tem forumu je veliko informacij glede motorja, menjav, predelav,... -> http://www.125varadero.com/forum2/

Pa preden te moderatorji in ostali napadejo glede odpiranja novih tem, -> http://www.motosvet....125-v-varadero/ tu je tema posvečena Hondi Varadero 125. Drugič pa prvo iskalnik šele potem odpiranje nove teme.

Lp!

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem presedlal iz mopeda na Hondo Varadero 125, '07, in sem večinoma bos na tem področju, tako da se že vnaprej opravičujem za moje (skorajda popolno) neznanje :lol: :wallbash: .

No, najprej me zanima, kje najdem in kako zamenjam zračni filter ? Iskal sem že vsega boga po internetu, pa nikjer nič.. V priročniku je opisano samo za oljni filter. Poleg tega pa še, kje bi lahko dobil novega ? Sem tud že iskal po netu, pa najdem samo za Varadero 1000, za 125 pa samo za starejši model ('02) (fergazer).

Zelo prav bi prišla tud kakšna fotka, al pa shema, bilokaj ;)

Hvala !!

originalni filter boš dobil na vsakem pooblaščenem servisu, stane pa 17e. če je isti ko na cbr-ki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hvala obema ;) ..

@miklavc: Se opravičujem, nisem videl tiste teme :S. Pa hvala za link :)

Moderatorji, lahko zaprete temo, ker res že ena obstaja za vprašanja o tem motorju.

Popravljeno . Popravil Partizan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

originalni filter boš dobil na vsakem pooblaščenem servisu, stane pa 17e. če je isti ko na cbr-ki :D

kk si se obnesl ce bi na cbr 125 2009 letnik dau sportn zracni filtr k&n.....bi kej pomagal pr pospeskih pa koncna pa to

pa use je se original

lp gr33ii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!