Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

A je še sneg gor, glede na temperature proti koncu tedna, ga že skor ne bi smel bit. Gre kdo? :naughty:

post-2615-0-41509300-1294268836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo k bo moped spedenan, pa k bodo temperature konstantno vsaj 10 stopinj.:yea1: Tist asvalt je izredno hinavski kadar je mrzel in tudi z ogreto gumo sredi sešna se začetek sezone kar precej motorjev po tleh pobira brez kakega drugega posebnega razloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za utekanje motorja bi pa tole že kar blo whistle.gif,nevem če res ne grem mal krožit v nedeljo trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za utekanje motorja bi pa tole že kar blo whistle.gif,nevem če res ne grem mal krožit v nedeljo trance_41_w00t2.gif

1

Povej kdaj štartama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene si pa pozabil, thanks !

Nisem prijatelj,sam prostora je zmanjkal,si pa v petek vzemi prosto,da se odolžim rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm jezen na tebe ko delas take luste ampak :surrender: se vidimo upam da res ze v petek :P drgac pa takoj ko bo lepo vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi Marof letos boobies.gif,po prihodu sem bil zelo slabe volje,celo pot mokra cesta,veter,10°C,pridemo do piste pa še ta mokraheadbang.gif,a na srečo se odločimo počakat,spijemo kavo in okrog 12.00 se pista že suši in ob 12.30 prvi vhodtrance_41_w00t2.gif,po kislem jutru naredil 40-45 zelo uživaških krogov.

Z motorjem izjemno zadovoljen,tako z ciklistiko kot z samim motorjemtrance_41_w00t2.gif.

Upam da sem vam naredil kaj lušte in se v petek vidimo,če napoved ostane in ne krožim samgrim.gif

Pa še par trance_29_photo.gif

lepa igra, si se kr opogumil.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi Marof letos boobies.gif,po prihodu sem bil zelo slabe volje,celo pot mokra cesta,veter,10°C,pridemo do piste pa še ta mokraheadbang.gif,a na srečo se odločimo počakat,spijemo kavo in okrog 12.00 se pista že suši in ob 12.30 prvi vhodtrance_41_w00t2.gif,po kislem jutru naredil 40-45 zelo uživaških krogov.

Z motorjem izjemno zadovoljen,tako z ciklistiko kot z samim motorjemtrance_41_w00t2.gif.

Upam da sem vam naredil kaj lušte in se v petek vidimo,če napoved ostane in ne krožim samgrim.gif

Pa še par trance_29_photo.gif

Ti si car. :worship:

Pa fovš sem ti tud. :xx:

Sam je Katica mogla debelo gledat ko si se napovedal... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si car. :worship:

Pa fovš sem ti tud. :xx:

Sam je Katica mogla debelo gledat ko si se napovedal... :hmm:

Niti ni bla presenečena,ker sem jo že v petek pripravil da mogoče pridem,mi pa reče da ma za soboto rezervirano pisto, ker pridejo karti 10 komsurrender.gif,tko da nisem bil prvi,smo se pa v nedeljo vozli trije,jaz pa dva karta whistle.gif

je pa res da je blo carsko,sonce in prijetnih 15.5°,suha steza in kot vedno super čevapi trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

ma kaki 72, enko bi moral met :P

Zdravo prijatelj,ne piši neumnosti ker si dobil že dva minusa,tko da bom še kar 72 moral vozit trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

eh, ne sekiraj se zaradi minusov ;) jst ti privoščim enko, devetega januarja gre samo taprav car na Marof :worship:

ampak če bo šlo tkole naprej, se ti kmalu pridružim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

eh, ne sekiraj se zaradi minusov ;) jst ti privoščim enko, devetega januarja gre samo taprav car na Marof :worship:

ampak če bo šlo tkole naprej, se ti kmalu pridružim :OK:

A,tko pa ne gre,tapravi racerji ne grejo na pisto pred 1.majomtrance_09_box.gif

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je plan za ta vikend, kdaj boste gor,sobota ali nedelja. :naughty:

Mal še čakam na bolj sigurno napoved,pol se pa odločim whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!