Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

Ali je mogoče slika, na kateri se vidi cestišče, posneta v bližini Kobarida iz smeri Bovec ???

ne ni. Ta slika je bila posneta ko sem se vzpenjal na Sorško planino. drugače je zelo lepa cesta, še posebej če nimaš tako močnega motorja, ker so ovinki res počasni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes malo akcije. Ni bilo ravno noro kot pred dvemi tedni, so pa slike malo boljše kot takrat, zato jih lahko objavim.

20110417203920_01.jpg20110417203924_03.jpg

20110417203922_02.jpg

20110417203927_05.jpg

20110417203930_06.jpg

20110417204043_07.jpg

Tole zadnjo sem škljocnil, ko sem že pospravljal fotoaparat, zato manjka delček gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondico sem včeraj obu v nove copatke (Dunlop RoadSmart) in danes smo se zapeljali do Kopra. Morem rečt da je bila ena lepših fur letos. No vmes obvezen postenek pri Vikiju.

LP

Igor

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malce krajši izlet do vikija in nazaj. V celem dnevu mi je uspelo dohiteti in prehiteti dva mopedista :-))

To si pa Thumperja prehitu (Apn)!!:worship::worship:

Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malce krajši izlet do vikija in nazaj. V celem dnevu mi je uspelo dohiteti in prehiteti dva mopedista :-))

Pa ti si pravi divjak :eek: .

:hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa Thumperja prehitu (Apn)!!:worship::worship:

Lp! Iztok

ja, thumperja sem lovil od omv pumpe v postojni do kačjih rid.

Tam na ovinkih mi ga je pa le uspelo končno prehiteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, thumperja sem lovil od omv pumpe v postojni do kačjih rid.

Tam na ovinkih mi ga je pa le uspelo končno prehiteti.

to samo zato ker sem najprej mislil da si tisti policist , ki je bil na omv v postojni pa sem spustil na polovico :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem malo pretegnil konje. in osla na njih.

od pavlicevega sedla po slovenski strani dol sklepam, da so imeli cestarji pretekli vikend vsaj drzavno prvenstvo, ce ze ne evropsko. paradna disciplina: sodranje ceste ali koliko jih lahko vrze na gobec.

koga sem srecal v luci(?) na modrem Z 750 (ali 1000) ?

drugace prava milina tistih 30 km od odcepa na aut strani do logarske doline. srecal = 0. se sreca, drugace bi se sli keglanje (sem skoraj dvakrat premaknil ograjo, frdamani pesek na cesti).

cesta je delno katastrofa; asrana od spravila lesa, peska kot v gramoznici, bankine po 20 m nizje ali jih sploh ni.

pa ene 20+ (od oka) tlacencev me je enostavno ignoriralo na vseh moznih in nemoznih mestih; so nekateri tako lepo vzeli prednost, sigurno so stari macki v tej disciplini.

sreca, da vsaj en osel misli se za njih. pa celodnevna tlaka gor ali dol. za volanom se ne spi.

zanimivo, da ko vozim po predpisih se mi zgoraj opisano dogaja. ce malce bolj prispidiram se bolj ustrasijo. in se ustavijo.

:hmm: le kaj se lahko iz tega naucim? zihr nekaj narobe. :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes mi sploh ni blo za pelat, ampak če je mus je mus, in je pač treba it :P in ker je težko spravit ribo v vodo, sem prav na silo po službi osedlal Lubico in šel do Postojne ulaufat nove gumice, v krasnem sončku, po skoraj praznih cestah... muka ježeva, vam povem ;)

ko sem prišel na črpalko, so bile gume ulaufane do roba, ampak za zihr sem jih še 1x na poti domov :naughty: parkirišče na ridah je bilo prazno, zato se nisem nič ustavljal, doma le še pobožal Lubico in jo dal spat - do jutri, ko bo treba preverit, če so nove gume RES ulaufane... saj bo spet čist na silo, ampak varnost je na prvm mestu, nikol se ne ve... hja, takle mamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil nedeljo prost, sem se odločil da grem zastoje delat po route 69 oz. golici kot tej cesti tudi pravite. Pa sem šel Jesenice-Kranjska Gora-Korensko sedlo-Rosenbach-Ferlach-Miklauzhof-Bleiburg-Lavamund-Soboth-Leutschach-Bad Radkersburg, tam sem se obrnil šel nazaj do Ebiswalda in nato čez mejo v Dravograd-Velenje-Trojane :) -Trzin-Kranj-Jesenice. Dan je bil super, malček je bilo mraz, ampak ni bilo krize. Sam začetek route 69 mi niti ni bil tako všeč, ker sem zgleda bolj čudne sorte in ne maram ovinkov, oz. športa katerega cilj je spravit svojo glavo čim bližje asvaltu(polaganje). Potem, ko vse skupaj rata bolj ravno in odprto sem pa užival. Najboljši del poti je pa bil od Sittersdorfa do Lawamunda (route 81) povsem nova cesta, neprometna. Vozil sem cel dan(u izi) in naredil 570 km. (Slike so slabše kvalitete, ker se je moj fotoaparat odločil da ne bo več sodeloval z mano)

Živjo! Zanima me kaj je tista stavba na prvi sliki.Sicer sem se že peljal mimo,nisem pa se ustavil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Zanima me kaj je tista stavba na prvi sliki.Sicer sem se že peljal mimo,nisem pa se ustavil.

LP

Muzej Liaunig.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Zanima me kaj je tista stavba na prvi sliki.Sicer sem se že peljal mimo,nisem pa se ustavil.

LP

Ja kot je že MiNa rekel je to muzej. Je pa na cesti 81.

LP

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

205 kilometrčkov vonja po dvotaktu :D

Slikca je bolj švoh zaradi vibracij :)

post-17572-0-62407700-1303416488_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sem mel ful veliko predprazničnih opravkov, zato sem šele malo pred tretjo popoldan osedlal Lubico in sva skočila skozi Logatec, Kalce in Idrijo do MnaS, kjer je bila kratka meditacija na večno vprašanje: kam pa zdaj :? najprej sem mislil kar nazaj po isti fletni cestici, ampak ker ura ni bila še niti 4, sem raje obrnil Lubico proti NG, in potem čez Kras in Sežano do Postojne, kjer je bilo treba napojit Lubico, potem pa sva se ustavila na (praznih) ridah, da sem porihtal vse SMSke in neodgovorjene klice

in takrat sem se spomnil - pišuka, nisem šel h Gabronu na sladoled, ko sem šel skozi Idrijo!! ja ni kaj, takoj popravit zadevo - k sreči je blo šele pol sedmih, pa sva z Lubico skočila še 1x do Idrije, da sem polizal dve ekstramegafinofajn kepici :P

nazaj grede sem takoj za Godovičem ujel nekoga na hecnem nakedu, in sva skupaj v fletnem tempu pridrajsala do Kalc :) doma je števec pokazal številko 279, ni pa znal pokazat kako zelo luštno kmjčki so bili - grem stavit da skor tko fajni kot od ene male, kosmate živalce, ki se je danes po 8 mesecih ponovno skobacala na motorčka :010

PS je blo pa traktorjev na cesti skoraj toliko kot motoristov :wacko: bodite previdni!!

post-163-0-86532400-1303498844_thumb.jpg

post-163-0-20631700-1303498914_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je nekaj minut čez 8h zjutraj na poti skozi Postojno kazalo borih 6 stopinj C, se nismo pustil in borbal dalje, čist do Maslenice in nazaj. In ne bote vrjel, Italjan (celo dva) zmore to v enemu kosu, ne da bi se kaj pokvarilo ali padlo stran.:D

post-17196-0-71137800-1303585999_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bil že čas za menjavo gum in nakup nekaj drobnarij je bila današnja sobota kot nalašč za to.

Pot se je začela zjutraj okrog sedmih in končala zvečer nekaj pred sedmo, nabralo se je 450km z več vmesnimi postanki....

Srečala ogromno motorjev, nekaj jih je šlo mimo, ker je bila moja družba počasna(atv :lol:) in se ne spodobi pobegniti :closedeyes:

Pot je bila tako: Kamnik->Črnivec->Gornji Grad->Šmartno od Dreti->Mozirje->Velenje->Slovenj Gradec->Dravograd->Radlje ob Dravi->Maribor->Pesnica->Leibnitz->Graz->Leibnitz->Pesnica->Pernica->Lenart->Pernica->Maribor->Slovenska Bistrica->Vojnik->Celje->Žalec->Vransko->Ločica->Kamnik :)

Poleg tega sva 2x zašla s poti in potem obračala, ko se pelješ nekam in več km ni pravega kraja, se začneš spraševati, če si na pravi poti...no čez 1km že obračaš nazaj in se greš ponovi vajo :)

Par slik:

post-21512-0-40070000-1303587824_thumb.jpg

post-21512-0-58978000-1303587907_thumb.jpg

post-21512-0-76234700-1303587972_thumb.jpg

post-21512-0-24838500-1303588012_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes z mojo malo pretegnil konje.

Šla sva malo po Dolenjski in na Hrvaško v Kumrovec našega Tita pogledat.

img0020.jpg

img0014.jpg

Popravljeno . Popravil rookie007
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!