Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Jest se nekak nagibam k nedelji, čeprav bo par stopinj manj, bomo pa kasneje bremzal, pa bo vroče :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se nekak nagibam k nedelji, čeprav bo par stopinj manj, bomo pa kasneje bremzal, pa bo vroče :lol:

Bomo videl,verjetno petek ali sobota,jaz moram tko sam vozit da boste še ostali mel kaj od dneva ne pa se za mano vozl ko bom ovira na stezi rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ravno iz telefona z gazdo Raušem, pravi da sta sobota in nedelja frej za motorje.

Marof,prihajamo. V januarju B) nisem si mislu da bo tko kratka sezona :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ravno iz telefona z gazdo Raušem, pravi da sta sobota in nedelja frej za motorje.

Marof,prihajamo. V januarju B) nisem si mislu da bo tko kratka sezona :yes:

No super,jaz grem že jutri pogledat in vam povem če je res v soboto fraj tongue.gif,če bom zmogel dva dni se pa še v soboto vidmo trance_41_w00t2.gif,je še kakšen kandidat za jutri in soboto?

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,da mal poročam,saj sem bil danes zaradi motosvetovcev na Marofu in trpel v zelo dobri družbi Tinko-ta še bolj sem pa bil vesel ker še ima kdo okus za motor trance_41_w00t2.gif

uglavnem sonce,14°,suha steza,časi od 1.18 do 1.21 kar ni slabo za 14.januar trance_43_wavetowel2.gif,je pa baje za jutri najavljeno kar nekaj slovencev tko da bo sigurno super.

pa še mal slik:

post-21872-0-59189500-1295033155_thumb.jpg

post-21872-0-92064500-1295033191_thumb.jpg

post-21872-0-46286400-1295033209_thumb.jpg

post-21872-0-30042300-1295033251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko vama Akrapovič plačuje za oglaševanje? :P

D.

Se ni ravno iskazal,dal je samo ispuh in nalepke trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi Marof letos boobies.gif,po prihodu sem bil zelo slabe volje,celo pot mokra cesta,veter,10°C,pridemo do piste pa še ta mokraheadbang.gif,a na srečo se odločimo počakat,spijemo kavo in okrog 12.00 se pista že suši in ob 12.30 prvi vhodtrance_41_w00t2.gif,po kislem jutru naredil 40-45 zelo uživaških krogov.

Z motorjem izjemno zadovoljen,tako z ciklistiko kot z samim motorjemtrance_41_w00t2.gif.

Upam da sem vam naredil kaj lušte in se v petek vidimo,če napoved ostane in ne krožim samgrim.gif

Pa še par trance_29_photo.gif

Bravo prijatelj!!! Vsaka cast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,da mal poročam,saj sem bil danes zaradi motosvetovcev na Marofu in trpel v zelo dobri družbi Tinko-ta še bolj sem pa bil vesel ker še ima kdo okus za motor trance_41_w00t2.gif

uglavnem sonce,14°,suha steza,časi od 1.18 do 1.21 kar ni slabo za 14.januar trance_43_wavetowel2.gif,je pa baje za jutri najavljeno kar nekaj slovencev tko da bo sigurno super.

pa še mal slik:

to drži,se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :OK:

Bizixxx ti pa kar s ta rdečim?:)

Sam da ga registriram evo mene !

Ja, kar z tardečim,sicer je rdečko bolj navajen tavelikh prog, ampak mu zgleda tud Marof diši :) no,no,le registriraj, po hitrem postopku .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo ta vikenD gor HA HA HA !!!

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!